Piotr Rutkowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 502325332 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Certyfikowany Planista Finansowy KNF nr. wpisu 11431494/P

 

Szanowni Państwo,

Jako Planista Finansowy na co dzień zajmuję się rynkiem inwestycyjnym, prowadzę projekty rentierskie, emerytalne. Mój czas zajmuje również analiza projektów ubezpieczeniowych. Od lat zarządzam kapitałem moich klientów, którzy szukają możliwości, efektywnego lokowania wolnych środków czy też szukają możliwości rozpoczęcia ich gromadzenia. Pomagam również osobom, instytucjom, które korzystają z produktów różnych firm, lecz nie posiadają stałego opiekuna, bądź nie są zadowolone z istniejących projektów. Transparentne podejście do biznesu i stałe relacje pozwalają budować trwałe relacje biznesowe na każdej płaszczyźnie. 

Obsługuję Klientów Indywidualnych oraz Firmy.

Optymalizacji podatku dochodowego - Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą oraz firmy każdej wielkości pomagam w optymalizacji podatku dochodowego wraz z systemami premiowymi, które pomagają zachować najlepiej wykwalifikowaną kadrę przed zamierzoną zmianą miejsca pracy (dodatkowe czynniki motywacyjne).

Do czynienia mam również z III filarem - tzw. prywatne emerytury, które cechują się bezpłatną obsługą, z góry określonym zyskiem oraz możliwością dziedziczenia w przypadku śmierci.

Bezpłatne projekty Edukacyjne - zabezpieczenie przyszłości Twojego dziecka.

Ubezpieczenia nieruchomości (majątkowe) wraz z cesją na bank. Dobór konretnych zakresów ubezpieczenia (bez zbędnych opcji, za które klient płaci)

Ubezpieczenia podróżne

Ubezpieczenie życia ze zwrotną składką wraz z 9 ryzykami jak : nieszczęśliwy wypadek, pobyt w szpitalu, poważne zachorowania itp.

 

Szanowni Państwo zachęcam do kontaktu. Moje doradztwo jest bezpłatne i ma na celu zwiększenie Państwa świadomości w zabezpieczeniu przyszłości swojej i najbliższych.  

 

 

 

Doświadczenie

W branży finansowej pracuje od 10 lat, lecz pierwsze kroki z Giełdą Papierów Wartościowych stawiałem będąc jeszcze uczniem szkoły średniej jako indywidualny inwestor giełdowy. Głównie pracowałem jako bankier w takich Instytuacjach jak, Lukas Bank jako doradca klienta indywidualnego. Polbank EFG gdzie również w początkowej fazie byłem doradcą klienta indywidualnego, natomiast bardzo szybko moje zaangażowanie dostrzegł Dyrektor Placówki Bankowej, gdzie wyróżnionio mnie awansem na Indywidualnego Doradce Bankowości Osobistej klietna Prestige, gdzie zajmowałem się lokowaniem aktywów pienieżnych w takie instrumenty, jak lokaty bankowe, lokaty strukturyzowane, struktury z określonym zyskiem oraz ryzykiem, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia z dużym sukcesem stopy zwrotu na tych portfelach.

 

06.2013 - 

Certyfikowany Planista finansowy 

01. 2013 - 05.2013    

Raiffeisen Bank Polska S.A.

 • Zastępca Dyrektora Oddziału
 • Doradztwo Klienta Prestige
 • Wdrażanie nowych pracowników
02.2008 - 12.2012    

Polbank EFG S.A.

 • Doradztwo Klienta Prestige
 • Obsługa oddziału i zarządzanie zespołem specjalistów
 • Stały kontakt z Dyrektorem Obszaru
11. 2006 - 01.2008    

Lukas Bank S.A.

 • Doradztwo Klienta Indywidualnego
 • Realizacja założonych celów
 • Praca w zespole specjalistów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenia:

 

08.2015 - 08.2015 Szkolenia z TFI Allianz
07.2015 - 07.2015 Szkolenia z TFI Quercus
04.2015 - 04.2015 Szkolenia z TFI Allianz 
02.2015 - 02.2015  Szkolenia z TFI Investors
01.2015 - 01.2015 Szkolenia z TFI Noble Funds
11.2014 - 11.2014 Szkolenia z TFI Investors
10.2014 - 10.2014 Szkolenia z Fraklin Templeton
09.2014 - 09.2014 Szkolenia z TFI Noble Funds
08.2014 - 08.2014 Szkolenia z TFI JP Morgan 
06.2014 - 06.2014 Szkolenia z TFI Investors
03.2014 - 03.2014 Szkolenia z TFI Legg Mason
02.2014 - 02.2014 Szkolenia z TFI Noble Funds
11.2013 - 02.2014 Sandler Training - Zarządzanie zasobami ludzkimi
11.2013 - 02.2014 Sandler Training - Zarządzanie przedsiębiorstwem
10.2010 - 12.2010

Cykl szkoleń

 • Fundusze Inwestycyjne
 • Obsługa klienta Prestige
 • Audyt produktowy na rynnku 
05.2010 - 05.2010 Certyfikat Ambasadora systemów CRM

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
10.2004 09.2007 Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
10.2007 09.2009 Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Atuty eksperta

 • Doświadczenie
 • dokładność i dbanie o szczegóły w prowadzeniu spraw
 • elastyczny czas pracy - dostosowywanie terminów spotkań do potrzeb Klientów
 • moje porównanie daje wiele informacji - porównuję, omawiam oraz wyjaśniam każdą składową, dlatego moje porównanie jest dokładne i odpowiada na każde pytanie Klienta
 • MOBILNOŚĆ - dojazd do klienta na terenie województw: Wielkopolskie, Lubuskie, Kujawsko Pomorskie, Dolnośląskie, w pilnych sprawach cała polska
 • umiejętność postawienia się w sytuacji Klienta, co pomaga w znajdowaniu i stosowaniu rozwiązań dopasowanych do danej sprawy

Przede wszystkim TRANSPARENTNOŚĆ i ludzkie podejście do każdego klienta jest niemierzalnym atutem. 

 

Tel. 502 - 325 - 332 

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Znam Piotra od ładnych kilku lat i gdy potrzebowałem doradcy, który pomógłby mi zainwestować pieniądze, to trafiłem do osoby bardzo profesjonalnej, który dobrze potrafił w sposób zrozumiały i nienachalny doradzić w co zainwestować i co z czym się wiąże, a co najważniejsze to miałem cały czas serwis z jego strony. Piotr jest doradcą godnym polecenia.

Waldek Inwestycje

Pan Piotr rzetelnie przeanalizował mój dotychczasowy portfel inwestycyjny oraz III-filarowy. Sprecyzował priorytety oraz uwypuklił braki dotychczasowych rozwiązań. Wspólnie dobraliśmy nowe projekty, które zostały klarownie przedstawione, jeżeli chodzi o najważniejsze parametry. Z czystym sumieniem rekomenduję Pana Piotra. Pełen profesjonalizm.

Jakub M. Inwestycje

Szanowni Państwo rynek finansowy jest okropny. Naprawdę musimy mieć szczęście by trafić na szczerych i etycznych ludzi. Kiedyś zakupiłam produkt u osoby, która charakteryzowała się mianem specjalisty i wiele dobrego z tego nie wyszło. Pana Rutkowskiego otrzymałam z polecenia mojej bliskiej sąsiadki i przyznam, że tak sympatycznego miłego Pana dawno nie spotkałam. Ta empatia jest przeogromna. Dziękuje Panie Piotrze za uporządkowanie moich spraw.

Bronisława Matczak Inwestycje

Przyznam, że na samym początku ubezpieczenia połączone z inwestycjami były dla mnie trudne do zgryzienia, fakt niewiedza i przyznam strach do takiego rodzaju produktu był z mojej strony ogromny. Pan Piotr wytłumaczył mi dokładnie na czym to wszystko polega i pomimo że znam Pana Piotra dość długo i mam do niego zaufanie, jednak cały czas nie do końca byłem przekonany. Ale fakt jest jeden, jestem szczęśliwym posiadaczem 3 propozycji. Poprzednie zakończyły się pełnym sukcesem. Panie Piotrze jeszcze raz dziękuje za złamanie moim obaw i z całym szacunkiem ta rekomendacja się należy.

Bolesław K Ubezpieczenia Inwestycyjne

Bez żadnych oporów należy się rekomendacja. Wraz z mężem szukaliśmy rozwiązania, które umożliwiło by w różnych sytuacjach życiowych, zabezpieczyć nasze dziecko. Sami z mężem jesteśmy młodym małżeństwem i wiemy, jak trudno było opłacać nasze studia. Nauczeni sytuacji chcieliśmy mieć coś co by zabezpieczyło nas przed miesięcznymi kosztami w przyszłości. Pan Piotr zaproponował nam rozwiązanie, które nie ma żadnej konkurencji. Po spotkaniu z Panem Piotrem szukaliśmy jeszcze na rynku innych propozycji, ale okazało się to bezcelowe. Szczere podziękowania. Agnieszka i Jarek.

Agnieszka M. Polisa dla dziecka

Pana Piotra znam 5 lat. Od samego początku zauroczył mnie wiedzą. Jego propozycje zawsze były i do dnia dzisiejszego są optymalne dla mojego portfela. Potrafi wskazać wady i zalety rozwiązań, które znajdują się na rynku. Żałuję, że nie posłuchałem Pana Piotra gdy chciał mnie uchronić przed firmą Finroyal, gdzie na szczęście tylko część środków ulokowałem, straciłem i prawdopodobnie nigdy nie odzyskam. Od tego momentu bez Pana Piotra nigdzie się nie ruszam.

Grzegorz Kozielski Inwestycje