Img_6527_internet

Maciej Plutowski

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 509024333 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem niezależnym doradcą kredytowym, pracuję na terenie województwa pomorskiego, w szczególności Trójmiasta i okolic - specjalizuję się w zakresie kredytów mieszkaniowych i gotówkowych.

Współpraca ze mną dzieli się na kilka etapów, na których zawsze staram się dbać o interesy moich Klientów tak, żeby otrzymali jak najlepsze oferty kredytowe i jak najlepszą obsługę.

 

 • przeprowadzam moich Klientów przez wszystkie etapy procesu związanego z zaciągnięciem kredytu - od wyboru ofert poprzez pomoc w sporządzeniu i skompletowaniu wniosków kredytowych do wypłaty kredytu
 • wyliczam zdolność kredytową we wszystkich bankach
 • typuję banki oferujące najkorzystniejsze w danym czasie rozwiązania kredytowe
 • proponuję Klientom złożenie wniosków do kilku wybranych banków -  powoduje to wiekszą pewność uzyskania kredytu, a co za tym idzie pewność realizacji transakcji zakupu mieszkania
 • stawiam na dobry kontakt z Klientami, jasny przekaz (staram się wyjaśniać kredytowe zwiłości językiem możliwie prostym i zrozumiałym) oraz szybkość działania, a przy tym bardzo wysoka skuteczność

Kredyt uzyskany z moją pomocą jest w tej samej cenie lub nawet tańszy niż bezpośrednio w banku, Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tytułu mojej obsługi - jest dla niego całkowicie bezpłatna, a pozwala oszczędzić wiele czasu i dzięki mojemu doświadczeniu uniknąć przykrych niespodzianek (reprezentuję Klienta, a nie Bank)

ZAPRASZAM DO KONTAKTU - MOJA POMOC JEST BEZPŁATNA

PORÓWNAM KREDYTY I ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA ZWIĄZANE Z KREDYTAMI

Doświadczenie

Od 2007 roku zajmuję się dobieraniem odpowiednich produktów finanosowych dla potrzeb Klientów indywidualnych oraz firm.

Od 2010 prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie finansów, posiadam bogate doświadczenie zawodowe oraz bardzo dużą gamę produktów kredytowych i ubezpieczeniowych. Współpracuję z największymi instytucjami finansowymi w Polsce.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2003 2006 Wyższa Szkoła Administraji i Bizesu w Gdyni
2007 2010 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Atuty doradcy

Współpracuję z liczymi biurami nieruchomości, deweloperami, rzeczoznawcami majątkowymi, ekspertami od funduszy inwestycyjnych oraz tłumaczami przysięgłymi - dzięki temu uważam, że moje usługi są w pełni kompleksowe.

W mojej pracy szczególną wagę przykładam do zadowolenia osób korzystających z moich usług. Każdą sprawę staram się traktować indywidualnie i proponować rozwiązania dopasowane do sytuacji, tk, żeby Klient uzyskał maksimum korzyści.

Moje podejście do pracy i Klientów oraz zakres oferty produktowej sprawiają, że współpracując ze mną, otrzymacie Państwo więcej, niż u innych brokerów finansowych.

Przykłady opisanych spraw

 • Preferecyjne kredyty mieszkaniowe "MIESZKANIE DLA MŁODYCH"
 • budowa domu
 • zakup mieszkania od dewelopera/spółdzielni
 • zakup mieszkania na rynku wtórnym kredyty mieszkaniowe dla osób zarabiających w kraju i za granicą
 • kredyty na zakup działek budowlanych, rekreacyjnych, siedliskowych i ROLNYCH
 • kredyty konsolidacyjne
 • pożyczki hipoteczne na dowolny cel

 

 - kredyty  inwestycyjne dla firm

-  gwarancje bankowe

- kredyty na start i rozwój działalności gospodarczej

profesjonalne przygotowanie opracowań (biznes planów, aplikacji kredytowych, programów naprawczych, itp.), zawierających wszystkie niezbędne elementy zapewniające ich akceptację przez instytucje finansowe i wierzycieli

* ubezpieczenia nieruchomości

* ubezpieczenia majątku

* ubezpieczenia na życie

* programy emerytalne

 

Wybrane rekomendacje

polecam tego doradcę; sprawnie kompletuje dokumenty , dotrzymuje terminów spotkań, zawsze merytorycznie przygotowany do spotkania.

Marzena Gadomska Maciej Plutowski

Data dodania: 2015-08-19

Dzięki pomocy Pana Macieja udało mi się, szybko i profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytowania inwestycji, na satysfakcjonujących mnie warunkach. W czasie tym, mogłam liczyć na skuteczną pomoc oraz fachową wiedzę, a także skrócenie niezbędnych formalności do minimum. Od samego początku, zajmował się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem, a deweloperem. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

Weronika doradca godny polecenia!

Data dodania: 2015-08-06

Pan Maciej pomagał nam przy kredycie gotówkowym. Był zawsze dyspozycyjny i błyskawicznie załatwił kredyt.

Artur Kredyt

Data dodania: 2015-08-05

PAN MACIEJ POMÓGŁ NAM SKUTECZNIE UZYSKAĆ KREDYT HIPOTECZNY. PROFESJONALNA OBSŁUGA ,PUNKTUALNOŚĆ,DUŻE ZAANGAŻOWANIE. POLECAMY W 100%.

Sławek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-06-11

Polecam Pana Macieja, kredyt na mieszkanie wzięty w wydawałoby się niemożliwym do załatwienia tempie! Fachowo i konkretnie, tak jak powinno to wyglądać, jeszcze raz polecam!

Marek Świerczyński MDM

Data dodania: 2015-05-19

Fachowa pomoc, znajomość rynku, stały kontrakt. Polecam tego doradcę, ponieważ wśród tak ogromnej ilości banków potrafił wybrać idealny dla mnie.

Karolina kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-03-17

Pan Maciej jest profesjonalnym doradcą, który uporał się ze wszystkimi problemami na drodze do uruchomienia mojego kredytu hipotecznego. Wszelkie wątpliwe kwestie w pełni wyjaśnia, poświęca odpowiednio dużo czasu na analizę sytuacji i potrafi skrupulatnie uprościć język bankowy tak, aby był zrozumiały. Rzetelny w każdym calu.

Marta O Polecam

Data dodania: 2015-03-11

Duże doświadczenie i zaangażowanie. Stały kontakt. Polecam Tego doradcę !

Natalia K POLECAm

Data dodania: 2015-03-11

Polecam serdecznie Pana Macieja Plutowskiego . Jest świetnym fachowcem pracującym w branży już wiele lat. Korzystałam z usług wiele razy a także polecam znajomym- zawsze sprawnie i fachowo działa. Pomoże , doradzi , dobrze wytłumaczy !!! W banku niestety nie można liczyć na ten przywilej bo tam każdy chce sprzedać swój produkt. Jeszcze raz naprawdę polecam !!!!!

Izabela Najlepszy doradca Polecam

Data dodania: 2015-03-11

Pan Maciej jest osobą niezwykle kompetentną w zakresie kredytów hipotecznych. Dzięki niemu bez zbędnych stresów przeszliśmy wszystkie procedury bankowe. Negocjował dla nas najniższe stawki, byliśmy w stałym kontakcie. Mogę się tylko wypowiadać w samych superlatywach, ponieważ dzięki niemu zakup naszego mieszkania kojarzy mi się tylko z pozytywnymi emocjami. Oszczędził nasz czas i pieniądze. Pozdrawiamy Agata i Andrzej Muszyńscy

Agata Muszyńska Polecam z czystym sumieniem.

Data dodania: 2015-03-11

Gorąco polecam tego doradcę.Profesjonalne podejście.Szybka obsługa.Pełen profesjonalizm

Ewa Daszuta kredyt hipoteczny "rodzina na swoim"

Data dodania: 2012-07-25

Polecam w 100% Pana Macieja, wykazuje ogromne zrozumienie zagadnień, zaangażowanie oraz wysoką elastycznośc, a także kreatywność i profesjonalizm. Nadmienię, iż kredyt hipoteczny który Pan Maciej pomagał mi uzyskać był bardzo trudnym i pracochłonnym kredytem.

Julia Grzybkowska kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-09-09

Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa. Rzetelna pomoc i życzliwe podejście do klienta. Gorąco polecam Pana Maćka jako doradcę!!!

Emilia Krajewska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-08-22