Maciej Plutowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 509024333 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem niezależnym ekspertem kredytowym, pracuję na terenie województwa pomorskiego, w szczególności Trójmiasta i okolic - specjalizuję się w zakresie kredytów mieszkaniowych i gotówkowych.

Współpraca ze mną dzieli się na kilka etapów, na których zawsze staram się dbać o interesy moich Klientów tak, żeby otrzymali jak najlepsze oferty kredytowe i jak najlepszą obsługę.

 

 • przeprowadzam moich Klientów przez wszystkie etapy procesu związanego z zaciągnięciem kredytu - od wyboru ofert poprzez pomoc w sporządzeniu i skompletowaniu wniosków kredytowych do wypłaty kredytu
 • wyliczam zdolność kredytową we wszystkich bankach
 • typuję banki oferujące najkorzystniejsze w danym czasie rozwiązania kredytowe
 • proponuję Klientom złożenie wniosków do kilku wybranych banków -  powoduje to wiekszą pewność uzyskania kredytu, a co za tym idzie pewność realizacji transakcji zakupu mieszkania
 • stawiam na dobry kontakt z Klientami, jasny przekaz (staram się wyjaśniać kredytowe zwiłości językiem możliwie prostym i zrozumiałym) oraz szybkość działania, a przy tym bardzo wysoka skuteczność

Kredyt uzyskany z moją pomocą jest w tej samej cenie lub nawet tańszy niż bezpośrednio w banku, Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tytułu mojej obsługi - jest dla niego całkowicie bezpłatna, a pozwala oszczędzić wiele czasu i dzięki mojemu doświadczeniu uniknąć przykrych niespodzianek (reprezentuję Klienta, a nie Bank)

ZAPRASZAM DO KONTAKTU - MOJA POMOC JEST BEZPŁATNA

PORÓWNAM KREDYTY I ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA ZWIĄZANE Z KREDYTAMI

 

 

I also cooperate with customers from abroad (from EU and other countries). I offer help with mortgages and other financial services. I assist my Clients at finding the best bank, negotiating the best offer, and completing all necessary documents. 

 

My offices are in Gdańsk and Gdynia, but we can also meet in other cities in Poland. 

 

If you are interested, feel free to contact me:


[email protected] 0048509024333

Doświadczenie

Od 2007 roku zajmuję się dobieraniem odpowiednich produktów finanosowych dla potrzeb Klientów indywidualnych oraz firm.

Od 2010 prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie finansów, posiadam bogate doświadczenie zawodowe oraz bardzo dużą gamę produktów kredytowych i ubezpieczeniowych. Współpracuję z największymi instytucjami finansowymi w Polsce.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2003 2006 Wyższa Szkoła Administraji i Bizesu w Gdyni
2007 2010 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Atuty eksperta

Współpracuję z liczymi biurami nieruchomości, deweloperami, rzeczoznawcami majątkowymi, ekspertami od funduszy inwestycyjnych oraz tłumaczami przysięgłymi - dzięki temu uważam, że moje usługi są w pełni kompleksowe.

W mojej pracy szczególną wagę przykładam do zadowolenia osób korzystających z moich usług. Każdą sprawę staram się traktować indywidualnie i proponować rozwiązania dopasowane do sytuacji, tk, żeby Klient uzyskał maksimum korzyści.

Moje podejście do pracy i Klientów oraz zakres oferty produktowej sprawiają, że współpracując ze mną, otrzymacie Państwo więcej, niż u innych brokerów finansowych.

Przykłady opisanych spraw

 • Preferecyjne kredyty mieszkaniowe "MIESZKANIE BEZ WKŁADU WŁASNEGO"
 • budowa domu
 • zakup mieszkania od dewelopera/spółdzielni
 • zakup mieszkania na rynku wtórnym kredyty mieszkaniowe dla osób zarabiających w kraju i za granicą
 • kredyty na zakup działek budowlanych, rekreacyjnych, siedliskowych i ROLNYCH z dopłatami 
 • kredyty konsolidacyjne
 • pożyczki hipoteczne na dowolny cel

 

 - kredyty  inwestycyjne dla firm

-  gwarancje bankowe

- kredyty na start i rozwój działalności gospodarczej

profesjonalne przygotowanie opracowań (biznes planów, aplikacji kredytowych, programów naprawczych, itp.), zawierających wszystkie niezbędne elementy zapewniające ich akceptację przez instytucje finansowe i wierzycieli

* ubezpieczenia nieruchomości

* ubezpieczenia majątku

* ubezpieczenia na życie

* programy emerytalne

 

Wybrane rekomendacje

Szczerze polecamy współpracę z Panem Maciejem. Bardzo profesjonalny, rzetelny, z ogromnym doświadczeniem!Przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, począwszy od wyliczenia zdolności kredytowej. Pomagał przebrnąć przez wszystkie formalności, ZAWSZE był dostępny telefonicznie i udzielał odpowiedzi na zadane mu pytania. Czuliśmy się zaopiekowani od A do Z. Udanie się po pomoc kredytową do Pana Macieja to był strzał w 10!!

Basia i Filip Dylewicz Kredyt hipoteczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Maciejem, profesjonalnie przeprowadził całą procedure uruchomienia kredytu od kompletowania dokumentów do wypłaty środków finansowych. Indywidualne podejście , duże zaangażowanie.

Piotr G kredyt hipoteczny/MDM

polecam tego doradcę; sprawnie kompletuje dokumenty , dotrzymuje terminów spotkań, zawsze merytorycznie przygotowany do spotkania.

Marzena Gadomska Maciej Plutowski

Dzięki pomocy Pana Macieja udało mi się, szybko i profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytowania inwestycji, na satysfakcjonujących mnie warunkach. W czasie tym, mogłam liczyć na skuteczną pomoc oraz fachową wiedzę, a także skrócenie niezbędnych formalności do minimum. Od samego początku, zajmował się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem, a deweloperem. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

Weronika doradca godny polecenia!

Pan Maciej pomagał nam przy kredycie gotówkowym. Był zawsze dyspozycyjny i błyskawicznie załatwił kredyt.

Artur Kredyt

PAN MACIEJ POMÓGŁ NAM SKUTECZNIE UZYSKAĆ KREDYT HIPOTECZNY. PROFESJONALNA OBSŁUGA ,PUNKTUALNOŚĆ,DUŻE ZAANGAŻOWANIE. POLECAMY W 100%.

Sławek Kredyt hipoteczny

Polecam Pana Macieja, kredyt na mieszkanie wzięty w wydawałoby się niemożliwym do załatwienia tempie! Fachowo i konkretnie, tak jak powinno to wyglądać, jeszcze raz polecam!

Marek Świerczyński MDM

Fachowa pomoc, znajomość rynku, stały kontrakt. Polecam tego doradcę, ponieważ wśród tak ogromnej ilości banków potrafił wybrać idealny dla mnie.

Karolina kredyt hipoteczny

Pan Maciej jest profesjonalnym doradcą, który uporał się ze wszystkimi problemami na drodze do uruchomienia mojego kredytu hipotecznego. Wszelkie wątpliwe kwestie w pełni wyjaśnia, poświęca odpowiednio dużo czasu na analizę sytuacji i potrafi skrupulatnie uprościć język bankowy tak, aby był zrozumiały. Rzetelny w każdym calu.

Marta O Polecam

Duże doświadczenie i zaangażowanie. Stały kontakt. Polecam Tego doradcę !

Natalia K POLECAm

Polecam serdecznie Pana Macieja Plutowskiego . Jest świetnym fachowcem pracującym w branży już wiele lat. Korzystałam z usług wiele razy a także polecam znajomym- zawsze sprawnie i fachowo działa. Pomoże , doradzi , dobrze wytłumaczy !!! W banku niestety nie można liczyć na ten przywilej bo tam każdy chce sprzedać swój produkt. Jeszcze raz naprawdę polecam !!!!!

Izabela Najlepszy doradca Polecam

Pan Maciej jest osobą niezwykle kompetentną w zakresie kredytów hipotecznych. Dzięki niemu bez zbędnych stresów przeszliśmy wszystkie procedury bankowe. Negocjował dla nas najniższe stawki, byliśmy w stałym kontakcie. Mogę się tylko wypowiadać w samych superlatywach, ponieważ dzięki niemu zakup naszego mieszkania kojarzy mi się tylko z pozytywnymi emocjami. Oszczędził nasz czas i pieniądze. Pozdrawiamy Agata i Andrzej Muszyńscy

Agata Muszyńska Polecam z czystym sumieniem.

Gorąco polecam tego doradcę.Profesjonalne podejście.Szybka obsługa.Pełen profesjonalizm

Ewa Daszuta kredyt hipoteczny "rodzina na swoim"

Polecam w 100% Pana Macieja, wykazuje ogromne zrozumienie zagadnień, zaangażowanie oraz wysoką elastycznośc, a także kreatywność i profesjonalizm. Nadmienię, iż kredyt hipoteczny który Pan Maciej pomagał mi uzyskać był bardzo trudnym i pracochłonnym kredytem.

Julia Grzybkowska kredyt na mieszkanie

Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa. Rzetelna pomoc i życzliwe podejście do klienta. Gorąco polecam Pana Maćka jako doradcę!!!

Emilia Krajewska kredyt hipoteczny