Monika Piwowarczyk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 785924976 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo polecamy Panią Monikę! Wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu przebiegły bardzo szybki. Jest bardzo rzetelną osobą, w każdej chwili mogliśmy liczyć na kontakt. Dzięki pani Monice udało nam się szybko uzyskać kredyt! Jesteśmy pewni że bez pomocy pani Moniki nie udało by nam się uzyskać kredyt. Z całego serca dziękujemy!!!!!

Paulina i Damian Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecić Pani Monikę to jak otrzymać wymarzone auto pod choinkę! Pełny profesjonalizmy, ogrom wiedzy, rzetelna a przy tym bardzo sympatyczna, cierpliwa i miła. Wszystko doprowadza do końca, nie ma dla niej chyba rzeczy nie możliwych, odpowie nawet na najgłupsze pytanie :) Współpraca z Panią Moniką to czysta przyjemność, polecam wszystkim!

Dawid Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełny profesjonalizm ! Dla Pani Moniki nie ma sprawy nie do załatwienia. Jest przemiłą, empatyczną osobą, zawsze chętnie pomaga. Dzięki niej, przez cały proces przyznania kredytu hipotecznego przeszliśmy bezboleśnie. Z czystym sercem polecamy !

Kasia i Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Panią Monikę! Wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego przebiegły błyskawicznie. Jest bardzo rzetelną osobą, w każdej chwili mogliśmy liczyć na kontakt. Zanim trafiliśmy do Pani Moniki bardzo długo staraliśmy się o kredyt bezskutecznie. Dzięki Niej udało nam się szybko uzyskać kredyt! Jesteśmy pewni że bez pomocy Pani Moniki nie zrealizowalibyśmy marzenia o własnym domu. Z całego serca dziękujemy!!!!!

Anna, Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Panią Monikę z czystym sumieniem. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu i przekazaniem dokumentów błyskawicznie realizowane. Oferty banków przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. Na każde pytanie otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź. Kontakt z Panią Moniką idealny. Prócz pełnego profesjonalizmu, Pani Monika jest osobą ciepłą, sympatyczną i zaangażowaną. Ciężko wyobrazić sobie lepszego eksperta. W 100% POLECAM.

Beata kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko sprawnie, szybko i najatrakcyjniej na rynku. Jestem bardzo zadowolony.

Marcin Jot Leasing

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo Polecamy Panią Monikę ! Super pomoc przy uzyskaniu kredytu , bardzo szybko , sprawnie , kompetentnie . Niezwykle miła osoba , bardzo dobry kontakt , szybko działa . POLECAM Y !!!!

Aneta i Adrian Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ze współpracy z Panią Moniką jesteśmy bardzo zadowoleni. Przy kredycie na zakup mieszkania wykazała się pełnym profesjonalizmem. Dlatego po kilku latach wróciliśmy po kredyt na zakup auta.

Sylwia i Adam Kredyty wszelakie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Monika to przemiła i przesympatyczna kobieta. Jest bardzo konkretną i rzetelną osobą. W każdej chwili mogliśmy liczyć na kontakt, prostym językiem odpowiadała na nasze pytania. W 100% możemy polecić Panią Monikę . Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Marta i Karol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy Panią Monikę Piwowarczyk. Jej profesjonalizm, ogromna wiedza w dziedzinie kredytów i zaangażowanie na każdym etapie całego procesu pomogły w sfinalizowaniu wniosku z sukcesem. Rzetelna obsługa ze strony Pani Moniki, to fundament uzasadnionego zaufania do niej, jako doradcy kredytowego.

Eliza i Arkadiusz Gołuch Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam. Starałem się o kredyt hipoteczny za pośrednictwem pani Moniki . Z uwagi że banki nie akceptują wynagrodzenia kierowców z zagranicy nie było to łatwe. Składaliśmy wnioski do kilku banków, ale w końcu po różnych perypetiach i poprawkach dok udało się zdobyć,, upragniony "kredyt na dom na kwotę wyższa niż wnioskowaliśmy Pani Monika jest osobą wytrwała energiczna spokojna i cierpliwa, nawet w chwilach gdy już traciłem nadzieję nie pozwoliła mi się podawać. Z czystym sumieniem polecam panią Monikę Piwowarczyk z nią każdy osiągnie swój cel

Tomasz kierowca międzynarodowy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Od pierwszego spotkania do podpisania umowy kredytu hipotecznego na wykończenie domu minęły nieco ponad dwa miesiące, co było dla nas dużym zaskoczeniem, bo bardzo zależało nam na czasie. Pani Monika szczegółowo omawiała wszystkie dostepne oferty, pomogła wybrać najlepszą z nich, wyjaśniła zapisy umowy kredytowej, przygotowała do spotkania z pracownikiem banku. Choć nasz przypadek nie był najłatwiejszy, to udało się, wystarczyło kilka spotkań, telefonów i maili. Z czystym sumieniem mogę polecić dalej.

Paulina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika to ogrom wiedzy i pomocy przy kredytach. Wszystko sprawnie, szybko, dokładnie wyjaśnione. Polecam z całego serca 🤍

Paulina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystko szybko, profesjonalnie i kompetentnie od A do Z. Osoba bez większej znajomości tematu zostaje wręcz poprowadzona za rękę co i jak należy zrobić. Bardzo polecam Panią Monikę

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Panią Monikę! Bardzo kompetentna, zaangażowana i przemiła osoba. Działa szybko i sprawnie, stale informuje o postępach kredytu, odbiera telefony, a jeśli nie może odebrać zawsze oddzwania . Bez wątpienia bez pomocy Pani Moniki nie zrealizowalibyśmy marzenia o własnym mieszkaniu. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu na bieganiu po bankach i uzyskaliśmy najbardziej korzystny w naszej sytuacji kredyt hipoteczny. Wiedza, profesjonalizm i duży entuzjazm. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy wszystkim!

Wiktoria i Krystian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Godny polecenia ekspert :) Odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelkie wątpliwości. Profesjonalna, rzetelna i kompetentna obsługa w jej wydaniu. Jednym słowem odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :) Polecam z czystym sumieniem

Marlena kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z czystym sumieniem polecam Panią Monikę!!! Kompetentna, rzetelna a przy tym bardzo sympatyczna i miła profesjonalistka. Jest ekspertem w swojej dziedzinie, dzięki niej cała ta biurokracja stała się dziecinie prosta. Wszystko doprowadza do końca, nie ma dla niej rzeczy nie możliwych. Polecam wszystkim!!!! Współpraca z Panią Moniką to czysta przyjemność 👍👍👍

Kasia i Michal Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Monikę ! Profesjonalna, sumienna, bardzo zaangażowana w sprawę klienta, a przy tym przesympatyczna osoba :) W każdej chwili dostępna dla nas pod telefonem. Przez cały proces kredytu tłumaczyła nam krok po kroku co i jak należy robić. Pozytywną decyzję otrzymaliśmy bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach. Z czystym sumieniem, zdecydowanie polecam Panią Monikę !

Paulina Jończyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Serdecznie polecam Panią Monikę ! Profesjonalna, sumienna, bardzo zaangażowana w sprawę klienta, a przy tym przesympatyczna osoba :) W każdej chwili dostępna dla nas pod telefonem. Cały proces tłumaczyła nam krok po kroku co i jak należy robić. Pozytywną decyzję otrzymaliśmy bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach. Z czystym sumieniem, zdecydowanie polecam Panią Monikę !

Paulina Jończyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Polecam Panią Monikę w 100% Profesjonalnie, rzeczowo z indywidualnym podejściem do klienta.

Marzena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Gorąco polecam Panią Monikę. Jest najlepsza w tym co robi. Bez niej na pewno nie dostalibyśmy kredytu. Dziękujemy i polecamy .

Sylwia i Piotr Kredyt

Przydatność rekomendacji: 66 %
Szczerze polecamy współpracę z Panią Moniką. Najpierw udzieliła nam rzetelnych informacji a potem przeprowadziła nas przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego.

Joanna i Zbigniew Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam w 100% Pełen profesjonalizm!!!

Ania Kredyt

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Monikę :). Kredyt dostaliśmy bardzo szybko i dogodnych warunkach. Bardzo miła obsługa i pomoc w każdej chwili!. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Paweł Jończyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy gorąco Panią Monikę. Miła, kompetentna, bardzo pomocna. Zajmowała się wszystkimi formalnościami od A do Z. W każdej chwili była dostępna pod telefonem i służyła pomocą odpowiadając na każde nurtujące pytanie. Widać duże doświadczenie, wiedzę a do tego otwartość i wieczny uśmiech 🙂 Śmiało można powiedzieć, że czuliśmy się zaopiekowani i prowadzeni za rękę 👍

Karolina i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam współpracę z Panią Moniką. Z zaangażowaniem poprowadziła mnie przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Kompetencje i podejście do klienta godne podziwu. Bardzo dziękuję i polecam! 🙂

Hubert Opinia

Przydatność rekomendacji: 66 %
Chciałam Państwu powiedzieć, że nigdy nie miałam doczynienia z tak wykwalifikowanym ekspertem finansowym jakim jest Pani Monika. Jest najlepsza w tym co robi. Dzięki niej mam swoje mieszkanie, które tak bardzo pragnęłam mieć. Szybki, łatwy kontakt umożliwił nam finalizację zakupu. Polecam wszystkim i każdemu z osobna ponieważ nie ma lepszych od Pani Moniki!

Kamila Blicharska Najlepszy ekspert finansowy w Kielcach!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Od samego początku bardzo dobry kontakt bez żadnych problemów odwlekania w czasie czy zwodzenia polecam!

Konrad Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kto szuka doradcy kredytowego tylko Pani Monika! Polecamy z mężem współpracę, która od pierwszego kontaktu mailowego po samo spotkanie w biurze przebiegała na najwyższym poziomie. Pani Monika zna już produkty bankowe od podszewki, wie czego unikać, wie który bank ma najlepsza ofertę dla konkretnego klienta. Pozdrawiamy i życzymy sobie więcej tak życzliwych i profesjonalnych osób na swojej drodze!

Karolina Najlepszy doradca

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo polecamy współpracę z Panią Moniką! Jesteśmy mlodzi i nie mieliśmy zielonego pojęcia o kredytach hipotecznych, a Pani Monika wszystko nam wyjaśniła i we wszystkim pomogła. Byliśmy wcześniej bezpośrednio w jednym z banków to szczerze mówiąc nie za wiele się dowiedzieliśmy, a u Pani Moniki wszystko stało się jasne i klarowne.

Justyna I Patryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panią Moniką. Była bardzo pomocna w czasie całego procesu zakupu mieszkania, wszystko dokładnie wyjaśniła mnie i mojemu mężowi. Zawsze kiedy czegoś potrzebowaliśmy mogliśmy uzyskać pomoc od Pani Moniki. Dzięki niej udało nam się szybko uzyskać kredyt na czym nam bardzo zależało. Poza profesjonalnym podejściem do pracy Pani Monika jest bardzo życzliwą i uśmiechnięta kobietą, co razem z mężem bardzo doceniamy :)

Ewelina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy Panią Monikę Piwowarczyk. Uzyskanie kredytu hipotecznego przebiegło sprawnie oraz pomyślnie. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i kompetentność.

Anna i Józef Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam Panią Monike! Profesjonalna obsługa w przemiłej atmosferze. Jako osoba pierwszy raz biorąca kredyt, zostałem o wszystkim poinformowany, wszystko transparentnie wytłumaczone. Oferta kredytu najkorzystniejsza z dostępnych na rynku. Pani Monika zorganizowała wszystko od A do Z. Włącznie z umówieniem spotkania z przedstawicielem banku, który udzielił kredytu. Pani Monika szczerze i trafnie doradza w kwestiach finansowych. Polecam !

Maciek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm,miła atmosfera.Polecan serdecznie panią Monikę i jeszcze raz dziękuję.

Albert Sałata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam. Profesjonalne i niezwykle życzliwe podejście do klienta. Wiedza i kompetencje Pani Moniki sprawiły, że zawiłości związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego stały jasne i przejrzyste.

Maciej Łagan kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z wielką przyjemnością polecam Panią Monikę . Pani Monika jest osobą kompetentną, uczciwą, dbającą o dobro klienta i przede wszystkim miłą i ciepłą .Wykazuje się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Z całego serca będę polecał Panią Monikę każdemu, bo w tym co robi jest najlepsza. Dziękuję również za pomoc w spełnieniu marzenia. Jeśli i ty chcesz spełnić swoje marzenia Pani Monika będzie dla Ciebie najlepszym doradcą 🙂

Sebastian K Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Panią Monikę jako doradcę finansowego. Jest to osoba słowna oraz sumienna. Indywidualnie podchodzi do klienta. Wyjaśnia wszystko w sposób prosty i czytelny. Dzięki Pani Monice spełnia się nasze największe marzenie ! a skomplikowany dla nas proces uzyskania kredytu przeszliśmy sprawnie i bezproblemowo :) Oprócz ogromnej wiedzy z zakresu finansów jest przesympatyczną oraz empatyczną osoba która służy wsparciem, niemożliwe dla niej nie istnieje ;) Polecam wszystkim którzy starają się o kredyt hipoteczny! Raz jeszcze dziękujemy ♥

Ania i Patryk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z całego serca polecam Panią Monikę jako doradcę finansowego. Jest to osoba słowna oraz sumienna. Indywidualnie podchodzi do klienta. Wyjaśnia wszystko w sposób prosty i czytelny. Dzięki Pani Monice spełnia się nasze największe marzenie ! a skomplikowany dla nas proces uzyskania kredytu przeszliśmy sprawnie i bezproblemowo :) Oprócz ogromnej wiedzy z zakresu finansów jest przesympatyczną oraz empatyczną osoba która służy wsparciem, niemożliwe dla niej nie istnieje ;) Polecam wszystkim którzy starają się o kredyt hipoteczny! Raz jeszcze dziękujemy ♥

Ania i Patryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Z całego serca polecamy usługi Pani Moniki. Pani Monika w pełni profesjonalna i rzeczowa, w każdej chwili dyspozycyjna. Pani Monika pomogła nam spełnić marzenie o 4 kątach pomimo, że nie byliśmy łatwym przypadkiem. Profesjonalizm 100% Zaangażowanie 100% Biuro godne polecenia 100%

Radosław Michalak Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy współpracę z Panią Moniką.Przemiła atmosfera i pomoc pod każdym względem.Pełen profesjonalizm..Dziękujemy serdecznie.

Albert i Wiola Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy współpracę z Panią Moniką.Przemiła atmosfera i pomoc pod każdym względem.Pełen profesjonalizm..Dziękujemy serdecznie.

Albert i Wiola Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam, polecam skorzystać z usług Pani Moniki. Wybrała dla nas najlepsza ofertę z której oczywiście skorzystaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, w dobie pandemii wizyta w banku była umówiona i trwała 20 minut.

Michał Kozłowski Pożyczka gotowkowa konsolidacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika pomogła nam juz dwa razy. Kilka lat temu przy zakupie mieszkania,a teraz dzięki jej pomocy przy uzyskaniu kredytu spełniliśmy marzenie o domu. Pani Monika dziala szybko i sprawnie, cierpliwie odpowiadając na każde pytanie. Możliwe że nie będzie do trzech razy sztuka, ale jakby co to tylko z Pania Monika. Dziękujemy i polecamy :)

Agnieszka i Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Moniką. W moim przypadku potrzebowałem pilnie zaciągnąć kredyt gotówkowy z decyzją do 2-3 dni roboczych. Pani Monika w ekspresowym tempie pomogła znaleźć ofertę absolutnie nieporównywalną z wszystkimi obecnymi wtedy na rynku. Na pewno skorzystam z pomocy ponownie, gdy będę tego potrzebował. Pozdrawiam i gorąco polecam!

Jakub kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobry doradca finansowy..współpraca z Panią Monika to sama przyjemność..wszystko załatwione od A do Z.... Bardzo miła atmosfera,pełen profesjonalizm,super kontakt 😊 Serdeczne polecamy!

Agnieszka i Dawid Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam panią Monike Piwowarczyk która podjęła sie sprawy spartaczonej przez innego doradce która przedłużała sie prawie rok. W rękach pani Moniki cały kredyt nabrał tępa i co najwazniejsze wszystko zostało szybko sfinalizowane za za co bardzo dziękujemy.

Daniel Polecam!!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam skorzystanie z usług Pani Moniki. Jej pomoc podczas brania kredytu hipotecznego była nieoceniona. Pani Monika doradziła w wyborze najkorzystniejszej oferty spośród wszystkich banków, zajęła się wszelkimi formalnościami niezbędnymi do zawarcia umowy, ponadto pomogła z wyborem ubezpieczycieli. Współpracę z Panią Moniką oceniam na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm, a do tego super kontakt z klientem.

Roksana Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy usługi Pani Moniki. To właśnie dzięki Niej udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny w trudnym, pandemicznym czasie. Pani Monika zawsze z dużą dozą cierpliwości odpowiadała na nasze pytania. Podkreślić należy miłą atmosferę oraz rozległą wiedzę Pani Moniki. Nie mamy wątpliwości, że bez Jej pomocy nie zrealizowalibyśmy tak szybko marzenia o własnym domu :)

Karolina Serdecznie polecemy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika to profesjonalistka w swoim zawodzie. Spotkanie w miłej atmosferze,dostanie kredytu na własną rękę było niemożliwe ale nie z Panią Moniką! Doradztwo i opieka do samego końca nawet obecność przy podpisywaniu umowy. Polecam Panią Monikę czystym sumieniem.

Ewa i Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cieszymy się, że w staraniach o kredyt trafiliśmy do Pani Moniki. Dzięki jej pomocy udało nam się uzyskać kredyt, tym samym zrealizować nasze plany. Pani Monika to doskonały doradca oraz osoba godna zaufania. Serdecznie polecamy!

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wybór Pani Moniki jako doradcy, przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, był najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć. Dzięki Pani Monice cały proces przebiegł w sposób szybki i bezproblemowy. O każdej porze dnia mogliśmy zwrócić się do niej z nurtującymi pytaniami i zawsze uzyskaliśmy rzetelną i profesjonalną poradę. Dzięki niej zrealizowaliśmy nasze marzenie. Dziękujemy i polecamy!

Justyna i Arek, Sandomierz Uzyskanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Moniką to czysta przyjemność, świetna doradczyni, miła atmosfera i przede wszystkim duży profesjonalizm oraz super kontakt. Gorąco polecamy :)

Anna i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Długo zastanawialiśmy się nad kredytem,z polecenia trafiliśmy na Panią Monikę. Jest ciepłą kobietą, która doskonale zna się na tym co robi.Fachowo i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.Wszystkie formalności zostały szybko i sprawnie załatwione.Szczerze polecam.Dziekujemy Pani Moniko🙂

K.R. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Panią Monike. Zrobiła kawal dobrej roboty. Kontakt jest bardzo dobry, miła i sympatyczna atmosfera w biurze. Zawsze doradzi i pomoże. Szybka realizacja kredytu :)

Agnieszka i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pani Monika jest najlepszym doradca finansowy!!!! pracuje szybko i doskonale, zawsze jest w kontakcie. pomogła Pani spełnić nasze marzenia i teraz mamy swoje mieszkanie. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!!!!

Natalia *****

Przydatność rekomendacji: 75 %
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pomocna, rzetelna, szybki kontakt telefoniczny. Świetny doradca finansowy. Przeprowadziła razem z nami cały proces ubiegania się o kredyt. Dziś nasze marzenie o budowie domu jest realizowane. Polecam Panią Monikę i jej biuro.

Daniel Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nasza droga do kredytu hipotecznego była zawiła, ale z pomocą Pani Moniki wszystko przebiegło sprawnie, szybko i dokładnie. Dziś nasze marzenie o budowie domu jest realizowane. Bez pomocy Pani Moniki nic by się nie udało. Polecam Panią Monikę i jej biuro. Pozdrawiam serdecznie

Sandomierz Kredyt hipoteczny Budowa domu

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo miła ,rzetelna, profesjonalna i fachowa obsługa , świetny doradca finansowy polecam z czystym sumieniem 😊😊😊

Piotr Ekspert finansowy

Przydatność rekomendacji: 75 %
Gorąco polecam. Konkretnie, rzetelnie i szybko

Michal Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika jest osobą bardzo kompetentną. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Mimo wielu trudności przeprowadziła razem z nami cały proces ubiegania się o kredyt. Polecam serdecznie dla Pani Moniki nie ma rzeczy nie możliwych trudne sprawy załatwia od razu A nie możliwe następnego dnia😉

Magdalena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Współpraca z Panią Moniką okazała się strzałem w dziesiątkę! Pani Monika szczegółowo omówiła z nami wszystkie oferty kredytowe, pomogła wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę i stanowiła wsparcie w całej procedurze. Wszelkie formalności wzięła na swoją głowę, otrzymaliśmy dokładną listę dokumentów, które mieliśmy przygotować. Wraz z nami była obecna przy podpisywaniu umowy kredytowej. Szczegółowo i dokładnie odpowiadała na nasze pytania i rozwiewała niepewności. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Moniką! Jesteśmy pewni, że w przypadku konieczności skorzystania z kolejnego kredytu bez Pani Moniki nie ruszamy :)

Kinga i Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Monika jest profesjonalnym doradcą. Szybko i skutecznie pomogła w uzyskaniu kredytu i realizacji moich marzeń. Jest osobą konkretną i rzetelną. Polecam ją z czystym sumieniem.

Ania Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Monika to w 100% profesjonalistka w swoim fachu. Działa szybko, sprawnie, krótko i na temat a bardzo skutecznie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i bardzo za nią dziękujemy. Pani Monika jest godna zaufania i polecenia kolejnym klientom.

Dorota i Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym a przede wszystkim skutecznym w działaniu doradcą kredytowym. Moją sprawę załatwiła szybko i sprawnie i co najważniejsze korzystnie dla mnie. Dziękuję.

Tomasz Kredyt dla firmy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Wielkie podziękowania dla Pani Moniki. Bez jej pomocy pewnie nie udałoby się nam spełnić marzeń o własnym domu. Jest to osoba bardzo kompetentna, godna zaufania i zawsze uśmiechnięta. Potrafi wybrać ofertę najbardziej korzystną dla klienta. Zawsze odpowie na wszystkie pytania. Serdecznie polecamy usługi Pani Moniki i jeszcze raz dziękujemy.

Monika i Paweł T Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Moniki trafiliśmy na końcu poszukiwań osoby która pomogłaby nam rozwiązać i doradzić w trudnej sprawie. Żałuje okropnie straconego czasu na bezefektywne doradztwa u innych „ekspertów” . Pani Monika podpowiedziała skutecznie, dzięki jej wiedzy i doświadczeniu możemy zrealizować nasze marzenie. Polecam tą rzetelna i kompetentna osobę. Pani Moniko dziękujemy za światełko w tunelu które dziś swieci mocno :)

Anna Podgajna Podziękowania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Staraliśmy się z mężem o kredyt hipoteczny, odwiedziłam wcześniej trzech doradców finansowych i żaden nie spełnił naszych oczekiwań. Dopiero Pani Monika pomogłam nam szybko i sprawnie. Jako doradca finansowy jest strzałem w dziesiątkę- rzetelna i kompetetna. Poza tym jest miłą i pełną energii osobą o bardzo dużej wiedzy. Uczestniczyła przy końcowej finalizacji rozwiewając moje wątpliwości czy wyjaśniając niektóre punkty. Pomogłam nam również w dobrze odpowiedniego ubezpieczenia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że Pani Monika to najlepszy doradca na terenie województwa świętokrzyskiego!!!

Angelika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dzięki pani Monice marzenia się spełniają :). Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu w bieganiu po bankach i uzyskaliśmy jak najbardziej korzystny kredyt hipoteczny w naszej sytuacji. Pani Monika jest osobą kompetentną oraz godną zaufania. Z czystym sumieniem polecamy i dziękujemy za pomoc.

Kasia i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Moniki.Potrafi doradzić tak, żeby było jak najkorzystniej dla klienta. Miła, sumienna , znająca się na swojej pracy. W razie jakichkolwiek pytań zawsze pod telefonem. Dziękuje bardzo i pozdrawiam

Piotr Opala Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kolejny raz współpraca z Panią Monika bardzo owocna. Wszystko bardzo transparentne i klarowne. Oferty z kilku banków tak aby wybrać najbardziej korzystną opcję. Polecamy...

Monika i Łukasz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy usługi Pani Moniki. Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście Pani Moniki sprawiło, że kredyt hipoteczny przestał być straszny jak nam się początkowo wydawało. Super kontakt, pomoc w każdym najmniejszym aspekcie. Na każde nasze pytanie odpowiedź była wyczerpująca i jasna, co dla nas laików jest tak ważne. Dziękujemy Pani Moniko.

Paweł i Monika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Z czystym sumieniem polecamy panią Monikę 😁 jeżeli chcesz wziąść kredyt i spać.... To tak .. jest miła, kompetentna , cierpliwa .... zawsze odpowiadała na nasze pytania które spędzaly nam.sen z powiek... teraz wiemy, że napewno do Pani Moniki wrócimy... byliśmy spokojni o wszystkie formalności związane z kredytem. Kazde spotkanie przebiegalo w bardzo symnatycznej atmosferze. Polecamy w 1000 % 😁👍

Katarzyna S Kredyt

Przydatność rekomendacji: 80 %
Bardzo dziekujemy za spełnienie naszego marzenia o własnym mieszkaniu. Dwoje młodych ludzi trawiło na swoje wymarzone M ale z powodu problemów nie mogliśmy zrealizować marzenia. Wtedy natrafiłam na Panią Monikę. Kobieta dla której nie ma rzeczy niemozliwych! stawała na rzesach aby pomóc Nam w realizacji marzenia. Ta kobieta nie zna powiedzenia że czegoś nie da się zrobic. Energia i entuzjazm Pani Moniki nie raz pomogły Nam w chwili zwątpienia. Wszystkie sprawy pilnowane i przypominane co kiedy i jak załatwić. Dziś mieszkamy we własnym wymarzonym mieszkanku i to za sprawa Pani Moniki. Dziekujemy!!!

Beata i Łukasz Marzenie

Przydatność rekomendacji: 80 %
Polecam usługi Pani Moniki! Poradziła sobie doskonale z moim dość skomplikowanym problemem. Poprowadziła sprawę od samego początku do szczęśliwego finału. Pani Monika jest niesamowicie zaangażowaną i kompetentną osobą. W swojej pracy skupia się na potrzebach klienta i szuka dla niego najlepszych rozwiązań, a dodatkowo cały proces przebiega w bardzo przyjemnej i komfortowej afmosferze. Można liczyć na jej pomoc na każdym etapie. Osoba godna zaufania!

Bartłomiej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Serdecznie polecam Panią Monikę każdemu, komu zależy na miłej, profesjonalnej i rzetelnej obsłudze. Pani Monika dba w szczególności o bezpieczeństwo obsługi jak i o dochowanie jej terminowości, co w przypadku kredytu hipotecznego jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Nasz zakup był bardzo skomplikowany, co skutkowało dla nas ogromnym stresem, a dzięki pomocy Pani Moniki byliśmy pewni że po naszej stronie formalności są dopełnione. Raz jeszcze serdecznie polecam!

Wojciech Niedbała Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Panią Monikę. Konkretna i rzetelną osoba. Pomocna na każdym etapie. Wszystko od A do Z wyjaśnione i załatwione. Bardzo dziękuję :)

Ania Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika jest super wszystko poszło dobrze kredyt dostałem A dzieki Pani Monice dostałem więcej niż chciałem gorąco polecam.

Przemek Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy p.Monikę. Zna się na tym co robi, służy radą i pomocą na każdym etapie starania o kredyt. Spotkania odbywały się zawsze w luźnej atmosferze, a wszystko było tłumaczone w sposób zrozumiały.

Anita/Paweł Doradca godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam współpracę z Panią Moniką. Jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną. Po pierwszym spotkaniu wiemy że rozmawiamy z osoba która doskonale orientuje się w tym co robi. Dzięki takim osobom można zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. Osobiście dwie wizyty w jednym banku zajęły mi chyba więcej czasu niż załatwienie wszystkich formalności z Panią Moniką. Podczas spotkania otrzymujemy tylko konkretne informacje nas interesujące. Procenty, marże, inne koszty, te które faktycznie poniesiemy zaciągając kredyt. Natomiast po kilku wizytach w bankach miałem wrażenie że moja wiedza się zmniejsza a jedynie rośnie mętlik w głowie. Reasumując, jeśli potrzebujesz porady eksperta skorzystaj z pomocy Pani Moniki. Polecam w 100%.

Stanisław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panią Moniką. Dzięki niej otrzymaliśmy kredyt Hipoteczny i spełniło się nasze Marzenie 😀. Była z nami od początku do końca nawet przy podpisaniu umowy😀😀 za co jej dziękujemy😀 również jesteśmy wdzięczni za jej pomoc 😀😀. Pani Monika to fajna kobietka więcej takich osób 😀😀 Myślę że jest godna Polecenia 😀 Pozdrawiamy.

Ewa i Tomasz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 62 %
Polecamy współpracę z Panią Moniką:) zawsze chętnie służyła dobrą radą i odpowiadała na nurtujące nas pytania. Jeśli czegoś nie wiedzieliśmy, wszystko nam wyjaśniła. Mogliśmy także w każdej chwili liczyć na kontakt telefoniczny i mailowy. Po dostarczeniu wszystkich potrzebnych dokumentów, załatwiła za nas wszelkie formalności i uzyskaliśmy kredyt. Pani Monika jest bardzo sympatyczną osobą a współpraca z nią to sama przyjemność :)

Krzysztof i Małgorzata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Gorąco polecamy współpracę z Panią Moniką. Dzięki niej otrzymaliśmy kredyt hipoteczny. Po dostarczeniu potrzebnych dokumentów wszystkie formalności załatwiała Pani Monika, dzięki czemu mieliśmy spokojną głową i nawet w kryzysowej sytuacji stanęła na wysokości zadania. Pani Monika doradziła jaki wybrać kredyt w zależności od naszych potrzeb i do jakiego banku złożyć wniosek, tak że finalnie wszystko odpowiadało naszym oczekiwaniom. Poza tym Pani Monika jest miłą i sympatyczną osobą. To była już nasza druga współpraca i druga pozytywna decyzja. Polecamy!

Wojciech i Anna K kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pani Monika jest super. Wszystko załatwione jak należy. Polecamy bardzo🙂

Tomasz i Ania M

Przydatność rekomendacji: 83 %
Serdecznie polecam Panią Monikę. Byliśmy bardzo dobrze pokierowani, wszystko było wytłumaczone a najważniejsze, że kredyt przyznany 😊. Polecam w 100%!

Kamil Kowalski Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy każdemu współpracę z Panią Monika i reszta jej zespołu. Uzyskaliśmy pomoc na każdym etapie załatwiania formalności i przy całej reszcie problemów. Tylko dzięki Pani Monice niedługo będziemy mogli cieszyć się własnym domem. Dziękujemy! I jeszcze raz serdecznie polecamy

Sylwia i Patryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witamy:) polecamy Panią Monikę oraz cały zespół ;) angażują się w 100% I są niezastąpione w tym co robią. Dziękujemy i pozdrawiamy ;)

Daria i Maciej Kredyt

Przydatność rekomendacji: 85 %
Polecamy współpracę z Panią Moniką,świetna obsługa wszystko jasno wytłumaczone i przejrzyście. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Mogielscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Serdecznie polecam wspolprace z Pania Monika i jej zespolem. Szybka, sprawna, rzetelna obsluga, staly dostep do informacji ze strony zespolu, niezawodna pomoc. Polecam.

judyta kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 83 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Monikę. Osoba kompetentna, pomocna i zawsze dostępna. Była nawet przy podpisaniu umowy sprawdzając każdy szczegół podpisywanej umowy. Myślę, że warto skorzystać z pomocy takiego doradcy.

Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Pełen profesjonalizm w przesympatycznej atmosferze. Gorąco polecam

Krzysztof Stefański kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Monikę, miła i fachowa obsługa zawsze uśmiechnięta. Była z nami do końca nawet przy podpisaniu umowy gdzie również była nam bardzo pomocna

Dominik i Sylwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Witam serdecznie chcemy wraz z mężem bardzo podziękować pani Monice za pomoc, bez Pani pewnie by się nam nie udało albo byśmy sami zrezygnowali,raz jeszcze dziękuję przed wszystkimi za to że się nie bałam ze zostanę oszukana lub wprowadzona w błąd.pozdrawiam

Magdalena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowe doradztwo, zaangażowanie w sprawę, duże kompetencje. Gorąco polecam, ode mnie 5+

Paweł Ciastek Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika bardzo zaangażowała się w moją sprawę o kredyt hipoteczny, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła i szukała zawsze najkorzystniejszych rozwiązań. Często dzwoniła by przypomnieć o ważnym dokumencie, lub sprawie, którą w danym czasie trzeba załatwić. Mimo wielu spraw, które w danej chwili prowadziła jednocześnie, świetnie wszystko na czas organizowała i poświęcała mi tyle czasu ile trzeba. Czuję się zaopiekowana i nie boję się o moje pieniądze. Wiem, że pozostaniemy w kontakcie. Naprawdę polecam wszystkim, którzy potrzebują wziąć kredyt. Pani Monika znajdzie najlepszy.

Agnieszka Polecam !

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika wykazała się wielkim zaangażowaniem w mojej sprawie. Profesjonalna i rzeczowa obsługa ze strony Pani Moniki.

Tomasz Kuncik Doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam wszystkich. Polecam gorąco i z czystym sumieniem panią Monike i jej asystentke również panią Monike za pomoc przy wybraniu kredytu i załatwianieu wszystkich dokumentów dosłownie wszystkich,gdyby nie Panie to pewnie tak sprawnie by nie udało nam się nic załatwić. Oby dwie Panie są bardzo mile,sympatyczne i pozytywnie nastawione do klienta. Jeszcze raz polecam gorącą!!!;)

Anna Rędzia Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika jest bardzo dobrym ekspertem finansowym polecamy ją jest miła i potrafi rozmawiać z klientem z góry dziękujemy za pomoc Sylwia i Paweł ☺

Sylwia i Paweł Śladków M. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 87 %
Gorąco polecam panią Monikę, pomogła nam przy kredycie hipotecznym. Załatwianie kredytu przebiegło sprawnie, pani Monika całe te formalności przetłumaczyła nam w sposób zrozumiały. Pani Monika jest osobą życzliwą, pogodną...dzięki czemu ma dobry kontakt z klientami. Jeszcze raz dziękujemy przy pomocy z kredytem😀 Pozdrawiamy Połetki

Połetek Angelika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Z całego serca polecam Panią Monikę! Bardzo szybko pomogła nam z kredytem na zakup domu Jest najlepsza w tym co robi!!! Po prostu PROFESJONALISTKA w swojej dziedzinie ! Zawsze uśmiechnięta,niesamowicie pomocna, dzięki Pani Monice udało się przejść szybko przez cały proces związany z kredytem i to na fantastycznych warunkach Współpraca z Panią Moniką to czysta przyjemność Zdecydowanie polecamy ! Jeżeli kredyt to tylko z Panią Moniką Pani Moniko jeszcze raz ogromnie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc !!!!

Magda i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam osobę pani Moniki.Jej pomoc przy wyborze najlepszej oferty jak również późniejsza pomoc przy pokonywaniu kolejnych etapów otrzymania kredytu była nieoceniona.Jest osobą bardzo życzliwą a przede wszystkim kompetentna i zawsze gotową pomóc.zdecydowanie polecamy.DZIEKUJEMY PANI MONIKO

MAREK I DOROTA Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika pomogła mam przy braniu kredytu. Jest to osoba bardzo rzetelna, konkretna. Zawsze dostępna pod telefonem. Jest świetnym ekspertem. Polecamy

Kasia i Marcin Kredyt

Przydatność rekomendacji: 90 %
Z całego serca polecam Panią Monikę. Pani Monika przerobiła z nami kilka ofert, po czym naprawdę świetnie doradziła, która opcja będzie dla nas najbardziej korzystna. Osoba bardzo serdeczna, ciepła i w pełni zaangażowana w pomoc w uzyskaniu kredytu. Współpraca przebiegła w super atmosferze, naprawdę szczerze POLECAM Panią Monikę. Pozdrawiam

Dagmara Kredyt hipoteczny-kupno mieszkania

Przydatność rekomendacji: 90 %
Zdecydowanie polecam Panią Monikę jako doradcę przy wyborze kredytu hipotecznego . Pani Monika jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, wszystko dokładnie wytłumaczy, doradzi, pomoże skompletować potrzebne dokumenty . Ponadto jest życzliwa, kompetentna i serdeczna, odbiera telefony, a jeśli nie może odebrać zawsze oddzwania:) Dzięki Pani Monice kredyt wypłacony bez problemów, szybko i sprawnie. Pani Moniko, dziękujemy za pomoc, Dorota i Karol

Dorota kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam Panią Monikę jako doradcę przy wyborze kredytu hipotecznego . Pani Monika jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, wszystko dokładnie wytłumaczy, doradzi, pomoże skompletować potrzebne dokumenty . Ponadto jest życzliwa, kompetentna i serdeczna, odbiera telefony, a jeśli nie może odebrać zawsze oddzwania:) Dzięki Pani Monice kredyt wypłacony bez problemów, szybko i sprawnie. Pani Moniko, dziękujemy za pomoc, Dorota i Karol

Dorota kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam Panią Monikę jako specjalistę do rozwiązywania trudnych spraw w zakresie kredytów hipotecznych. Dobry kontakt, profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Monika to godna polecenia osoba, świadcząca swoje usługi na wysokim poziomie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Robert C. - Sandomierz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
SERDECZNIE POLECAM PANIĄ MONIKĘ ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU.KOMPETENTNA ,ŻYCZLIWA ,UŚMIECHNIĘTA I BARDZO POMOCNA.WSPÓŁPRACA BARDZO UDANA.CIESZĘ SIĘ ŻE TRAFIŁAM NA PANIĄ MONIKĘ POLECĘ JĄ KAŻDEMU. JESTEM PEWNA ,ŻE BEZ JEJ POMOCY NIE DAŁAM BYM RADY . POLECAM SERDECZNIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ,

MONIKA KOŃSKIE KREDYT DLA FIRM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Byliśmy jak dzieci we mgle jeśli chodzi o „kruczki bankowe”. Dzięki profesjonalnej pomocy Pani Moniki uzyskanie kredytu hipotecznego stało się proste i mega szybkie. Pani Monika jest konkretną, rzetelną osobą w pełni zaangażowaną w daną sprawę, a do tego uśmiechnięta i miła. Bardzo dziękujemy za wszelaką pomoc . Polecamy niezdecydowanym w 100%. Pozdrawiamy.

Justyna i Marcin R. kredyt hipoteczny - budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kompetentna, życzliwa, bardzo pomocna. Pomoże z uśmiechem przejść przez cały skomplikowany proces kupna mieszkania. Współpraca bardzo udana. Cieszę się, że trafiłam na Panią Monikę i z pewnością polecę ją każdemu. Dziękuję i jeszcze raz polecam:)!

Anna, Kielce kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Bardzo polecam. Pani Monika jest fachowcem w tym co robi. Jest kompetentna, życzliwa i przede wszystkim naprawdę potrafi poprowadzić człowieka przez cały proces zaciągania kredytu, tłumacząc krok po kroku co należy robić, jakie dokumenty przygotować, itd. Dziękuję serdecznie Pani Moniko.

Sylwia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Polecam Pani Monikę pomogłam nam zdobyć kredyt na budowę domu .Serdeczna i zawsze pod telefonem kiedy mieliśmy jakieś pytania nawet jak to była niedziela . Pełen profesjonalizm do samego końca. Dziękujemy !

Ilona Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Jak najbardziej polecam! Przedstawione nam zostały chyba wszystkie możliwe opcje, Pani Monika doradziła najlepszą, a spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze:) Polecamy w 100%

Magda kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Konkretna współpraca, czytelnie, spranie i w miłej atmosferze, robimy remont mieszkania i wszystko ok. Dzięki P. Moniko !!!!Polecamy !

Chlebny Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do Pani Moniki dostałem od kolegi któremu pomogła w sprawie kredytu. W moim przypadku P. Monika również nie zawiodła. Od początku do końca pełen profesjonalizm, doradztwo w sprawie kolejności załatwiania formalności i gromadzenia dokumentów zakończone oczywiście aktem notarialnym i kupnem mieszkania. Serdecznie polecam P. Monike. Jeśli będę miał kiedyś potrzebę napewno ponownie poproszę o pomoc.

Szymon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy p.Moniki udało się uzyskać kredyt na upragniony dom. Jej wiedza, i zaangażowanie, godne podziwu. Doradzi, wyjaśni oraz pomoże nie tylko w sprawach samego kredytu ale również w kwestiach samego kupna, dokumentów, instytucji które warto przed zakupem odwiedzić. Polecamy.

Mariusz i Ania kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Moniki. Dzięki jej ogromnej wiedzy i doświadczeniu oraz zaangażowaniu w naszą sprawę, udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny (pomimo początkowych niepowodzeń). Dodatkowo Pani Monika jest bardzo miłą i serdeczną osobą, zrozumiale i wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości, zawsze służy radą. Pomaga nie tylko w samym uzyskaniu kredytu, ale również we wszystkich problemach, które wiążą się z kupnem mieszkania. Gdybym planowała kolejny zakup, bez wahania wybrałabym tego samego doradcę. Dziękujemy Pani Moniko i serdecznie wszystkim polecamy!

Katarzyna i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Panią Monikę, która bardzo profesjonalnie doradza, przedstawia oferty banków w sposób zrozumiały.Była obecna przy podpisywaniu umowy,sprawdziła warunki czy są zgodne z ustaleniami.A przy tym pomagała nam przy każdym pojawiającym się problemie.W naszym przypadku jesteśmy w 100 procentach pewni, że nie dalibyśmy rady bez profesjonalnej pomocy Pani Moniki.Za wszystko dziękujemy i Bardzo Polecamy!!!!!

Tomasz,Renata kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Profesjonalnie i bardzo miło. Pomoc w każdym temacie. Bardzo serdecznie POLECAMY!

Iwona i Czarek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 91 %
Na stronę Pani Moniki natknęliśmy się przeglądając oferty w sieci. Mieliśmy dość "skomplikowany" przypadek i szukaliśmy pomocy wszędzie gdzie tylko się dało. Podczas pierwszej rozmowy Pani Monika od razu obiecała że postara się nam pomóc. Oczywiście dotrzymała słowa, pomogła, zrobiła to zupełnie bezinteresownie. Możemy z czystym sumieniem polecić Panią Monikę to prawdziwa profesjonalistka, a przy tym bardzo życzliwa i pomocna.

Papis kredyty

Przydatność rekomendacji: 90 %
Nr tel. do Pani Moniki dostałem od kolegi któremu też pomogła przy kredycie. Jest bardzo profesjonalną i miłą osobą. Choć było ciężko poradziła sobie z każdym problemem i mamy kredyt na dokończenie domu. BARDZO SERDECZNIE POLECAMY

Justyna i Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecamy osobę Pani Moniki, jako doradcy kredytowego. Jest to osoba miła, uśmiechnięta i bardzo profesjonalna. Po prostu SPECJALISTA w swojej dziedzinie. Nam (osobom z poza branży bankowej ) w jasny i czytelny sposób wytlumaczła wszelkie niejasności. Dzięki Jej zaangażowaniu zaczynają spełniać się nasze marzenia. Polecamy, polecamy, polecamy.

Paulina i Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Szczerze polecamy współpracę z Panią Moniką , jest profesjonalistką i z pełnym poświęceniem wykonuje swoją pracę. Doskonale dobrała ofertę do naszych potrzeb. Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

Milena i Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Polecam współpracę z Panią Moniką. Jest osobą kompetentną, otwartą, która stosuje indywidualne podejście do klienta. Pomocna we wszystkich kwestiach, co dla młodych osób, które nie mają doświadczenia w kwestiach kredytowych jest bardzo potrzebne!

Karolina i Mateusz Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 87 %
Historia nasza jest jak jedna z wielu ale najważniejsza osoba jest sprawdzony doradca, który potrafi skutecznie pomóc. Taką osoba jest Pani Monika, która po zapoznaniu się z naszą sytuacja pomogła nam osiągnąć nasze marzenie- własne mieszkanie. Z dużym zaangażowaniem i z pełnym profesjonalizmem poprowadziła nas do celu. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy współpracę z Panią Monika bo marzenia są do spełnienia.

Anna i Grzegorz Kredyt mieszkaniowy MIESZKANIE DLA MLODYCH

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Moniką,

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy p. Monikę Piwowarczyk. Jest osobą ciepłą, sympatyczną z dużą dawką poczucia humoru. W bardzo dokładny sposób wyjaśniła wszystkie niejasności. P. Monika bardzo się angażuje w swoją pracę. Szczerze polecam p.Monikę osobą, którym chcą podjąć kredyt :)

Basia i Michał kredyt hipoteczny z MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z calego serca polecamy panią Monikę dzieki niej mamy swoje wymarzone pierwsze mieszkanie. Sami nie dali rady bysmy zalatwic. 100% osoba rzetelna i znajaca sie na swoim fachu. Sympatyczna z poczuciem humoru. Wytlumaczy wszystkie niejasności. Jesli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebowała napewno wroce do pani Moniki. GORĄCO POLECAM ;-)

Angelika i Michal z Ostrowca Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Panią Monikę. Jest to osoba znająca się w 100% na swojej pracy. W zrozumiały sposób tłumaczy wszystkie niejasności. Zawsze szuka najlepszego rozwiązania dla swoich klientów oraz cierpliwie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Pani Monika jest niezwykle sympatyczną, uśmiechniętą,ciepłą osobą zawsze sklonna do pomocy. GORĄCO POLECAMY

Ewelina i Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Gorąco polecam ze skorzystania z usług Pani Moniki Piwowarczyk. Bardzo sympatyczna osoba z ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Profesjonalne podejście do sprawy. W sposòb dokładny i zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie niejasności odnośnie mojego wypisu z kredytu hipotecznego. Przedstawiła mi krok po kroku co powinnam zrobić a co najważniejsze pokazała mi , że w moim przypadku jest możliwe wypisanie mnie z kredytu ( czego nie mogę powiedzieć o Pani doradcy w banku , która takich informacji jak Pani Monika mi nie przekazała tylko mnie zbywała mówiąc , że się nie da). Pani Monika Piwowarczyk jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Szczerze polecam i na pewno w przyszłości jeżeli będę potrzebowała skorzystam z Pani usług. Dziękuję i pozdrawiam .

Sylwia Grzebuła Wypis z kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 90 %
Polecamy panią Monikę wszystkim ktorzy potrzebuja pomocy do otrzymania kredytu. Fachowa i rzetelna pomoc w kazdym aspekcie

Artut Pomoc w udzieleniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 88 %
Pani Monika jest mega sympatyczną i uśmiechniętą osobą, z dawką pozytywnej energii i poczuciem humoru, a przede wszystkim jest kompetentna i świetna w swoim fachu. Bardzo zaangażowana i konkretna. Kontakt telefoniczny czy mailowy - w nocy o północy :) Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie. Szczerze polecamy :)

Agnieszka i Maciej Kredyt hipeteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Bardzo kompetentna osoba, wszystko załatwione szybko i sprawnie, kredyt na dobrych warunkach, wyrozumiałość i indywidualne podejście do klienta.Polecamy.

Kasia i Marek kredyt

Przydatność rekomendacji: 85 %
Polecam za zaangażowanie, krótki czas formalności i profesjonalizm. Kredyt na super warunkach przyznany

Andrzej p Kredyt ok

Przydatność rekomendacji: 85 %
Chciałabym się podzielić bardzo pozytywną opinia , na temat współpracy z p. Moniką . Bardzo kompetentna osoba!, Nasz kredyt pomogła zrealizować w ekspresowym tempie. Jest osoba bardzo pomocną i jeszcze lepiej zorientowaną na rynku finansów. Jeśli ktoś marzy o kredycie lub innej finansowej sprawie, nie do końca wie, jak się powinien zabrać do tematu, polecam Panią Monikę .! Super fachowiec!

Paulina Michał B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Razem z żoną serdecznie polecamy współpracę z Panią Moniką. Dzięki swojemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i bogatej wiedzy w sposób szybki pomogła nam otrzymać kredyt na budowę naszego domu. Współpraca z Panią Moniką ułatwiona jest dzięki szybkim kontaktom zarówno telefonicznym, meilowym jak również osobistym. Polecamy.

Artur S. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam, kredyt z bardzo dobrymi warunkami i najważniejsze przyznany.

Grzegorz A Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Moniką. Pani Monika jest osobą bardzo sumienną, zawsze służyła nam pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z naszym kredytem. W bardzo krótkim czasie udało nam się zakończyć wszelkie formalności w związku z budową naszego domu. Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy.”

Anita i Sebastian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Wspólnie z mężem szukaliśmy doradcy, który pomoże nam uzyskać kredyt na budowę domu, ale przede wszystkim pomoże nam rozwiać i wyjaśnić wszelkie niejasności przed wzięciem kredytu. Rozpoczęłam poszukiwania doradcy w internecie i dzięki pozytywnym opinią o osobie pani Moniki Piwowarczyk postanowiłam zaryzykować i skontaktować się z nią, gdyż jako jedyna miała ich najwięcej. Pani Monika jest naprawdę rewelacyjną osobą, miłą, życzliwą, sympatyczną a przede wszystkim profesjonalną w swoim fachu. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pomocy pani Moniki i w 100 % polecamy Ją wszystkim, gdyż jest najlepszym doradcą. Dziękujemy pani Moniko jak również pani asystentce za wszelką pomoc w uzyskaniu kredytu. Pozdrawiamy

Beata Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 88 %
Szczerze polecam Panią Monikę. Profesjonalnie, szybko i fachowo. Współpraca w miłej i sympatycznej atmosferze. Świetny fachowiec i znakomity doradca. Polecam serdecznie.

Anna P. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Goraco polecam wspólprace z panią Monika.Kompetentna osoba na wlasciwym miejscu.profesjonalne podejscie do wykonania swojej pracy sprawiło ,że my jako kredytobiorcy ,od początku wspolpracy czulismy że nasz upragniony kąt jest coraz bliżej.

Piotr i Ewa Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Kontakt do Pani Moniki otrzymałam przypadkowo. Zrażona samodzielnym długim, bezskutecznym poszukiwaniem kredytu hipotecznego zwróciłam się o pomoc. Szybko uzyskałam niezbędne informacje, wszystko przebiegło sprawnie i rzeczowo. Okazało się, że mogliśmy skorzystać nie tylko z kredytu hipotecznego ale również z dopłaty MDM. Bardzo miła, sympatyczna atmosfera, profesjonalne podejście do każdej sprawy. Pani Monika to osoba bardzo kompetentna, potrafiąca doradzić i załatwić nawet najbardziej niemożliwą sprawę!

Maria Ł. kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 85 %
Pani Monika Piwowarczyk to sympatyczna, szczera i odpowiedzialna osoba. Poważnie i indywidualnie podchodzi do powierzonej sprawy, nawet do tej na wstępnym etapie. Świetnie tłumaczy i wyjaśnia wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu bankowego. Ogromnie pomogła mi w podjęciu decyzji dotyczącej zakupu mieszkania na kredyt.

Ewa kredyt hipoteczny- zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam współpracę z Panią Moniką Piwowarczyk. Sympatyczna, pełna profesjonalizmu, indywidualne podchodzi do każdej sprawy. Potrafi przystępnie wytłumaczyć i wyjaśnić wszystkie bankowe niuanse. Ogromnie pomogła mi przy uzyskaniu kredytu hipotecznego i dopłaty MdM.

Justyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam wspolprace z Pania Monika!Jest bardzo konkretna,rzeczowa i pomocna osoba.Wspolpraca z Pania Monika jest swietna,wszystko wytlumaczy krok po kroku ,mozna sie z nia kontaktowac o kazdej porze dnia,zawsze pomoze. Pomogla mi i mezowi w uzyskaniu kredytu hipotecznego i dofinansowania Mdm . Bardzo dziekujemy Pani Moniko!!! POLECAM!!

Magda i Michal Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
W zeszłym roku podjęliśmy decyzję o przeprowadzce i zakupie nowego mieszkania. W sprawie kredytu zwróciliśmy się do doradcy finansowego polecanego przez dewelopera. Niestety pozostawił nas z zbyt wieloma pytaniami i niepewnością. Miał to być kredyt na długie lata, więc potrzebowaliśmy kogoś kto poprowadzi nas przez drogę poszukiwań odpowiedniej dla nas oferty. Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ trafiliśmy "w ręce" Pani Moniki. W bardzo rzetelny sposób, a jednocześnie bardzo prostym i zrozumiałym językiem, z dużą dozą cierpliwości i poświęconego czasu przez tą drogę nas przeprowadziła. Pomogła nam w każdym możliwym aspekcie, aż do momentu otrzymania kredytu. A okazuję się, że i teraz nadal możemy liczyć na jej wsparcie. BEZCENNE!

Justyna i Tomek Dziękujemy!

Przydatność rekomendacji: 85 %
Polecam współpracę z Panią Moniką Piwowarczyk. Wszystko załatwione szybko i profesjonalnie.

Michał kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Monikę jako doradcę finansowego, jest bardzo konkretna i skuteczna, dysponuje ogromną wiedzą. Jestem bardzo zadowolona naszą współpacą przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, z pewnością będę się jeszcze zwracać do Pani Moniki. DZIĘKUJE I POLECAM!

Irina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mega pozytyw. Trochę to trwało (Ustawa Rolna) ale się udało😊 dziękujemy bardzo za pomoc i fachową pomoc. Będziemy wszystkim polecać. Pozdrawiamy serdecznie.

Wioleta i Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Muszę się podzielić o pinią na temat Pani Moniki, ponieważ dawno nie spotkałem tak profesjonalnej i pomocnej osoby, gdy starałem się o udzielenie kredytu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, rzeczowo i bez najmniejszych komplikacji. Przy tym Pani Monika jest przemiłą osobą, dzięki czemu nawet załatwianie kredytu może odbywać się z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam Pani Moniko i życzę wszystkiego dobrego!

Artur kredyt

Przydatność rekomendacji: 92 %
Gorąco polecam współpracę z Panią Moniką Piwowarczyk - doradą klientów indywidualnych. Profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, rzeczowa, tworząca bardzo dobrą, serdeczną atmosferę i dbająca o każdy szczegół w przebiegu uzyskania kredytu. Bardzo sprawnie, super pozytywnie i szybko, pełen profesjonalizm !!! Bardzo serdecznie dziękuję Pani Moniko. Z pozdrowieniami - Joanna J.

Joanna J. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chodziliśmy po bankach w poszukiwaniu najlepszej oferty. Po kilku wizytach pogubiliśmy się we własnych notatkach, ponieważ każdy bank podaje inne informacje - ciężko porównać. Wreszcie trafiliśmy do Pani Moniki. Pomogła znaleźć najlepszą ofertę i negocjowała z bankiem warunki. Zaoszczędziliśmy kilka tysięcy. Bardzo kontaktowa, miła i kompetentna osoba! Polecimy Panią każdemu bez wahania i sami też na pewno wrócimy :)

Nina i Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 78 %
Zmęczony, zaganiany, odsyłany wciąż z jednego banku do kolejnego w końcu trafiłem na Panią Monikę :) Cóż mogę powiedzieć ? Do teraz brak jest słów które mogą wyrazić to ile Pani Monika dla nas zrobiła. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i co najważniejsze fachowa pomoc i doradztwo na najwyższym poziomie. Polecamy w stu procentach tę o to Panią. Michał i Kasia :)

Michał i Kasia Serdecznie Polecam

Przydatność rekomendacji: 86 %
Zanim skontaktowałem się Panią Moniką próbowałem sam uzyskać kredyt i odwiedziłem kilka banków. Szybko jednak tego zaniechałem gdyż ogrom formalności, zawiłych paragrafów oraz niezrozumiałość terminów finansowych zniechęciła mnie do dalszego działania.Szybko zdecydowałem się na profesjonalnego doradcę, którego wybór był dość przypadkowy ale szybko okazało się że to był dobry wybór. Pani Monika to znakomity doradca, miła i kompetentna, która dość szybko przeprowadziła mnie przez zawiłości prawno-finansowe, które zakończyło się uzyskaniem kredytu. Polecam Panią Monikę jako profesjonalnego i skutecznego doradcę. Raz jeszcze dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Z.Kowalik

M.Z. Kowalik Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z panią Moniką i jej asystentką oceniamy bardzo pozytywnie. Bez ich doświadczenia i zaangażowania w pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego nie osiągnęli byśmy sukcesu. Dziękujemy. Pozdrawiamy.

T Maciejewski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika Piwowarczyk to osoba, która pomagała i doradzała mi podczas procesu kredytowego. Począwszy od wstępnej analizy ofert różnych banków, poprzez kompletowanie wymaganej dokumentacji do podpisania umowy kredytowej, udzielała cennych wskazówek i służyła radą. Przez cały ten okres była osobą, którą cechuje wysoki profesjonalizm, była zaangażowana i dyspozycyjna. Ponadto posiada dużą wiedzę na temat aktualnego rynku finansowego. Współpraca z Panią Moniką była przyjemna i pomogła w podjęciu trafnych decyzji.

Mateusz Chynek Proces kredytowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika posiada ogromną wiedzę merytoryczną, potrafi w indywidualny sposób doradzić i dostosować najlepszą ofertę kredytu dla Klienta. Zawsze miła i uśmiechnięta - dopina w 100 % wszystkie sprawy do końca. Szczerze polecam jej usługi.

Ania Z. Opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo fachowa mila obsluga. Z mezem szukalismy kredytu hipotecznego. W bankach ktorych bylismy wszyscy nam odmawiali. A trafilam przez ta strone na Pania Monike i nam pomogla. Potrafi wyjasnic i doradzic. Polecam

Anna Hipoteka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
witam zdecydowanie mogę polecić panią Monikę super obsługa wszystkie formalności załatwia za nas,bardzo dobry kontakt i pomoc w kazdej sprawie to juz trzeci kredyt z jej strony pozytywnie załatwiony 100% zadowolenia.

Bogacz Benedykt Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam. Na poczatku 2016r zaczelismy z mezem szukac kredytu hipotecznego na wykonczenie domu. Obeszlismy wiekszosc bankow w ktorych powiedziewli ze nie mamy zdolnosc kredytowej. Wlasnie na tej stronie znalazlam Pania Monike. I dobrze ze tak trafilismy. Po uplywie okolo poltora miesiaca dostalismy kredyt. Bardzo fachowa,mila pomoc. Pani Monika odpowiada na kazde pytanie i potrafi sama doradzic odpowiednia opcje. Jestesmy bardzo zadowoleni. Polecamy i dziekujemy za pomoc.

Anna Hipoteczny Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam Panią Monikę, jako doradcę klienta. Świetny fachowiec w swojej dziedzinie i znakomity doradca. Przy tym bardzo sympatyczna osoba, z którą miło się współpracuje.

Barbara świetny profesjonalny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zlecone obowiązki wykonuje w sposób rzetelny i zaangażowany. W sposób prawidłowy czuwała nad terminowym wykonaniem zleconych jej czynności oraz właściwie reaguje na uwagi związane z wykonywanymi sprawami i błyskawicznie eliminuje nieprawidłowości. Cechuje ją wysoka kultura osobista, bezkonfliktowość i sumienność.

Michał Kasperek pozytywnie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam usługi Pani Moniki. Jest to osoba kompetentna, zaangażowana w pracę, pełna zapału i przyjemna w kontakcie, która - odniosłem wrażenie - potrafi pozytywnie załatwić każda sprawę. Fachowa pomoc, świetna znajomość zagadnień finansowych, doradztwo w znalezieniu najlepszego i praktycznego rozwiązania oraz pomoc w trakcie realizacji przedsięwzięcia ! Dzięki Pani Monice uzyskaliśmy kredyt, jakiego szukaliśmy i mogliśmy zakupić wymarzoną nieruchomość poza miastem. Teraz działamy dalej... . a Panią Monikę zapraszam na majową "parapetówkę"! ;-)

Kornel K. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Moniką Piwowarczyk. Wszystko załatwione tak jak chcieliśmy.

Monika kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika jest osoba mila,pogodna i z pelnym poswieceniem wykonuje swoja prace,jest osoba wiarygodna i skuteczna w swoich dzialaniach.Szczerze polecam wspolprace z pania Monika,to profesjonalny i doswiadczony doradca klienta.Dzieki pani Monice mozemy dokonczyc swoja budowe domu za co bardzo dziekujemy.Jeszcze raz goraco polecam! Zyczymy pani Monice dalszych sukcesow. Mirek! Asia!

Mirek Asia KR.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracuję z P. Moniką już od roku i każdemu polecam, jak chce być profesjonalnie i szybko obsłużony.

Barbara Mińczyk współpraca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Moniką. Jej zaangażowanie i profesjonalizm pomogły nam w otrzymaniu kredytów wtedy gdy większość mówiła że to nie możliwe. Pozdrawiam

Karol K Kredyt Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Moniką Piwowarczyk. Dzięki Niej otrzymaliśmy kredyt i to dla nas jest najważniejsze. Sprawa nasza nie należała do łatwych i wiele prób zostało podjętych byśmy uzyskali w końcu kredyt, ale najważniejsze jest to, że się udało. Doskonale wiemy, że gdyby nie Pani pomoc to nic z tego by nie wyszło. I za to przede wszystkim jesteśmy wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie:-)

Tomasz Dziułka Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Monike jako wzór dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia nieruchomości , kredytem hipotecznym i firmowym. Przedstawione przeze mnie zagadnienie i problemy spotkały się z pełnym profesjonalizmem oraz znajomością rynku. Polecam Panią jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych instytucji finansowych. Praca wykonana przez Panią Monikę w moim przypadku może być wzorem Doradcy Klienta, właśnie przez duże D. Z DUŻYM SZACUNKIEM AGNIESZKA I MARCIN

MARCIN WITEK WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO SPRAWY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zaskakująco szybko się Nam udało załatwić wszystko tak jak tego chcieliśmy. Pani Monika wraz ze swoją " drużyna " to wspaniały i przede wszystkim zgrany jak i rzetelny zespół. W krótkim czasie uzyskaliśmy kredyt MDM i kredyt remontowy w takich kwotach jakich uzyskać chcieliśmy. Miła atmosfera powoduje, że człowiek nie stresuje się aż tak tym kredytem. Naprawdę Pani Monika godna polecenia!

E.W.M Kozlowscy Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pomocą pani Moniki wybrałem odpowiedni bank i otrzymałem kredyt MDM. Oto powody dlaczego polecam usługi pani Moniki: 1. Korzystne warunki kredytu. Przed wzięciem kredytu byłem praktycznie w każdym banku. Znałem oferty oraz warunki kredytowe. Właściwe już byłem zdecydowany, ale dla upewnienia poszedłem do pani Moniki sprawdzić czy się nie mylę. Wszak jej usługi są bezpłatne. Po bardzo merytorycznej rozmowie okazało się, że z miejsca mogę mieć lepsze warunki niż te, które oferuje bank w swojej placówce. Dodam też, że finalnie pani Monika wynegocjowała dla mnie lepsze oprocentowanie i marżę. 2. Zaoszczędzony czas. Całą "papierologią" zajmuje się biuro. Żadnych kolejek w banku. Żadnego wypełniania kilkudziesięciu tomów podań i wniosków. Moim zadaniem było dostarczenie odpowiednich dokumentów. 3. Kontakt Wszystkie sprawy, gdzie nie wymagany jest podpis, można załatwić mailowo lub telefonicznie. 4. Rozwiązanie niezgodności w umowie. Kiedy dostałem umowę, którą finalnie miałem podpisać nie byłem zadowolony. Dopatrzyłem się niekorzystnego dla mnie zapisu, który można było różnie interpretować. Pani Monika wszystko odkręciła i bank zgodził się na zapis który mi odpowiadał. Pierwszy raz piszę taką rekomendację. Pani Monika i jej biuro spisało się na 100%. W styczniu odbieram klucze.

Łukasz M. Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam P.Monikę jako doradcę finansowego, jest bardzo miłą , ciepłą osobą i w 100% profesjonalną. Staraliśmy się z mężem o konsolidację kredytów, chodziliśmy i wypełnialiśmy wnioski w różnych bankach i nic. W internecie natrafiliśmy na stronę P. Moniki i dzięki Jej profesonalizmowi niemożliwe stało się dla Nas możliwe, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Aneta z Sandomierza konsolidacja kredytów

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam osobę Pani Moniki jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie.

Dorota i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Monikę z pełną odpowiedzialnością, ponieważ pomaga przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Jest słowna,konkretna, rzetelna i punktualna, co ceni się w tych czasach i do czego ja przykładam dużą uwagę.

Magda Pożyczka na samochód

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika jest odpowiednia osoba we wlasciwym miejscu.Zna sie na tym co robi i wie jak osiagnac zamierzony cel czyli jak uzyskac kredyt na wlasne wymarzone M.Jest osoba pogodna i profesjonalna.Decydujac sie na jej doractwo pomoze znalesc najlepsze rozwiazanie.Kazda sprawa zajmuje sie do konca.Serdecznie polecam .

Aneta i Pawel Bilman doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w biurokrację i "załatwianie".Ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.Jest nam miło dołączyć do kolejnych zadowolonych klientów Pani Moniki ;)

Ania Emil Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli planujesz wziąć kredyt hipoteczny to gorąco polecam pomoc Pani Moniki. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Zawsze znajdzie dla Ciebie czas, nawet poza godzinami pracy. Pani Monika doradza kredyt tak jakby miała go brać dla siebie. Poza tym jest bardzo pogodną, życiową osobą...naprawdę, szczerze gorąco polecam !!!

Monika z Kielc Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam każdemu, zwłaszcza jeśli pierwszy raz stoi się przed taka decyzja jak kredyt a wszystkie te formalności to jakas "magia" :) Myślałam że nie mam szans ze swoimi zarobkami na kredyt hipoteczny ale sie okazało inaczej. Pani Monika wytłumaczy, doradzi i pokieruje w dobrym kierunku aby wszystko przebiegło pomyślnie. W razie pytań zawsze mogłam zadzwonić o każdej porze :) DZIĘKUJE I POLECAM

Emilia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowa pomoc i profesjonalne podejście. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Moniką!! Rzadko się zdarza trafić na taka kompetentną a zarazem sympatyczną osobę! Serdecznie polecamy Panią Monikę !!

Kasia i Karol Kredyt budowlany

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełnym przekonaniem możemy polecić Panią Monikę jako najlepszy doradca hipoteczny. Jest bardzo sympatyczną osobą, a największymi Jej zaletami są między innymi: profesjonalizm, ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, zaangażowanie, elastyczność i cierpliwość :) Wszystkie te czynniki zaowocowały otrzymaniem kredytu hipotecznego. Nieoceniona pomoc w kompletowaniu i przygotowaniu wszelkich dokumentów, szybki kontakt we wszelkich wątpliwościach - wszystko to sprawiło, że współpraca z Panią Moniką była bardzo przyjemna. Co bardzo ważne, Pani Monika mówi o wszystkich ukrytych kosztach i wyjaśnia konsekwencje zapisów drobnym druczkiem na dokumentach bankowych. Z całą odpowiedzialnością POLECAMY :)

Justyna i Mariusz :) Pomoc przy kredycie hipotecznym POLECAMY :)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szukaliśmy wraz z żoną przez trzy miesiące kredytu w bankach na dokończenie budowy domu. Panią Monikę polecił nam znajomy i nie żałujemy. W jednym miejscu oferty wszystkich banków, ekspresowe tempo i oferty banków korzystniejsze niż byśmy sami załatwiali i również ubezpieczenie związane z kredytem podpisaliśmy przez panią Monikę. Obecnie spłacamy kredyt. Polecamy: bez żadnych prowizji i ukrytych opłat.

MICHAŁ kredyt budowlany

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękuję Pani Monice za pomoc, szybką i profesjonalną obsługę w uzyskaniu kredytu obrotowego. Jest świetnym doradcą i podpowiada najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania. Od teraz wiem do kogo mam się zwrócić w razie potrzeby. Pani Moniko - bardzo dziękuję :)

Małgorzata Wrońska-Rak kredyt obrotowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Monikę jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie.

Jacek i Sylwia Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym zarekomendować Panią Monikę Piwowarczyk jako osobę kompetentną życzliwą i odpowiedzialną . Pani Monika pomogła mi uzyskać kredyt pod zastaw hipoteczny . Serdecznie polecam. Jacek K.

Jacek K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm. W sumie to nic mnie nie interesowało. Wszystko miałem załatwiane przez Panią Monikę. Wszystko prezentowane i załatwiane na najwyższym poziomie. W 10000 % polecam.

damian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Moniką,jest osobą pogodną i z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoja pracę.Pani Monika nie tylko pomogła nam w znalezieniu właściwego banku w którym mogliśmy dostać kredyt,ale również wyjaśniła nam wszystkie pojęcia związane z kredytem.JESZCZE RAZ POLECAM Panią Monikę Piwowarczyk jako doradcę finansowego. Pani Moniko serdecznie DZIĘKUJEMY i życzymy dalszych sukcesów

Anna Domagała Współpraca z Panią Moniką Piwowarczyk

Przydatność rekomendacji: 100 %
WSPANIAŁY PROFESJONALIZM O BARDZO DOBREJ ZNAJOMOŚCI BRANŻY , KREDYT HIPOTECZNY I OBROTOWY NA FIRMĘ ZAŁATWIONY W NIECAŁY MIESIĄC , MA KOBIETA POJĘCIE O TYM CO ROBI , WSZYSTKO DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK . POLECĘ PANIĄ MONIKE KAŻDEMU NA 1000%

MARCIN I AGNIESZKA WSPANIAŁY PROFESJONALIZM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Monikę. Wykazała się daleko idącą kompetencją. Dzięki Pani Monice zaoszczędziłam ogrom czasu i...pieniędzy. Tak proszę Państwa - pieniędzy też. Dzięki kompetencji i ogromnym zaangażowaniu Pani Moniki mam pospłacane dotychczasowe zobowiązania i cieszę się swoimi "czterema kątami" SUPER OBSŁUGA - WAŻNY CZŁOWIEK, A NIE KASA!!!!

Monika kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 95 %
Serdecznie polecam osobę Pani Moniki jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Monika nie tylko pomogła mi znaleźć właściwy bank, w którym mogłam wziąć kredyt ale również doskonale wyjaśniła mi wszystkie pojęcia teoretyczne związane z kredytem. Pani Moniko, dziękuję za pomoc i życzę sukcesów!!!

Krystyna z Kielc Świetny doradca

Przydatność rekomendacji: 95 %
Polecam współpracę z Panią Moniką , jest osobą pogodną i z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Bardzo dobrze dobrała ofertę kredytu do moich potrzeb i możliwości finansowych. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Świetny doradca - naprawdę polecam.

Marta Dz. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witamy! Na podstawie naszych ostatnich doświadczeń wiemy już, że dużo sprawniej, bezpieczniej i bez stresu przebiegało uzyskanie kredytu hipotecznego przy współpracy z Panią Moniką Piwowarczyk, niż kiedy próbowaliśmy to organizować sami. Jednym słowem z naszym doradcą załatwiliśmy to szybciej, bezpieczniej i bez nerwów. POLECAMY.

Kasia i Sławek Szybciej, bezpieczniej, bez nerwów ...

Przydatność rekomendacji: 100 %
Właśnie podpisałam umowę kredytu konsolidacyjnego , dzięki Pani Monice .Byłam już u kresu wytrzymałości prawie na dnie. Bardzo mi pomogła trwało to troszkę czasu ale udało się. Trudno jest załatwić samemu taki kredyt, myślę że musiała troszkę powalczyć o mnie za co jej serdecznie dziękuje. Życzę by zawsze tak walczyła o ludzi bo ci mniej bogaci gubią się w tym wszystkim. Jeszcze nadmienię i podziękuje Pani Małgorzacie B. za pomoc. Wszystkiego najlepszego.

Bogusława S. konsolidacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony z pomocy pani Moniki. Jest to miła i sympatyczna osoba która wysłucha i doradzi. Oraz poprowadzi przez cały proces kredytowy. Polecam

Adam Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli macie Państwo wątpliwości jaki kredyt wybrać, w jakim banku i chcecie dokładnie i szybko przygotować wymagane dokumenty, bardzo polecam współpracę z Panią Moniką Piwowarczyk, która jest osobą kompetentną i serdeczną.

Magda kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem pod wrażeniem. Profesjonalizm Pani Moniki na najwyższym poziomie !!! Sprawy, wydawałoby się niemożliwe do załatwienia, Ona załatwia "od ręki", a na cuda - trzeba trochę poczekać... Jeszcze nie spotkałam tak uczciwego i dobrze przygotowanego doradcy. Wiedza i chęć pomocy w załatwieniu sprawy to atuty Pani Moniki. Powodzenia Pani Moniko. Życzę samych sukcesów i dużo zadowolonych klientów, bo to jest dla Pani najlepszą rekomendacją...

MS pełen prfesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna rzetelna i zawsze uśmięchnięta osoba. Polecam.

Kasia Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od paru miesięcy starałem się z żoną o kredyt hipoteczny na dokończenie budowy naszego wymarzonego domu ale bez skutku banki nas odrzucały.Postanowiliśmy skorzystać z usługi pani Moniki i to był strzał w dziesiątkę bardzo miła i profesjonalna obsługa wszystko bardzo jasno wytłumaczone ,po miesiącu mieliśmy już pieniądze na kącie. Dzięki pani Monice możemy dokończyć budowę naszego domu. Bardzo polecam panią Monikę na pewno będziecie zadowoleni. DZIĘKUJEMY PANI MONIKO.

Paweł Witaszek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 96 %
szczerze polecamy wszystkim wspolprace z Pania Monika jako doradca finansowym, szczegolnie osobom zabieganym lub nieznajacym tematu... mimo tysiaca pytan dziennie zawsze moglismy liczyc na profesjonalna odpowiedz i porade... nasza wspolpraca zakonczyla sie sukcesem i juz niedlugo wprowadzamy sie do nowego mieszkania... Pani Monice zyczymy dalszych sukcesow... Pozdrawiamy, Piotr i Iwona

Piotr i Iwona M. kredyt hipoteczny- dochody z zagranicy

Przydatność rekomendacji: 96 %
Pani Monika to świetny doradca, bardzo polecam.

Karol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 96 %
Serdecznie polecam panią Monikę, jest sympatyczną i miłą osobą . W rozmowie dowiedziałem się wszystkich potrzebnych informacji na interesujący mnie temat. Przyjemna atmosfera i profesjonalna porada.

Mirek B. porada

Przydatność rekomendacji: 94 %
Witam wszystkich Państwa, których w ostatnich latach dotknęły problemy z utrzymaniem płynności finansowej w prowadzonych przez Was firmach. Postępujący spadek obrotów mojej firmy spowodował niekorzystną dla mnie zmianę sposobu finansowania działalności przez bank prowadzący mój rachunek. Postanowiłem poszukać innych rozwiązań, bez konieczności podwyższania limitów debetowych. Pomyślałem o spotkaniu z doradcą finansowym. Pierwszy (i jedyny) telefon wykonałem do Pani Moniki Piwowarczyk i tu już sprawy potoczyły się błyskawicznie. Kilka rozmów z przedstawicielami banków, trochę niezbędnych dokumentów i po kilku dniach podpisałem umowę na zachowanie linii kredytowej na bardzo korzystnych warunkach. Pani Monika wzięła na siebie ciężar negocjacji z bankiem i spotkanie z jego przedstawicielami było niejako sympatyczną formalnością. Pani Monika wykonała więc, absolutnie bezpłatnie, kawał dobrej roboty, zawsze towarzyszył jej uśmiech i pewność która udzieliła się również mnie, że każdą sprawę można załatwić, jeśli będziemy nastawieni pozytywnie. Polecam gorąco Panią Monikę, wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego doradcy w zakresie finansowania działalności, kredytowania i negocjacji z bankiem w imieniu klienta.

Przedsiębiorca z Kielc Kredyt odnawialny

Przydatność rekomendacji: 93 %
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Monikę i świadczone przez nią usługi. Jest to osoba niezwykle doświadczona, znająca się na tym co robi. Pomogła nam załatwić kredy na budowę domu i w dwa tygodnie mieliśmy pieniądze na koncie - tak jak zadeklarowała. Jeszcze raz polecamy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !!!

Końskie Kredyty hipoteczny - budowa domu

Przydatność rekomendacji: 94 %
Pani Monika to świetny doradca nie tak dawno korzystałem z pomocy pani Moniki, jestem zadowolony profesjonalizm w każdym calu mało formalności po prostu mówi się jaki ma się problem a pani Monika poradzi jakie należy podjąć kroki żeby jak najlepszy dostać kredyt. Bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam

Slawomir Pomoc w sprawie kredytu konsolidacyjnego

Przydatność rekomendacji: 94 %
Szybko, profesjonalnie bez zbędnych formalności. Idealny doradca dla ludzi zabieganych w dzisiejszej rzeczywistości. Gorąco POLECAM!!!

szczęśliwy klient Kredyt

Przydatność rekomendacji: 94 %
Mieliśmy z mężem problem z uzyskaniem kredytu hipotecznego ale trafiliśmy w końcu w ręce Pani Moniki. I to było najlepsze co mogło nam się trafić bo już straciliśmy wszelkie nadzieje ze który którykolwiek bank nam udzieli taki kredyt. Ale Pani Monika tak to wszystko posprawdzała poprzeglądała cala dokumentacje wiedziała gdzie i jaki bank nam mogła polecić z ta zdolnością i kredyt oczywiście dostaliśmy teraz wszyscy już nasi znajomi maja numer telefonu do P Moniki i wszyscy byli do niej skierowani i nikogo nie zawiodła. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM nie ma możliwości ze nie pomoże

Eliza Bednarska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 94 %
Polecam Panią Monikę jako doradcę finansowego. Zaangażowanie , fachowa pomoc oraz profesjonalizm. Pani Monika pomogła mi znaleźć właściwy bank, który udzielił mi kredytu na bardzo dobrych warunkach i pozwoliło mi to rozwinąć moja firmę! Życzę sukcesów!!!

FELD-CAMP POLECAM

Przydatność rekomendacji: 94 %
Polecam Panią Monikę jako doradcę finansowego. Zaangażowanie , fachowa pomoc oraz profesjonalizm. Pani Monika pomogła mi znaleźć właściwy bank, który udzielił mi kredytu na bardzo dobrych warunkach i pozwoliło mi to rozwinąć moja firmę! Życzę sukcesów!!!

FELD-CAMP Zbigniew Feldman

Przydatność rekomendacji: 94 %
Pani Monika pomogła nam w uzyskaniu dośc trudnego kredytu: komornik na pokaźną kwotę, kredyt hipoteczny właściciela oraz zadłużenie w spółdzielni. Nie potrafię w 100 procentach powiedzieć, czy oferta jaką dostaliśmy jest dla nas najkorzystniejsza, ale na pewno korzystna ponieważ inne instytucje mówiły nie. Próbowaliśmy wcześniej u innych doradców i słyszeliśmy: nie da się. Pani Monika zapewniła, że kredyt dostaniemy i dostaliśmy. Pani Monika działa naprawdę szybko i pewnie. Polecam.

Milena W. "Trudny" kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 94 %
Pani Monika jest rzetelnym fachowcem w swojej branży. To profesjonalny, doświadczony i sympatyczny doradca klienta. Szczerze polecam współpracę. Jeśli macie Państwo problem z uzyskaniem kredytu, bądź potrzebujecie specjalistycznej porady- skontaktujcie się z Panią Moniką, naprawdę warto. Sama jestem przykładem.

Magdalena Marcinkowska polecam

Przydatność rekomendacji: 94 %
Chciałbym zarekomendować Panią Monikę Piwowarczyk jako osobę kompetentną, odpowiedzialną i bezkompromisową. Pani Monika pomogła mi w ciągu zaledwie 3 dni roboczych uzyskać kredyt na oświadczenie bez zbędnych dokumentów finansowych i bez tłumaczenia się na co mi są potrzebne pieniądze. Serdecznie polecam. Maciej

Maciej Kredyt na Oświadczenie dla Zawodów Zaufania Publicznego

Przydatność rekomendacji: 94 %
Pani Monika Piwowarczyk zatrudniona jest w TAX CARE SA. W/w dała się poznać jako bardzo dobry organizator pracy własnej i własnego działu. Z nałożonych zadań służbowych wywiązuje się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Pani Monika Piwowarczyk cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w środowisku w którym pracuje. Umie właściwie kształtować zasady współżycia społecznego. Swoja bogata wiedze zawodową i doświadczenie chętnie przekazuje swoim klientom. Strona etyczno-moralna bez zastrzeżeń. Z poważaniem 13.01.2014 Rafał Pacholec

Rafał Pacholec Kredyt na zakup mieszkania. Dochód z działaności gospodarczej-branża budowlana.

Przydatność rekomendacji: 91 %
Pani Monika to bardzo profesjonalny i sprawdzony doradca.Jest osobą serdeczną oraz przychylną.Dobiera kredyt dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych klienta.Dzięki Pani Monice możemy teraz mieszkać we własnym domu jednorodzinnym.Dzękuję i życzę wielu sukcesów.Pozdrawiam.

Katarzyna Sz. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 94 %
Współpraca z panią Moniką to czysta przyjemność. Osoba kompetentna i godna zaufania. Pełen profesjonalizm w doradztwie, ogromne zaangażowanie, dyspozycyjność, nie odpuści niczego co może pomóc klientowi i jest z nim do sfinalizowania umowy w banku. Jest Królową wśród doradców finansowych. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Mariusz Końskie kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 94 %
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić doradztwo przedstawiciela TaxCare, z którym miałem przyjemność współpracować przy uzyskaniu kredytu na dokończenie inwestycji budowy domu. Pani Monika Piwowarczyk wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego, a także dużą wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pomimo tego, że mój przypadek był dość trudny , szansa na kredyt znikoma ,udało nam się wywalczyć upragniony kredyt. Myślę, że bez pomocy Pani Moniki nie miałbym teraz możliwości dokończenia swojego domu. Jest ona bardo sumienną i zaangażowaną w prace osobą. Pomogła mi skompletować dokumenty , na bieżąco informowała mailowo i telefonicznie o postępach w przygotowaniu kredytu. W każdej chwili była gotowa wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania związane z zawisłymi procedurami bankowymi. Z czystym sumieniem pragnę zarekomendować Panią Monikę Piwowarczyk jako doradcę finansowego dla Ciebie.

Ireneusz Basiak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 94 %
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić doradztwo przedstawiciela TaxCare, z którym miałem przyjemność współpracować przy uzyskaniu kredytu na dokończenie inwestycji budowy domu. Pani Monika Piwowarczyk wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego, a także dużą wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pomimo tego, że mój przypadek był dość trudny , szansa na kredyt znikoma ,udało nam się wywalczyć upragniony kredyt. Myślę, że bez pomocy Pani Moniki nie miałbym teraz możliwości dokończenia swojego domu. Jest ona bardo sumienną i zaangażowaną w prace osobą. Pomogła mi skompletować dokumenty , na bieżąco informowała mailowo i telefonicznie o postępach w przygotowaniu kredytu. W każdej chwili była gotowa wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania związane z zawisłymi procedurami bankowymi. Z czystym sumieniem pragnę zarekomendować Panią Monikę Piwowarczyk jako doradcę finansowego dla Ciebie.

Katarzyna Basiak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 91 %
Dzięki, miłej, rzetelnej i bardzo szybkiej obsłudze prowadzonej przez Państwa firmę, zrealizowałem zaplanowane inwestycje w terminie i z pełnym sukcesem. Dziękując za dotychczasową współpracę serdecznie Państwa pozdrawiam.

Włodzimierz opinia

Przydatność rekomendacji: 94 %
Pani Monika jest bardzo profesjonalnym doradcą. Miałam problem z uzyskaniem kredytu na rozwój firmy, wiele banków odrzuciło moje wnioski. Pani Monika w ciągu miesiąca pomogła mi tak, że wreszcie dostałam kredyt. Spędziłyśmy ze sobą wiele czasu, miałam dokładnie wytłumaczony każdy krok w drodze do kredytu. Gdyby nie Pani Monika nie miałabym kredytu. Dziękuję bardzo i polecam tego profesjonalnego i miłego Doradcę. Beata Nowak, Kielce

Beata Nowak kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 92 %
Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić iż Pani Monika jest osobą wiarygodną a przede wszystkim skuteczną w swoich działaniach .Polecam

teresa ciesla opinia

Przydatność rekomendacji: 94 %
Bardzo cenię sobie współpracę z Panią Moniką Piwowarczyk. To konkretna, profesjonalna osoba. Klienci są zadowoleni z efektów jej pracy, skuteczności. Gorąco polecam. Joanna

Joanna Koriat Współpraca z Panią Moniką Piwowarczyk

Przydatność rekomendacji: 94 %
Pani Moniko naprawdę zaje...dobra robota. Dziękuję i pozdrawiam:)

PaniWieKto kredyt

Przydatność rekomendacji: 88 %
Pani Monika była niezwykle pomocna podczas szukania najlepszego dla nas kredytu. W każdej chwili mogliśmy liczyć na jej pomoc, w naszym imieniu wynegocjowała korzystniejsze warunki. Polecam jej pomoc, bo jest PROFESJONALISTKĄ w tej dziedzinie.

Małgosia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 94 %
Serdecznie polecam osobę Pani Moniki jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Monika nie tylko pomogła mi znaleźć właściwy bank, w którym mogłem wziąć kredyt na mieszkanie ale również doskonale wyjaśniła mi wszystkie pojęcia teoretyczne związane z kredytami oraz mechanizmy funkcjonowania ich w praktyce. Pani Moniko, dziękuję za pomoc i życzę sukcesów!!!

Mariusz Koniuszewski Super doradca kredytów hipotecznych

Przydatność rekomendacji: 81 %
W 2011 roku, tuż przed zmianą rekomendacji dla banków w zakresie zdolności kredytowej podwyższającej wymagany poziom dochodów, stanęłem przed bardzo trudną sytuacją. Trzeba było działać szybko i skutecznie, mimo iż wszystko, czego dotknęłem na drodze formalności okołokredytowych i budowlanych było wbrew. Miałem bardzo atrakcyjną cenowo nieruchomość do zakupu w centrum jednej z metropolii nadmorskich, atrakcyjna cena była okupiona wieloma wadami prawnymi i formalnymi spoczywającymi na tejże nieruchomości. Oczywiście, wszystko było do przejścia i nadrobienia, ale brakowało czasu. Cas okazał się być na wagę złota. Z moimi aspiracjami inwestycyjnymi przetoczyłem się przez kilka banków, kilkunastu doradców kredytowych, w tym Open Finance. Każdy-zrezygnowany wielkością i ilością problematycznych zagadnień w mojej sprawie, odmawiał twerdząc: "nie da się". No i nie ma czemu się dziwić, wiadomym jest, że lepiej zarobić na kliencie bezproblemowym, niż pchać się w coś co wymaga ponadprzeciętnego zaangażowania. Wówczas zrozumiałem swoją sytuację i byłem bliski potwierdzenia: "nie da się". Już nie pamiętam - jakim cudem w mojej sprawie głos zabrała Pani Monika. Choć nie wygląda na supermana, zwyczajnie "dała radę", obeszła wszystkie kłody rzucane przez bank, zapisy umowy wspólnie ze mną pracując na urlopie wynegocjowała dokładnie tak jak JA chciałem, a nie Bank. Dodatkowo dzięki Pani Monice dostałem już na totalnej zagranicy zdolności pożyczkę na remont budynku, by go przywrócić do stanu używalności. Dziś w zakupionej nieruchomości prowadzę swój pierwszy w życiu biznes, który sam spłaca raty kredytu. Ba! Przynosi jeszcze zysk. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia nas nad morzem Plowce House Folks Village w Gdańsku. Chętnie samemu potwierdzę te inwestycyjne perypetie. Pamiętajcie, że w życiu "nie da się" tylko parasola otworzyć w d....". Cała reszta to motywacja, odpowiedni ludzie w około, odpowiednie miejsce i czas. Bądźcie wytrwali w postanowieniach, a spełnicie marzenia. Pozdrawiam. Robert Grzymkowski General Manager Hostelu Plowce House Folks Village

Robert Grzymkowski Kredyt + Pożyczka Hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 92 %
Jeśli macie Państwo wątpliwości jaki kredyt wybrać, w jakim banku i chcecie dokładnie i szybko przygotować wymagane dokumenty, bardzo polecam współpracę z Panią Moniką Piwowarczyk która jest osobą kompetentną i serdeczną.

Stanisław Polecam

Przydatność rekomendacji: 75 %
Szczerze polecam współpracę z Panią Moniką , jest osobą pogodną i z pełnym poświęceniem wykonuje swoją pracę. Idealnie dobrała ofertę do moich potrzeb.

zadowolona klientka świetny doradca

Przydatność rekomendacji: 93 %