Przemysław Kaczmarek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667980329 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z usług pana Przemka korzystaliśmy już dwa razy. Za każdym razem pomimo różnych przeciwności udawało się doprowadzić sprawę do końca tak, że byliśmy usatysfakcjonowani. Osoby którym poleciliśmy skorzystanie z usług również były bardzo zadowolone.

Wojciech i Natalia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesionalizm bardzo dobra współpraca. Szybkie uzyskanie kredytu. 100%Polecam pana Przemysława .

Łukasz Kazimierski Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko, sprawnie i skutecznie. W pełni rekomenduje Pana Przemysława.

Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam doradcę kredytowego Pana Przemysława, który swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, pomógł nam w wyborze najkorzystniejszego kredytu, zajął się cała dokumentacja oraz bezpośrednio udzielał bieżących porad. Polecam każdemu

Natalia Rekomendacja doradcy kredytowego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Przemka w 100 % Pomoc w sprawie kredytu załatwiona w tempie ekspresowym wszystko przejrzyście, dokładnie i co w moim przypadku bardzo szybko zrealizowane . Polecam 👍

Antoni Olszański Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm i doświadczenie pana Przemka przyczyniły się do tego, że bez większych problemów otrzymaliśmy kredyt w niełatwych, pandemicznych okolicznościach. Polecam!!!

Katarzyna Kubiczek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chyba po raz pierwszy wystawiam pozytywną opinię z tak dużą przyjemnością. Serdecznie polecam pana Przemysława Kaczmarka, który od samego początku nadzorował cały proces kredytowy oraz pomagał w niezwykle trudnych sytuacjach stwarzanych przez bank. Cierpliwy, asertywny i stanowczy! Doskonały specjalista!

Aleksander Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną świadomością mogę polecić Pana Przemysława jako doświadczonego Eksperta Kredytowego. Bez zbędnego zamieszania z minimum zaangażowania z mojej strony kredyt został załatwiony szybko i sprawnie. Świetny fachowiec.

Tomasz Stańczykowski Gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 66 %
Ubiegasz się o kredyt zwróć się do fachowca Pana Przemka Kaczmarka.To bardzo kompetentny,konkretny i rzetelny doradca.Spokojnie rozważy wszystko za i przeciw i doradzi opcję najbardziej korzystną dla kredytobiorcy.Jest osobą spokojną,cierpliwą,punktualna.Szczerze odpowie na każde pytanie,bez stresu pomoze załatwic wszystkie formalności.My skorzystaliśmy z pomocy Pana Przemka po raz drugi i gorąco polecamy jego usługi.

Maria i Zbigniew Żurawscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ubiegasz się o kredyt zwróć się do fachowca Pana Przemka Kaczmarka.To bardzo kompetentny konkretny doradca.Spokojnie rozważy wszystkie za i przeciw i doradzi opcję najbardziej korzystną dla kredytobiorcy.Jest osobą cierpliwą,spokojną,punktualna.Szczerze odpowie na każde pytanie bez stresu,szybko pomoze załatwic wszystkie formalności.My skorzystaliśmy z pomocy Pana Przemka po raz drugi,dlatego szczerze i gorąco polecamy!!!!!!

Maria i Zbigniew kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Po nieudanej współpracy z wcześniejszym doradca finansowym (dwukrotnym aplikowaniu o kredyt hipoteczny poniosłam fiasko). Bez wiary w sukces trafiłam do pana Przemka, który w dobie koronawirusa w100 % spełnił moje oczekiwania. Rzeczowy, pracowity, pomocny, uczciwy, empatyczny człowiek. Gorąco polecam współpracę z Panem Przemysławem.

Bozena K kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Po nieudanej próbie uzyskania kredytu trafiliśmy na Pana Kaczmarka, dzięki któremu stało się to o wiele prostsze. Całość przebiegła bardzo sprawnie, a gdy napotkaliśmy jakąś przeszkodę to Pan Przemek błyskawicznie znajdował rozwiązanie problemu. Uzyskanie kredytu z pomocą Pana Przemysława nie jest niemożliwe! Polecamy!

Aneta Herda Uzyskanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przemek wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Przemek jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Wybrał najkorzystniejszą ofertę dla mnie, pomógł skompletować wymagane dokumenty, reprezentował mnie w banku , na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w procesowaniu wniosku. Z pełną odpowiedzialnością polecam Przemka.

Ewa Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Kaczmarek to profesjonalista w 100% . Pomógł z kredytem hipotecznym w dość skomplikowanej sytuacji. Kontakt z Panem Przemysławem o każdej porze dnia, zawsze wyjaśniał krok po kroku co i i jak należy zrobić odnośnie kredytu. Bardzo polecam Pana Kaczmarek ,specjalista w swoim fachu.

Wojciech Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Przemysław jest niezwykle dobrze przygotowanym merytorycznie ekspertem, potrafi doskonale wyjaśnić wszystkie budzące wątpliwości aspekty ofert/umów kredytowych. Wysoka elastyczność dotycząca terminów spotkań w połączeniu z profesjonalnym podejściem czyni wybór oferty banku dużo prostszym i gwarantującym mierzalne korzyści dla Klienta. Zdecydowanie polecam.

Krystian N. wybór kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam Pana Przemysława. Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Przeprowadził cały proces kredytowy sprawnie, a nasza sytuacja była dość skomplikowana. Mówiąc wprost prowadził nas "za rękę" aż do podpisania umowy w banku. Bardzo dziękuję za owocną współpracę.

Ula G. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm! Pomoc w uzyskaniu kredytu, wsparcie na każdym etapie aż do podpisania umowy z bankiem. Polecam !

Adam Chmielewski Doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękujemy za bardzo dobra współpracę. Pan Przemysław zajął się cała dokumentacją oraz załatwianiem spraw w banku. Stały kontakt i zaangażowanie. Informacje były przekazywane na bieżąco wraz z wyjaśnieniem wszelkich niejasności. Polecam skorzystać z pomocy Pana Przemysława w wyborze kredytu hipotecznego.

Małgorzata Purcha Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Przemysława. Przeanalizowaliśmy wspólnie wiele ofert banków, wybraliśmy chyba 5 najbardziej korzystnych. Całą papierologię wziął na siebie, błędów we wnioskach nie zauważyłem. Oczywiście nie wszystkie jego przewidywania się sprawdziły, jednak ostatecznie cała historia zakończyła się sukcesem i cieszę się "własnym" domem :). Podsumowując - polecam. Pan Przemysław zna się na kredytach i naprawdę warto z nim porozmawiać :)

Karol Stojek Kredyt hipoteczny + na remont

Przydatność rekomendacji: 100 %
Prawdziwy fachowiec w swojej branży! Gdy działałem na własną rękę zostałem niemiłosiernie zgaszony przez jeden bank. Dwa lata przygotowań do budowy domu nagle okazały się dareme. Wtedy właśnie zdecydowałem się zadzwonić do Pana Przemysława. Po pierwszym spotkaniu znowu poczułem swego rodzaju powiew nadziei. Kontakt z Panem Przemysławem - chyba pracuje 24/24, często pyta, proponuje różne opcje i podpowiada. Dowiedziałem się dużo odnośnie kredytu, jego oprocentowania, kosztów dodatkowych i rzeczywistych. Reasumując, Pan Przemysław pomógł o jednej rodzinie więcej by uwiła gniazdko. Będę gorąco polecał! Pozdrawiam Panie Przemysławie!

Tomasz Krawczyk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalista . Z uporem dazyl do pomyslenego zakonczenia naszej sprawy.Bardzo dobry kontakt , bez problemu , odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam bardzo sredecznie.

Monika Gasiorowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
100% zadowolenia. Pełen profesionalizm bardzo dobra współpraca. Polecam !

Grzegorz Szulc Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Perfekcjonista w swojej profesji. Konkretny i rzeczowy - ponadto niezwykle sympatyczny. Wyczerpująco wyjaśnia i omawia wszelkie niejasności warunków kredytu hipotecznego, co pozwala na szczegółowe przeanalizowanie różnych opcji i wybrania najbardziej optymalnej dla potrzeb klienta oferty. Polecam skorzystanie z doświadczenia Pana Przemysława.

Laura kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobry doradca. Przedstawił mi wiele ofert banków i pomógł wybrać najkorzystniejszą. Załatwił wszystkie dokumenty i złożył je w moim zastępstwie w bankach. Na bieżąco informował mnie o przebiegu całego procesu. Dla mnie 5/5.

Mateusz Krasoń Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zachęcam do skorzystania z pomocy Pana Przemysława w sprawie doboru kredytu. Szybkie fachowe doradztwo. Staly kontakt z klijentem. Bardzo profesjonalne podejście. Polecam !

Kamil Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Przemka, nasza sytuacja kredytowa była bardzo skomplikowana, Pan Przemek zajął się naszą sprawą od samego początku tak jak się należy. Bardzo dziekujemy za miłą i sprawną obsługę, polecamy w 100%

G.Magda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemek to świetny i fachowy doradca. Pomógł mi wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. Gdy już wydawało się, że jest ona tą ostateczną, okazało się, że możliwa była dalsza negocjacja stawki z bankiem, co w efekcie dodatkowo obniżyło ratę mojego kredytu. Było to miłe zaskoczenie i potwierdzenie profesjonalizmu pana Przemka. Z chęcią polecę jego usługi najbliższym.

Angelika kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Moja sytuacja kredytowa była krótko mówiąc bardzo skomplikowana. Pan Przemysław Kaczmarek zajął się sprawą od samego początku bardzo profesjonalnie. Trzeba się było naprawdę "nagimnastykować" żeby w końcu doprowadzić sprawę szczęśliwie do końca. Nie interesowało mnie zupełnie nic- wszystkim zajął się od początku do końca . Udzieliłem mu wszelkich możliwych pełnomocnictw i zaufanie się w 100 % opłaciło. Podsumowując- pełen profesjonalizm, skuteczność, pomysłowość. Polecam z pełną odpowiedzialnością Tomasz G.

Tomasz G. kredyt hipoteczny , skomplikowana sytuacja finansowa

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy Pana Przemka. Naprawdę skuteczny doradca. Z miłą chęcią polecamy każdemu. Oprócz kredytu zasugerował nam fajną opcję rozwiązania spraw finansowych z której na pewno skorzystamy

Wiesław i Marta kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Przemysław pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z licytacji komorniczej. Jego wiedza i doświadczenie pomogły uzyskać decyzję banku dotrzymując wszystkich terminów narzuconych przez sąd. Stały kontakt i zaangażowanie podczas całego procesu kredytowego. Polecamy serdecznie.

Aniela i Paweł kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z licytacji komorniczej

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm! Pomoc w uzyskaniu kredytu, wsparcie na każdym etapie aż do podpisania umowy z bankiem. Polecam w 100%!

Joanna Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panu Przemkowi bardzo dziękujemy za miłą i sprawną obsługę, za okazaną pomoc przy wszystkich niezbędnych formalnościach potrzebnych do uzyskania kredytu. Osoba jak najbardziej kompetentna i godna polecenia!

Justyna i Karol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pośrednictwa Pana Przemka korzystałem już drugi raz. Wcześniej kilka lat temu pomógł mi w otrzymaniu kredytu hipotecznego w złotówkach, a teraz kolejnego kredytu tym razem w euro. W związku ze zmianą przepisów i faktem, że pracuje za granicą, mogłem otrzymać kredyt tylko w walucie, w której zarabiam. Pan Przemek podał mi listę banków, w których mógłbym dostać taki kredyt. Na początek otrzymałem kilka stymulacji kredytów we wskazanych bankach. Po wybraniu jednego z nich otrzymałem od Pana Przemka listę potrzebnych dokumentów. Dzięki współpracy z Panem Przemkiem wszystko było jasne i nie musiałem się martwić czy dostarczony dokument sprosta wymaganiom banku. Cała dokumentacja była sprawdzona przez Pana Przemka przed złożeniem wniosku. Cały proces był bardzo płynny i przebiegł dość szybko. Na koniec został polecony mi notariusz, który był dużo tańszy w porównaniu z innymi. Ogólnie rzecz biorąc naszą współpracę określiłbym jako dużą oszczędność czasu i pieniędzy dla mnie.

Marek Kolejna pozytywna współpraca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Przemek bardzo sprawnie przeprowadził nas przez proces kredytowy. Osoba kompetentna i będąca w stałym kontakcie z klientem. Serdecznie polecamy.

Aneta i Arkadiusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy z synem problem z uzyskaniem kredytu hipotecznego ,znalazłam namiar na pana Przemysława w internecie i to był strzał w dziesiątkę . Pan Przemek pomógł znaleźć ofertę która spełniła nasze oczekiwania . Super doradca ,kompetentny szybko i sprawnie załatwił wszelką dokumentację . Polecam do skorzystania z pomocy

Małgorzata i Roland Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzetelna i merytoryczna współpraca zakończona sukcesem. Polecam Doradce Kredytowego - Przemysława Kaczmarka.

Daniela Goliszek Znakomita współpraca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękujemy Panu Przemkowi za pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas wszystkie formalności . Pan Przemek posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie ,w trakcie stały kontakt telefoniczny co bardzo doceniamy. Miły ,Sympatyczny Cierpliwy Polecamy Pana Kaczmarka z całego serca

Ewelina i Wojciech kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne podejście do tematu. Rewelacyjny kontakt i rzetelność. Kredyt załatwiony bez najmniejszych problemów i stresów. Polecamy tego doradcę i życzymy sukcesów

Edyta i Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miła i profesjonalna współpraca wszystkim polecam

Tomasz Maćków profesjonalna współpraca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy doradcy. Pomimo dzielącej nas odległości wszystkie niejasności były profesjonalnie wyjaśniane. Pan Przemek zawsze służył trafną poradą. Jest doradcą godnym polecenia.

Andrzej i Sylwia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panie Przemku, Bardzo dziękujemy za owocną, wspólną miesięczną prace nad kredytem hipotecznym. Dziękujemy za dyspozycyjność, wyrozumiałość i wielką pomoc. Polecamy Pana doświadczenie. Pozdrawiamy,

Rafał Jędrzejczyk Opinia

Przydatność rekomendacji: 33 %
Polecam Pana Przemysława jako kompetentnego fachowca. Przeprowadził nas przez cały proces bez stresów. Procedura zakończona sukcesem.

Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam Pana Przemysława Kaczmarka jako doradcę kredytowego, Pan Przemysław jest skuteczny w pozyskiwaniu kredytu.

Karolina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Serdecznie polecamy pana Przemysława, pomógł od samego początku przygotowania dokumentów pod kredyt, kontakt z bankiem był dopiero przy finalizacji kredytu. Szybko i sprawnie, kredyt został udzielony a my zadowoleni że wszystko poszło bez problemów.

Krzysztof i Wioleta Pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzetelnie, sprawnie, szybko, z dużą cierpliwością :) Pan Przemysław przeprowadził nas "za rączkę" przez cały proces, od porównania kredytów, przez wycenę, konieczne dokumenty, po podpisanie umowy kredytowej. Z Panem Przemysławem nie takie procedury straszne jak je malują ;) Doradca na 6+ Szczerze polecam

Julita Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Jesteśmy zadowoleni z pomocy Pana Przemka, w każdej chwili mogliśmy zadzwonić i poprosić o spotkanie/ rozwianie wątpliwości.

Natalia Kołodziej kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przemek pomagał mi w uzyskaniu już drugiego kredytu hipotecznego. Jest kompetentny, zapewnia bieżący i szybki kontakt z klientem, reaguje na zmieniające się warunki stawiane przez banki. Bez wahania służył pomocą przy każdym pytaniu (a było ich wiele). No i finalnie doprowadził swoją pracą do uzyskania przeze mnie i Anię kredytu który chcieliśmy. Także polecam Przemka i oceniam jego pracę i zaangażowanie bardzo wysoko.

Jacek kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystko załatwione od A do Z, sprawnie i profesjonalnie, bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście z dużym zapasem cierpliwości. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam Pana Przemysława. Pozdrawiam

Andrzej kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy Pana Przemysława jeżeli chodzi o doradztwo w kwestii kredytu hipotecznego. Od samego początku naszej współpracy rzetelnie doradzał najkorzystniejsze dla nas rozwiązania i zawsze chętnie odpowiadał na nasze wątpliwości. Zawsze dyspozycyjny i sumienny. Przeprowadził nas sprawnie przez cały proces: wyboru, uzyskania i sfinalizowania kredytu z bankiem.

Katarzyn i Zbigniew Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Przemysław jest bardzo rzeczowym i uprzejmym doradcą. W trakcie załatwiania sprawy pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem. Służy wyjaśnieniami i skutecznie rozwiązuje nagłe problemy, które mogą się pojawić. Potrafi doskonale dopasować ofertę dla danego klienta. Polecam Pana Przemysława, ponieważ dzięki jego pomocy,rzeczowej analizie możemy zaoszczędzić dużo czasu. I oczywiście w konsekwencji profesjonalnego dziłania, otrzymymujemy kredyt, który jest dopasowany do naszych możliwośći finansowych.

Małgorzata Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Przemysława- super profesjonalista, szybko i sprawnie przebiegł tryb załatwiania formalności związanych z dokumentami. Wszelkie pytania były rzeczowo wytłumaczone. Jednym słowem profesjonalista. Serdecznie POLECAM.

Mirosław Kokot Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
„Nasza współpraca z Panem Przemysławem była czystą przyjemnością. Bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty (dzięki czemu zrozumieliśmy wszystko od razu) przedstawił nam oferty kredytowe i to, co się z nimi wiązało, pomógł wybrać dla nas najlepszą z dostępnych. Wszelkie formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, ponieważ wszystkim zajął się Pan Przemysław, dzięki czemu w całej tej machinie kredytowej my musieliśmy tylko przyjść do banku na podpisanie umowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że został nam polecony i teraz my mogliśmy zrobić to samo rekomendując Pana naszej koleżance a także polecamy wszystkim, którzy zastanawiają się, gdzie się udać po pomoc w sprawach kredytowych. Aneta i Janusz

Aneta i Janusz Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Przemka - doradca z kategorii, gdzie niemożliwe staje się możliwe. Spokojnie, rzeczowo i indywidualnie podchodzi do klienta, prowadząc sprawę w przejrzysty i jasny sposób od początku do samego końca. Profesjonalista. Mój przypadek nie był łatwy - wolny zawód, brak firmy, same umowy o dzieło, nieregularne dochody. Przemek jednak, przebrnął przez tony umów, papierów i podpisów i ukazał mnie przed bankiem jako osobę godną zaufania. Polecam. Jest kredyt, jest mieszkanie, jest zadowolenie.

Jadwiga Słowińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
SZUKACIE NAJLEPSZEGO DORADCY? NIE SZUKAJCIE DALEJ BO OTO JEST!!! Pan Przemysław Kaczmarek to profesjonalny doradca. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt mieszkaniowy, z którym sami na pewno byśmy sobie nie poradzili. Ogromne zaangażowanie, dyspozycyjność i fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

Irek i Patrycja Mieszkanie na kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Niezwykle sprawnie działający doradca. Pan Przemysław wykazuje się profesjonalizmem na każdym kroku, jest konkretny i bardzo sympatyczny. Sprawia ze cały proces staje się przyjemny dla klienta. Gdybym mogła kredyt brałabym codziennie z pomocą Pana Przemka. Z całym sercem POLECAM !!!!!!

Maria Jach Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Przemka skorzystaliśmy z jego pomocy już drugi raz.Bez problemu załatwił kredyt hipoteczny oraz kredyt gotówkowy.Sprawnie i rzeczowo spełnił nasze oczekiwania. Polecamy Pana Przemka Kaczmarka wszystkim zainteresowanym osobom.

Krzysztof i Edyta Kwiatek kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Przemka skorzystaliśmy z jego pomocy już drugi raz.Bez problemu załatwił kredyt hipoteczny oraz kredyt gotówkowy.Sprawnie i rzeczowo spełnił nasze oczekiwania. Polecamy Pana Przemka Kaczmarka wszystkim zainteresowanym osobom.

Krzysztof i Edyta Kwiatek kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecamy Pana Przemysława Kaczmarka jako doradcę. Pomógł uzyskać nam kredyt hipoteczny, co nie należało do najprostszych rzeczy w naszej sytuacji. Bezproblemowy kontakt, zawsze służący pomocą, profesjonalista w każdym calu. 100 procentowe zadowolenie z zalatwionej sprawy. Polecamy i pozdrawiamy :)

Aleksandra i Remugiusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecamy Pana Przemysława Kaczmarka jako doradcę. Pomógł uzyskać nam kredyt hipoteczny, co nie należało do najprostszych rzeczy w naszej sytuacji. Bezproblemowy kontakt, zawsze służący pomocą, profesjonalista w każdym calu. 100 procentowe zadowolenie z zalatwionej sprawy. Polecamy i pozdrawiamy :)

Aleksandra i Remugiusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Przemysława. Sympatyczny, kompetentny, pełen profesjonalizm – możemy powiedzieć że bez stresu i nerwów otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Wszelkie formalności ograniczone do minimum (poza złożeniem dokumentów osobistych i złożeniu kilku podpisów, wszystkie niezbędne dokumenty od Developera , do Banku były załatwiane przez Pana Przemka). Stały kontakt telefoniczny i mailowy – na bieżąco byliśmy o wszystkim informowani. Od początku do końca zakończenia sprawy związanej z uruchomieniem kredytu, Pan Przemek nam towarzyszył i nadzorował wszystko W zależności od sytuacji osoby, oferta jest dobierana indywidualnie. Przedstawia różne warianty, kalkulacje kosztowe (Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy na jakie koszty mamy się nastawić. Kolejne spotkanie to podpisanie dokumentów (wniosku) do kilku banków. Potem był już tylko wybór banku i spotkanie w wybranym banku w celu podpisania umowy.

Anita, Bartosz kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panem Przemysławem niemożliwe staje się możliwe. :) Podczas gdy inni doradcy niechętnie podchodzili do tematu MdM i sugerowali, że są marne szanse (ze względu na formę prawną sprzedającego), to Pan Przemysław zapewniał, że przy zachowaniu odpowiednich terminów nic nie powinno stać na przeszkodzie i możemy ubiegać się o dopłatę MdM. Tak tez się stało i jesteśmy "szczęśliwymi" posiadaczami kredytu MdM. Szczerze polecamy współpracę z Panem Przemysławem.

Beata i Tomasz Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca na szóstkę! :) Przy załatwianiu kredytu hipotecznego, gdy wszystkie banki twierdziły, że nie ma już szans na dopłatę z MdM, Pan Przemysław tak sprawnie wszystko załatwił, że nawet tydzień po moich wcześniejszych wizytach w banku dopłatę otrzymaliśmy. Sympatyczny, profesjonalny, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i zawsze służy pomocą. Rekomendował składanie wniosków do większej ilości banków, abyśmy mieli możliwość wybrania najkorzystniejszej dla nas oferty. Wszystkie formalności załatwił za nas - jechaliśmy tylko na podpisanie gotowej umowy. Gorąco polecam. Jeśli kiedyś będę potrzebować doradcy finansowego, na pewno będzie to Pan Przemysław!!! Dziękujemy gorąco - dzięki Pana pomocy mamy wreszcie swoje własne M :)

Joanna Mlaze Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy serdecznie p. Przemka. Nasze załatwianie kredytu i czekanie na zakończenie budowy mieszkania trwało kilka długich miesięcy. Pan Przemek przez cały ten czas czuwał aby wszystko szło dobrze i aby kredyt oraz dopłatę MDM udało nam się dostać. Po wielu miesiącach, składaniu wniosków, dokumentów udało się nam doprowadzić do podpisania umowy, przy którym to był z nami p. Przemek. Także po podpisaniu już umowy cały czas był z nami w kontakcie i nadzorował aby kredyt został uruchomiony i wszystkie formalności zostały dopełnione. Pan Przemek to profesjonalista, a także cierpliwy i sympatyczny Doradca. Ola i Leszek

Ola Wiśniewska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdefiniowałbym siebie jako problematycznego klienta - stereotypowy humanista z zerową wiedzą o instrumentach finansowych i typowy artysta prowadzący działalność gospodarczą z dużą fluktuacją dochodu stanowiącą pewien problem dla większość banków. Pan Przemysław ogarnął temat kredytu hipotecznego właściwie za mnie, za co jestem niezwykle zobowiązany. Wyselekcjonował najmniej problematyczne banki, przedstawił w jasny sposób ich ofertę, informując przy tym o wszelkiej maści "haczykach" (np. obowiązkowe ubezpieczenie nie pokrywające jednak całości kredytu) i jego propozycjach na ewentualne korzystniejsze dostosowanie problematycznych ofert. Zajął się także całą "papierologią", której przy działalności gospodarczej było naprawdę niemało. Otrzymałem kredyt w banku w którym otrzymać go chciałem, na warunkach wyraźnie korzystniejszych niż oferta konkurencji. Tym samym mogę z czystym sumieniem polecić Przemysława Kaczmarka jako doradcę kredytowego, szczególnie osobom które tak jak ja nie orientują się (lub po prostu nie chcą zaprzątać sobie głowy tak przyziemnymi sprawami) w zawiłościach usług bankowych.

Mateusz Jańczyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Przemka trafiliśmy z polecenia. Kompetentny, sympatyczny, znający się bardzo dobrze na potrzebach klienta, w pełni zaangażowany. Załatwienie kredytu hipotecznego przebiegło sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym i jeszcze raz dziękujemy za pomoc!!! Agnieszka i Grzegorz.

Agnieszka i Grzegorz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, jak w temacie rekomendacji teraz kredyt hipoteczny będzie Mi się kojarzył z Panem Przemysławem Kaczmarkiem. Doradca profesjonalny, kompetentny, odpowiedzialny. Wszystkie sprawy związane z kredytem załatwione od ręki, pomoc w dokumentach, łatwy kontakt oraz profesjonalna i fachowa wiedza Pana Przemysława sprawiły, że na pewno poleciłbym jego pracę każdemu. ocena 10/10

Grzegorz Strzępka Kredyt Hipoteczny - Przemysław Kaczmarek

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Przemysława polecił nam nasz deweloper, od początku wiedzieliśmy że dobrze trafiliśmy. Kontakt był doskonały, Pan Przemek odbierał telefon nawet późnym wieczorem. Zostaliśmy poinformowani o wszystkich kosztach i warunkach związanych z kredytem. Korzystaliśmy z dofinansowania MDM, które Pan Przemek pomógł nam uzyskać mimo iż inni doradcy mówili nam że jest to już nie możliwe bo cała pula już dawno jest zarezerwowana. Za wszystko serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy wszystkim.

Gosia i Kamil Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam wybór osoby Pana Przemka jako doradcy przy staraniu się o kredyt. Pomógł mi na każdym etapie związanym z przygotowaniem dokumentów, wszystko jasno tłumaczył, na bieżąco przedstawiał kalkulacje odnośnie wyboru różnych opcji kredytowych, plusy i minusy z tym związane. Jest doradcą o szerokiej wiedzy finansowej a jednocześnie przystępnym w rozmowie i co najważniejsze dostępnym w kontakcie telefonicznym. Dziś wiem, że bez jego pomocy nie udało by nam się załatwić kredytu tak szybko i sprawnie. Serdecznie polecam!:)

Marcin Schulz Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuję bardzo Panu Przemysławu za pomoc w otrzymaniu kredytu gotówkowego. Bardzo fajne jest to że wszystkie dokumenty były złożony w jednym miejscu i otrzymaliśmy decyzję z różnych banków. Warunki kredytu zostali dokładnie wytłumaczeni przez Pana Przemysława i ze względu na najlepszy warunki szybko otrzymaliśmy kredyt. Wszystko są super. Polecam. Pozdrawiam.

Dmytro Hrynko Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalna pomoc w zakresie wyboru i formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego Polecam

Anna Mączka Pomoc w formalnościach dot. Uzyskania kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzeczowo, sprawnie i bezproblemowo. Wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie, bez stresu, z wyczerpującymi wyjaśnieniami, opcjami i obliczeniami. Wielkie wsparcie i zaangażowanie. Dziękuję i polecam!

Barbara śniegula Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam skorzystanie z usług Pana Przemysława. Szukałem jakiś czas temu kredytu na zakup mieszkania. Przez pracę i inne obowiązki kompletnie nie miałem czasu chodzić po placówkach bankowych. Pan Przemysław przedstawił mi ofertę banków dopasowanych do moich potrzeb oraz możliwości i uczestniczył ze mną w całym procesie aż do podpisania umowy, a także doradzał już po jej podpisaniu. Nie było problemu z kontaktem, zawsze można było się spokojnie umówić i porozmawiać. Ostatecznie podpisałem umowę, z której jestem zadowolony. Polecam!

Jacek kredyt na kupno mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
I recommend Przemyslaw as a good advisor and a professional. He was able to work with 6 banks for the offers and to negotiate the best available offer with one of the banks when availing credit for my flat in Wroclaw.

Govi Credit for Flat

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy. Kompetentny, sympatyczny i znający się bardzo dobrze na potrzebach klienta. Jednakże zdecydowaliśmy na zakup mieszkania kompletnie nie znając się na załatwianiu kredytu.Pan Przemysław pomógł dobrać nam najkorzystniejszą ofertę, wszystko dokładnie wyjaśnił, pomógł w przygotowaniu koniecznej dokumentacji oraz był obecny na podpisywaniu umowy w banku.Gdzie wspomnę było dla nas bardzo stresujące. Wraz z mężem serdecznie polecamy do doradztwa.

Dorota i Adam kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Przemysław to kompetentny doradca znający się na finansach. Pomógł mi w zyskaniu kredytu hipotecznego na najkorzystniejszych dla mnie warunkach, Całą sprawę poprowadził od początku do końca. Z całą pewnością mogę polecić Pana Przemysława osobom które chcą zaciągnąć kredyt a nie są do końca zorientowani w temacie, tak jak to było w moim przypadku. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Przemysław kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całą przyjemnością pragnę Państwu polecić Pana Przemka; proszę mi wierzyć, że czyni cuda. Znajduje rozwiązania nawet w skrajnych sytuacjach tj. mojej. Profesjonalnie podchodzi do każdego klienta i dba o jego dobro w przeciwieństwie do przedstawicieli poszczególnych banków. Stąd proszę się z nim kontaktować w przypadku chęci wzięcia jakiegokolwiek kredytu, bo to właśnie Pan Przemek negocjuje dla nas warunki umowy, a naszym zadaniem jest ją ostatecznie podpisać. Co ważne, przyjeżdża do domu, pisze na kartce jakie dokumenty trzeba przygotować i w związku z tym nie trzeba się denerwować, że czegoś nam brakuje albo mamy coś źle wypełnione:-) Gorąco polecam i pozdrawiam😀

Agnieszka Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Pana Przemysława w zakresie doradztwa kredytowego. Korzystając z jego usług oszczędziłam mnóstwo czasu i nerwów. Przebrnęłam szybko i bezproblemowo przez wszelkie formalności oraz gąszcz dokumentów związanych z kredytem mieszkaniowym w programie MDM. Polecam usługi doradcze Pana Przemysława wszystkim moim znajomym, ponieważ bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich klientów i pracy. I co najważniejsze jest niezwykle skuteczny. Z Pana pomocą moje marzenia o własnych czterech kątach stały się rzeczywistością. Małgorzata

Małgorzata kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Przemysławem przebiegała bardzo sprawnie i przejrzyście. W naszym mocno skomplikowanym przypadku pojawiło się wiele zawiłości i formalności, przez które dzięki fachowej pomocy udało się przebrnąć. Pan Przemysław jest osobą otwartą, zaangażowaną i sumienną. Dzięki Niemu mogliśmy spełnić nasze marzenie.

Monika i Adrian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
w gąszczu ofert przedstawianych przez banki trudno obyć się bez fachowej pomocy i podpowiedzi. Dzięki Panu Przemkowi udało nam się wybrać wariant dla nas najbardziej atrakcyjny i przebrnąć przez wszystkie formalności związane z kredytem konsolidacyjnym i hipotecznym, choć momentami nie było łatwo (dzięki urzędnikom bankowym). Jeszcze raz dziękujemy i polecamy aby skorzystać w takich przypadkach z pomocy doradcy.

Robert Kostrzewski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemek jest kompetentny, z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie, rzeczowy, profesjonalny, rzetelny, w pełni dyspozycyjny, pomocny, potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji - nawet najbardziej zawiłej. Polecam wszystkim bardzo i dziękuję w imieniu swoim i Męża :)

Katarzyna Dziura pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław jest doradcą z najwyższej półki. Analizuje, doradza, odpowiada na każde pytanie, doprowadza sprawę do samego końca. Pełen profesjonalizm. Jest osobą rzetelna i kompetentną. Specjalista w sprawach beznadziejnych:) Gorąco polecam!

Artur kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław to osoba kompetentna, zorientowana w temacie. Duża pomoc a zarazem fachowa. Załatwił wszelkie formalności jedynie kwestia udania się do banku i podpisania umowy kredytowej.

Ewelina, Tadeusz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Tam gdzie inny doradca miał problemy z załatwieniem pożyczki, Przemek przyszedł z pomocą i szybko i sprawnie zorganizował pożyczkę na bardzo dobrych warunkach. Polecam

Jakub pożyczka gotówkowa

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Przemka trafiliśmy z polecenia ,jest osoba kompetentną solidną i życzliwą.Załatwienie kredytu przebiegło sprawnie i bez problemów .Gorąco Polecamy i jeszcze raz dziękujemy za pomoc .Powodzenia

Małgorzata i Andrzej kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Solidnie , profesjonalnie, szybko i przyjemnie . Polecam Pana Przemka jako doradcę dla Firm , kredyt obniżony ile tylko szło :) pozdrawiam

Paweł Jurasik Pozytywna Opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kontakt do Pana Przemysława dostaliśmy od dewelopera.Już po pierwszym spotkaniu było widać ze jest osobą doświadczoną i kompetentną,pozwoliło to przeprowadzić nas przez trudną drogę jaką jest załatwianie kredytu hipotecznego.Zawsze odpowiadał na nasze pytania i częste telefony konkretnie i na temat.Pan Przemek wynegocjował kredyt na bardzo dobrych warunkach z wysoką dopłatą MDM.Był obecny przy podpisaniu umowy w banku.Jeśli ktoś w naszym otoczeniu będzie brał kredyt na pewno polecimy Pana Przemka Kaczmarka.

Edyta i Krzysztof Kwiatek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Przemysława trafiliśmy poprzez rekomendację dewelopera. Świetny doradca, bardzo pomocny, otwarty również na uwagi i sugestie klienta. Cała "papierologia" nas ominęła - Pan Przemysław towarzyszył nam również podczas podpisywania umowy kredytowej i pomógł dopełnić wszelkich formalności. Osoba godna polecenia!

Natalia i Damian Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradztwo na najwyższym poziomie, indywidualne podejście, a także duże wsparcie na każdym etapie procesu wnioskowania o kredyt. Merytorycznie, skutecznie, życzliwie i cierpliwie. Zdecydowanie polecam pana Przemysława

Agata K. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Przemysława trafiłem z polecenia, mając już wybrane konkretne mieszkanie. Od samego początku poprowadził całą sprawę tak aby zaoszczędzić mojego czasu i przy zapewnieniu 100% swojego zaangażowania, pomógł wybrać najkorzystniejszą opcję kredytowania. Ze swojej strony musiałem dodtarczyć tylko kilka "papierków" niezbędnych do wniosku, a Pan Przemek zrobił całą resztę, z dokumentami od dewelopera włącznie. Od początku do końca pełna kontrola wszystkich formalności co zaowocowało podpisaniem umowy kredytowej. Polecam Sprawdzonego Doradcę!

Łukasz Kuzian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Przemysławem przez cały okres organizacji kredytu przebiegała w sposób w pełni profesjonalny z uzyskiwaniem pełnego obrazu rynku kredytów. Nigdy nie było problemu z kontaktem, wyjaśnieniem tematu oraz planowania kolejnych kroków. Pozwalało to na bezstresowe podejmowanie decyzji wpływających na dużą część życia. Będą polecać Pana Przemysława swoim znajomym.

Karol Węgiełek Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław bardzo sprawnie poprowadził sprawę związaną z uzyskaniem kredytu hipotecznego na dokończenie budowy domu. Pomimo kilku niedogności związanych z urlopem macierzyńskim, na którym przebywalam w momencie starania się o kredyt (dla banków okazało się to problemem), wszystko przebiegło pomyślnie. Dodatkowym atutem Pana Przemka jest jego wiedza oraz przekazywana przez niego rzetelna informacja i ciągła gotowość do pomocy nawet, gdy sprawa jest już zakończona. Plusem jest także fakt, że informuje on klienta o ewentualnych trudnościach jakie mogą mieć miejsce oraz możliwości ich rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam Pana Przemysława.

Marta D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Przemysława jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu jego pozyskiwania. Pan Przemysław nie tylko załatwił za nas wszystkie formalności, ale również na każdą naszą prośbę wyjaśniał nam bankowe procedury, doradzając w wyborze banku i odpowiadając na każde nasze pytanie. POLECAMY :)

Karolina i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław Kaczmarek bardzo mi pomógł w wyszukaniu kredytu gotówkowego, w sytuacji gdy już byłem obciążony spłatą innych kredytów. Szybko znalazł rozwiązanie, które pozwoliło mi na uzyskanie kredytu przy niewielkim zwiększeniu miesięcznych obciążeń. Z całym przekonaniem polecam usługi Pana Przemysława.

Tomasz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław jest naprawdę godnym zaufania, kompetentnym i rzetelnym doradcą finansowym. Dzięki temu, że skorzystałam z usług tak doświadczonego doradcy, nie musiałam się o nic martwić. Pan Przemysław potrafi wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową, załatwia wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym "od A do Z". Jest osobą bardzo życzliwą i zawsze służy dobrą radą. Gorąco polecam !

Renata Kowalska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kilka lat temu z mężem mieliśmy okazję współpracy z P.Przemkiem. Dzięki zaangażowaniu oraz doświadczeniu P. Przemka dostaliśmy kredyt na dom. Chętnie jak tylko możemy polecamy P.Przemka naszym znajomym. P.Przemek jest osobą kompetentną i uprzejmą.

Renata kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy Pana Przemysława jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pan Przemysław dołożył wszelkich starań aby sprawy kredytu mieszkaniowego pozałatwiać bez problemów . Dziękujemy za pomoc i polecamy jego usługi innym.

Izabela i Tomasz kredyt mieszkaniowy z MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Kaczmarek jest godnym polecenia specjalista w swojej dziedzinie ,w naszym przypadku wykazał się dużym profesjonalizmem, wnikliwoscia i dbałością o szczegóły , co jest niezbedne jesli chodzi o wymogi banku. Godne pochwaly są tez cechy : cierpliwość i opanowanie Pana Kaczmarka, ale to juz dotyczy stresujacych sytuacji , może nie każdego one bedą dotyczyły .

Beata Stachorzecka Krakowiecka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentnie i szybko, oczywiście się przyciągnęło, ale z winy fachowców z banku, ale polecam kredyt hipoteczny uruchomiony z panem Kaczmarkiem

pawel kredyt mbank

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rekomendujemy usługi Przemka, bo wiemy, że przedstawi Wam wszelkie plusy i minusy poszczególnych ofert, wielokrotnie zaskoczy Was zwracając uwagę na istotne niuanse tkwiące w umowach kredytowych i wykaże się elastycznością, cierpliwością i zrozumieniem. Jeszcze raz dziękuję Przemku.

Jacek Polc Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Przemysławem Kaczmarkiem. Jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług .To Doradca godny polecenia. Dziękujemy

Agnieszka Grzesiak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcielibyśmy bardzo podziękować raz jeszcze oraz polecić Pana Przemysława wszystkim w podobnej sytuacji. Dzięki Panu Przemysławowi mogliśmy wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz powierzyć wszystkie formalności związane z kredytem. Uniknęliśmy dzięki temu biegania po bankach i sprawdzania każdej oferty z osobna. To pomogło zaoszczędzić nasz czas. Mogliśmy również liczyć na cenne sugestie związane z remontem mieszkania co dało nam możliwość szybszej przeprowadzki. Sądziliśmy, że wszystko będzie bardziej skomplikowane, ale dzięki Panu Przemkowi sprawy nas nie przerosły. Jeszcze raz polecamy!

Grażyna z mężem doradztwo

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław to doradca godny polecenia! Dyspozycyjmy, sumienny, słowny i bardzo skuteczny profesjonalista w swoim fachu!Jesteśmy bardzo zadowoleni z działań Pana Przemysława i gorąco go polecamy wszystkim którzy chcą wziąć kredyt☺

Maciej i Sylwia Kredyt MdM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław pomógł nam przejść przez krętą drogę do zdobycia kredytu hipotecznego na zakup wymarzonego mieszkania. Wykazywał się niebywałą inicjatywą, cierpliwością w tłumaczeniu nam zawiłych bankowych przepisów, wyprzedzał ruch dewelopera i banku. Pomógł załatwić wszelkie formalności, wypełnić dokumenty. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni, bo pomógł nam wybrać najlepszą możliwą ofertę kredytową. Dzisiaj po 4 latach spłacania wiemy, że to był dobry ruch i dobra oferta. Polecamy wszystkim niezdecydowanym, pozdrawiając Pana Przemysława serdecznie. Katarzyna i Łukasz

Katarzyna i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mialem przyjemnosc korzystania z pomocy pana Przemka Kaczmarka w sprawie kredytu mieszkaniowego, to nie bylo moje pierwsze doswiadczenie tego typu, spotkanie bylo bardzo rzeczowe, dostalem odpowiedzi na wszystkie moje pytania, stres zwiazany z pozytywnym zalatwieniem sprawy zmalal do minimum, czulem sie pewnie i dostalem kredyt na bardzo korzystnych warunkach. W trakcie staly kontakt, co mocno doceniam. Tak to powinno wygladac.

Bartosz Osinski organizacja kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam doradztwo Pana Przemysława. Wyrozumiały i cierpliwy przy złożonych wymaganiach.

Tomasz Zając Pożyczka i kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Przemka poleciła mi znajoma z pracy i mogę przyznać, że warto było skorzystać. Od początku Pan Przemek wyjaśnił wszystko, powiedział jak będzie wyglądać analiza dokumentów i wskazał, które banki mają najlepszą ofertę. Można liczyć również na dyspozycyjność w późnych godzinach, co w naszym przypadku miało znaczenie. Cieszymy się, że trafiliśmy do Pana Przemka. Polecamy!

Mariola i Zbigniew Makowscy kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Przemka trafiłam z polecenia i zdobię to samo - polecam wszystkim. Doskonale przygotowany fachowiec, zorientowany w ofertach finansowych dostępnych na rynku. Sprawnie przedstawił i wyjaśnił najlepszą propozycję dedykowaną pod moje potrzeby. Żadna moja wątpliwość nie pozostała bez odpowiedzi . Przy tym przemiły i taktowny. Bardzo pomocny przy zdalnym załatwianiu spraw. Zawsze obecny kiedy trzeba. Dziękuję jeszcze raz za pomoc i do usłyszenia !

Reni Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Mieliśmy przyjemność kolejny raz skorzystać z pomocy Pana Przemka przy wyborze kredytu mieszkaniowego. W gąszczu ofert i pułapek bankowych potrafił dobrać najkorzystniejszą dla nas ofertę i przedstawić ją w sposób zrozumiały i przejrzysty. Często kontaktowaliśmy się z Panem Przemkiem poza godzinami jego pracy. Żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi i zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji. Jest w pełni zaangażowany podczas całej procedury uzyskiwania kredytu.Bardzo dużą część dokumentacji wykonuje za klienta, pozostaje tylko złożyć podpis. Przy tym miły i niesamowicie cierpliwy człowiek.

Izabela i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Przemysława trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy również byli bardzo zadowoleni z pomocy w uzyskaniu kredytu. Mimo iż nasza sytuacja była dość skomplikowana, Pan Przemysław rzetelnie wytłumaczył nam wszystkie wątpliwości, pomógł w załatwieniu formalności z deweloperem oraz zaproponował bardzo atrakcyjną ofertę kredytową, z której skorzystaliśmy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Sabina i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeśli przymierzasz się do zakupu mieszkania, a twoja wiedza z zakresu kredytów hipotecznych ogranicza się jedynie do świadomości, że coś takiego jest, zdecydowanie polecam Pana Przemysława jako doradcę. Do Pana Kaczmarka trafiłem z polecenia od znajomych i nie zawiodłem się. Wszystkie formalności związane z kredytem zostały załatwione profesjonalnie i bezproblemowo. Dziękuję za cierpliwość :) Pozdrawiam.

Marcin Rachtan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z mężem staraliśmy się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Pan Przemysław jest bardzo cierpliwy, świetnie przygotowany do każdego spotkania i błyskawicznie udzielał odpowiedzi i wyjaśnień co do naszych wątpliwości (drogą mailową bądź telefoniczną). Dzięki temu uzyskaliśmy najlepszy na rynku w danej chwili kredyt. Dzięki. Polecamy.

Magdalena Jończyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław pomagał mi dwukrotnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jest dobrze zorientowanym specjalistą. Z jego usług korzystały też osoby z mojego otoczenia, rodzina, znajomi. Spokojny, rzeczowy, cierpliwy. Polecam.

MG kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przemek dwukrotnie pośredniczył przy wyborze mojego kredyty hipotecznego - z powodzeniem:-)

R.Ożga pośrednictwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko szybko i sprawnie. Polecam.

Maciej K, Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Przemek Kaczmarek szybko i sprawnie zorganizował nam kredyt w euro w momencie, kiedy większość banków wycofywała tę ofertę. Po 2ch latach spłacania kredytu - nadal jesteśmy zadowoleni z wyboru, gdyż do tej pory nie ma lepszej oferty na rynku. Sprawny kontakt, brak problemów z dokumentami, w banku jedynie pokazaliśmy się podpisać umowę kredytową.

Jakub S Kredyt w Obcej Walucie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy pana Przemysława, jako osobę, która pomoże przy uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach. Jest on profesjonalistą w każdym calu, bardzo dobrze zorganizowany, przygotowany, doskonale zorientowany w aktualnej ofercie banków. Pomoże dobrać najkorzystniejszą ofertę dla potrzeb klientów, wszystko dokładnie wyjaśni, pomoże w przygotowaniu koniecznej dokumentacji, a dodatkowo wynegocjuje jeszcze korzystniejsze - od standardowych - warunki! Tak było w naszym przypadku. Pan Przemek był też osobiście obecny przy podpisywaniu przez nas umowy z bankiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

Karolina i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z wsparcia Pana Przemysława korzystam od 5 lat. 5 lat temu Pan Przemysław pomógł mi w pozyskaniu kredytu hipotecznego na remont domu. Bardzo sprawnie przeprowadził całą procedurę zwianą z aplikowaniem o kredyt, wyjaśniał na bieżące moje wątpliwości związane z zapisami w umowie kredytowej i innych dokumentach. Pan Przemysław zaskoczył mnie mile swoim profesjonalizmem i podejściem do klienta. Po podpisaniu umowy nie zakończyła się nasza współpraca. Przez okres 5 lat Pan Przemysław monitorował czy na rynku pojawiła się oferta, która byłaby dla mnie korzystniejsza finansowo i tak w tym roku po raz kolejny "płynnie" przeprowadził mnie przez formalności związane z refinansowaniem wcześniejszego kredytu przez inny bank. Oczywiście na korzystniejszych warunkach. Szczerze polecam skorzystanie z usług Pana Przemysława.

Justyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzeczowa obsługa, konkretne podejście do tematu i szybkie znalezienie atrakcyjnej oferty kredytowej - tak sobie wyobrażam kontakt z profesjonalnym doradcą. Wiem na pewno, że jeżeli kiedykolwiek będę potrzebował kredytu lub refinansowania istniejących sięgnę po wizytówkę do Pana Przemka Kaczmarka.

Tomasz Mikrut Kredyt hipoteczny w EUR

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na pewno trudno było wyszukać ofertę kredytową dla nas, ponieważ postawiliśmy kilka warunków, które musi spełniać nasz kredyt i bez nich nie zdecydujemy się na podpisanie umowy, Pan Przemek znalazł taką ofertę i jeszcze dodatkowo wynegocjował korzystniejsze warunki niż sami zakładaliśmy na początku. Poza tym w bardzo przejrzysty sposób zostały nam przedstawione informacje i warunki kredytowe, co ważne dla osób nie znających pojęć i tematyki bankowej. W związku z tym serdecznie polecamy Pana Przemka jako doradcę. Bezboleśnie przebrnęliśmy przez kredyt na działkę, za co dziękujemy i na pewno wrócimy jak otrzymamy pozwolenie na budowę.

Kornelia i Paweł kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Przemysława poleciła mi koleżanka i był to dobry wybór. Od początku do końca wszystko sprawnie i rzeczowo zostało poprowadzone i zakończone sukcesem

Anna Klimkiewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław to doradca, którego wybraliśmy porównując kilku z różnych firm. Świetnie czyta potrzeby klienta i sugeruje najlepsze rozwiązania. Ważne dla Nas również było, że mogliśmy liczyć na pomoc w wypełnieniu tych wszystkich dokumentów bankowych oraz negocjowaniu z bankiem naszej oferty. Także jesteśmy wdzięczni bo byliśmy z pewnością niełatwymi klientami. Gorąco polecamy. Bronisław Zarzycki z żoną.

Bronisław Zarzycki kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ogromnie polecamy Pana Przemysława, który pomógł nam w wyborze najlepszego kredytu na zakup domu. Wszystko przebiegało zgodnie z tym jak było omówione na pierwszym spotkaniu i ostatecznie udało się wynegocjować najlepsze warunki. Polecamy!

Zbigniew Bednarczyk Kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
O Panu Przemysławie dowiedzieliśmy się od znajomej. Już od początku naszej rozmowy wiedzieliśmy,że trafiliśmy na odpowiednią osobę na właściwym stanowisku. Konkretny, potrafiący sprostać trudnemu wyzwaniu, odpowiada na każde pytanie, a co najważniejsze załatwia sprawę od początku do końca ze 100 % zadowoleniem. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Przemysławem Kaczmarkiem.

Katarzyna Zielińska Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Konkretny i kompetentny. Szuka najszybszych i najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Oboje z żoną, byliśmy zadowoleni zadowoleni z jego doradztwa w sprawach kredytu hipotecznego.

Szymon kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam. Pan Przemysław już dwukrotnie kompleksowo pomagał w uzyskaniu kredytu hipotecznego - pierwszy raz mieszkanie, drugi budowa domu. Miło przechodzi się przez ten proces mając wszystko co niezbędne przygotowane, wytłumaczone w razie jakichkolwiek pytań, sprawdzone pod kątem aktualnie najlepszej oferty na rynku. Wysoki poziom kompetencji. Polecam Pana Przemka do załatwiania tego typu tematów.

Jarosław Kowalski Kredyt - doradztwo

Przydatność rekomendacji: 50 %
Świetny doradca, bardzo pomocny! Przygotował bez problemu wszystkie dokumenty, o nic nie musiałam się martwić. Doradził najlepsze rozwiązania, a wszystko z uśmiechem i profesjonalnym podejściem do klienta. Jego wysoki poziom kompetencji i doświadczenie zdecydowanie zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Polecam każdemu!

Ola Klimek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Pana Przemysława Kaczmarka. Przedstawil najlepsza oferte na kredyt i zalatwienie formalnosci z jego pomoca poszlo pomyslnie. Nie mam zadnych zastrzezen.

Werner Meyer kredyt - doradztwo

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Przemysława Kaczmarka jako specjalistę który pomagał mi w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Zawsze punktualny, słowny, wszystkie szczegóły dopracowane i objaśnione. Spotkania i rozmowy w przyjemnej atmosferze. Jeszcze raz polecam!

Krzysztof Smuga doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zanim trafiłam do Pana Przemysława spotkałam się z kilkoma innymi przedstawicielami różnych firm doradczych. Dla każdego z nich nasza sytuacja finansowa była niewystarczająca na uzyskanie kredytu hipotecznego RnS, pojawiały się kolejne problemy. Dzięki rekomendacji znajomego, skontaktowałam się z Panem Przemysławem. Dla niego sprawa uzyskanie kredytu hipotecznego okazała się prosta, doradził jak rozwiązać istniejące problemy, już na pierwszym spotkaniu wypełnialiśmy niezbędne dokumenty. Czasu było bardzo niewiele. Ale udało się!! Niedługo wprowadzamy się do naszego nowego domu. Z czystym sumieniem polecam Pana Przemysława kolejnym znajomym, jako profesjonalnego, uczciwego i miłego doradcę.

Wioletta z mężem kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeżeli się na tym nie znasz, brakuje ci czasu, chcesz zdobyć najlepszą ofertę i skoncentrować sie tylko na wyborze mieszkania, to trafiłeś najlepiej jak tylko się da. Polecam bez najmniejszych wątpliwości!

Adam Burak Kupno mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pomocy Pana Przemka. Oprócz tego, że jest bardzo profesjonalny to dodatkowo sympatyczny i komunikatywny. Pomógł nam w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, mimo, iż my się na tym zupełnie nie znamy. Doradził, wybrał banki, które najbardziej odpowiadały naszym wymaganiom, wypełnił wszelką dokumentację, a także był z nami w banku przy podpisywaniu umowy. Zapewnił również o chęci pomocy w razie pytań w trakcie trwania całego kredytu. Jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie polecamy!

Katarzyna i Grzegorz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością stwierdzam, iż współpraca z Panem Przemysławem była nienaganną. Korzystałam z jego pomocy po raz drugi i nie zawiodłam się. Spotkania za każdym razem były terminowe i bardzo rzeczowe. dokumenty były przygotowywane skrupulatnie, a większość formalności została przeniesiona na barki Pana Przemysława. Kredyt otrzymaliśmy szybko i w oczekiwanej kwocie. Polecam każdemu profesjonalizm i zaangażowanie Pana Przemysława.

Krowicka Agnieszka Kredyt hipoteczny- budowa domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na Pana Przemysława "wpadłem" zupełnie przypadkowo. Sytuacja życiowa (zakończenie programu RnS) sprawiła, że miałem b.mało czasu na wzięcie kredytu. Pan Przemysław podjął się zadania i zdążyliśmy 3 dni przed wygaśnięciem terminu. Dodatkowo udało się wziąć kredyt w banku, na którym najbardziej mi zależało - zatem pełny szacunek za cały włożony trud. Z czystym sumieniem polecam - a sam nawet już poleciłem o czym Pan Przemysław doskonale pamięta;)

Grzegorz Dokonał praktycznie niemożliwego.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Przemysław jest osobą zdecydowanie godną polecenia. Jest kompetentny, cierpliwy i profesjonalny. Potrafił odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące kredytu hipotecznego, był obeznany w 100% w bieżącej ofercie kredytowej banków. Kontakt z Nim był bardzo dobry. Mogę powiedzieć, że to Przemek przeprowadził mnie przez procedurę kredytową od początku do końca- od wyboru najlepszej oferty-po złożenie ostatniego podpisu. Gdybym w przyszłości potrzebowała pomocy w kwestii kredytu, zwróciłabym się do Przemka, bo Mu zaufałam i nie zawiodłam się.

Mirka Koska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelny i cierpliwy doradca. Polecamy.

Hana Ishikawa Piotr Tereszkiewicz kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
profesjonalna obsługa i doradztwo, miły kontakt, polecam

Andrzej kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław Kaczmarek jest moim doradcą kredytowym. Pomógł mi przy wyborze kredytu przeznaczonego na budowę domu. Przedstawił kilka propozycji kredytowych różnych banków oraz doradził którą z nich wybrać. W wybranym przeze mnie banku wynegocjował warunki na których szczególnie mi zależało, a po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej pomógł dopełnić wszelkich formalności. Obecnie jestem w trakcie uzyskania kolejnej transzy kredytu i nadal mogę liczyć na Jego pomoc. Polecam przyszłym kredytobiorcom skorzystanie z pomocy Pana Przemka.

Beata Tymańska doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Przemysława. Sprawnie załatwił "papierologiczne" kwestie odnośnie kredytu hipotecznego. Dzięki temu miałem okazję oszczędzić dużo czasu.

Grzegorz Terlikowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Przemysława jako doradcę finansowego. Współpraca przebiegła bezproblemowo, Pan Przemek był bardzo pomocny i dyspozycyjny przy organizacji kredytu mieszkaniowego. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!

Agnieszka Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
W związku z tym, iż nie mieszkam na stałe w Polsce, szukałem kogoś, kto załatwi za mnie wszystkie sprawy związane z kredytem hipotecznym. Pan Przemysław został polecony mi przez znajomą, która korzystała z Jego pośrednictwa i była bardzo zadowolona. Komunikacja z Panem Przemysławem przebiegała bardzo sprawnie. Wszystko czego nie wiedziałem, zostało mi przez Niego wyjaśnione. Na koniec otrzymałem porównanie możliwych opcji w różnych bankach, z czego wybrałem najkorzystniejszą dla mnie. Za pomoc w pośrednictwie nic nie płaciłem. Wszystkim osobom szukającym najlepszego kredytu polecam Pana Przemysława. Jego pomoc zaoszczędzi Ci czasu na chodzenie po bankach, wypełnianie masy papierów oraz nerwów związanych z tym wszystkich.

Marek Mazur Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Przemysław Kaczmarek pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Jest osobą kompetentną i uczciwą. Pomagał nam we wszelkich kwestiach związanych z uzyskaniem kredytu jak i w trakcie wypłat transz. Polecam Pana Przemka jako doradcę finasowego.

Dominika Grobelna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław to bardzo kompetentny doradca znający się doskonale na finansach. Cieszymy się, że trafiliśmy na taką osobę. Wszystkim gorąco polecamy!

Krzysztof Michalski Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Przemysław to godny polecenia specjalista. Dziękuję bardzo za pomoc w kwestiach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Jeśli w przyszłości nadarzy się taka okazja, to na pewno będę chciał skorzystać z usług Pana Przemysława.

Krystian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecamy usługi Pana Przemysława , gdyż jest to profesjonalista w każdym tego słowu znaczeniu. Pomógł nam uzyskać kredyt na korzystnych warunkach- przy trudnej sytuacji , przejście z kredytu gotówkowego na kredyt hipoteczny, załatwiając po drodze z należytą starannością , terminowo i solidnie wszelkie potrzebne formalności. Z czystym sumieniem polecamy Pana innym znajomym. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc w uzyskaniu kredytu.

Iza, Andrzej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %