Sprawdzony_l

Radosław Kwiatkowski

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 507006459 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Moim głównym zadaniem jest znalezienie dla osób poszukujących kredytu jak najlepszej oferty kredytowej. Ponadto zajmuję się całym procesem kredytowym - od udzielenia pierwszych porad dotyczących zakupu nieruchomości, wyliczenia zdolności kredytowej, a także zebrania dokumentacji i przygotowania wniosku kredytowego. Klienci otrzymują ode mnie kompleksowe wsparcie i wszystkie potrzebne informacje.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych - porównuję kredyty bankowe i pomagam wybrać najlepszy.

Podczas wykonywania mojej pracy porównuję wszystkie elementy kredytu: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie  to całkowite wyliczenie  w oparciu o wszystkie elementy kredytu, a nie o jeden - na przykład tylko o prowizję, czy ratę.

Ze względu na bezpieczeństwo, wysyłam wniosek kredytowy do kilku banków. Dzięki temu mamy pewność decyzji i możemy wybrać ostatecznie najkorzystniejszą ofertę.

Za skorzystanie z moich usług Klient nie ponosi żadnych kosztów – to wybrany docelowo bank płaci mi wynagrodzenie po uruchomieniu kredytu.

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU - POMOGĘ WYBRAĆ NAJLEPSZY KREDYT

Doświadczenie

 

Swoją pracę zawodową w branży finansowej zacząłem od pracy w Banku Millennium gdzie przepracowałem trzy lata. Dzięki tej pracy poznałem specyfikę pracy bankowej.

Mogę powiedzieć, że przez ten czas nauczyłem się takiego "bankowego spojrzenia na świat" co później bardzo pomagało mi i pomaga w dzisiejszej pracy.

Aktualnie mam już 15 lat doświadczeń w pracy z kredytami hipotecznymi.

Atuty eksperta

- wieloletnie doświadczenie

- odpowiedzialność

- systematyczność i sumienność

- szeroka wiedza w zakresie rynków walutowych i sytuacji gospodarczej kraju i świata

- elastyczność, szybkość i skuteczność realizacji

- kompleksowa obsługa klienta

Przykłady opisanych spraw

- kredyty na budowę domu

- kredyty na remont lub modernizację domu lub mieszkania

- kredyty na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym

- kredyty na zakup działki budowlanej

- kredyty na refinansowanie kredytów mieszkaniowych

- kredyty konsolidacyjne

- pożyczki hipoteczne

Wybrane rekomendacje

Do Pana Radosława trafiłam po przeczytaniu kilku rekomendacji w internecie, ale właściwie przez przypadek. Wysłałam prośbę o kontakt mailem, w którym opisałam pobieżnie, czego poszukuję. Już po kilku godzinach otrzmałam od niego telefon, w którym krótko przedyskutowaliśmy temat i umówiliśmy się na spotkanie. Duży plus za elastyczność i dostosowanie się do moich godzin pracy- nie musiałam się zwlaniać, wypełnianie wszystkich papierów oraz za pomoc w zbieraniu dokumentacji (jak choćby wyceny nieruchomości). Dzięki jasnym informacjom cała procedura składania wniosku a potem podpisania umowy z bankiem poszła bardzo sprawnie. Na końcu pan Radosław był nawet uprzejmy dostaczyć dokumenty do sądu, tak że nie musiałam robić tego osobiście. Mam porównanie z samodzielnym staraniem się o kredyt w banku (innym), gdzie straciłam bardzo dużo czasu na załatwianie dokumentów, przede wszystkim dlatego że informacje były niekompletne, a na końcu kredytu nie udało się w terminie otrzymać. Dlatego zdecydowanie polecam usługi pana Radosława, gdyż z nim wszystko odbyło sie bezboleśnie i sprawnie.

Magdalena Mejer Pomoc w pozyskaniu kredytu

Data dodania: 2017-09-15

Współpracę z Panem Radosławem Kwiatkowskim rozpocząłem w marcu 2014 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że moja sytuacja była dość nietuzinkowa, poszukiwałem osoby rzetelnej, w pełni dyspozycyjnej, odpowiedzialnej, zorganizowanej, a przede wszystkim doświadczonej. Czekało mnie bowiem przeprowadzenie podziału nieruchomości (dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej) oraz zakup jednej z części (kredyt budowlano- hipoteczny), uwaga - W TRAKCIE BUDOWY. Rekomendację otrzymałem od rodziny, z którą Pan Radosław współpracował wcześniej. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że współpraca z tym człowiekiem zapowiada się obiecująco. Później było już tylko lepiej. Przez wielu doradców sprawa była z góry skazana na niepowodzenie. Jednak nie dla Pana Radosława. Wspólnymi siłami dokonaliśmy podziału wyżej wymienionej nieruchomości, a następnie otrzymałem propozycję najlepszego kredytu dostosowaną specjalnie dla mnie, popartą rzetelnymi argumentami. W dniu dzisiejszym jestem szczęśliwym właścicielem nieruchomości, a nie dalej jak 1,5 h temu otrzymałem wiadomość z zapytaniem od Pana Radosława, czy wszystkie sprawy formalne związane z dokończeniem inwestycji przebiegają pomyślnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Radosława Kwiatkowskiego, gdyż moim zdaniem jest to profesjonalista w każdym calu, a w dzisiejszych czasach jest to cecha na wagę złota.

Dawid Brandt kredyt budowlano-hipoteczny

Data dodania: 2015-02-11

Pan Radosław został mi polecony przez mojego znajomego jako dobry i rzetelny doradca, który jest w stanie wybrać najbardziej korzystną ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości przyszłego kredytobiorcy. Zdecydowanie tę opinię mogę potwierdzić. Moja sytuacja była wyjątkowa, ponieważ byłem już na  etapie finalizowania wniosku o kredyt z jednym bankiem. Niestety okazało się, że bank nie zgodził się na wnioskowaną kwotę. Po analizie sytuacji wyjściowej, Pan Radosław bardzo szybko przedstawił możliwości rozwiązania mojego problemu. Przeanalizował dostępne oferty pod kątem warunków oraz moich potrzeb i możliwości. Współpraca na etapie samego finalizowania umowy z bankiem była również na wysokim poziomie. Ponadto poziom obsługi w placówce firmy świadczony przez Pana Radosława był odbierany przeze mnie bardzo pozytywnie, co wytworzyło pozytywną atmosferę podczas rozmów na temat kredytu. Szczególnie mogę polecić tego Doradcę osobom, które ubiegają lub planują ubiegać się o kredyt prowadząc działalność gospodarczą. Będąc bogatszy o obecne doświadczenia, polecam skontaktowanie się z Panem Radosławem już na samym początku planowania ubiegania się o kredyt hipoteczny. Doradztwo nic nie kosztuje, a na pewno otrzymacie cenne wskazówki.

Łukasz St. kredyt hipotyczny dla osób na własnej działalności

Data dodania: 2014-06-23

Polecam pana Radosława, każdemu kto stara się o kredyt. Jest to osoba kompetentna, kontaktowa oraz niezwykle pomocna. Dobiera ofertę banków do potrzeb klienta, analizuje i przedstawia kilka opcji uzyskania kredytu, organizuje wszelkie wymagane dokumenty i udziela wskazówek przez cały okres załatwiania formalności związanych z kupnem mieszkania. Pomimo że rodzice są już po 50-tce i bardzo obawialiśmy się czy są jeszcze w stanie uzyskać kredyt na zakup mieszkania, pan Radosław sprawnie przeprowadził cały proces do końca i rodzice są dziś szczęśliwymi posiadaczami własnego mieszkania.

Karolina Szymczak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-01-17

Polecam Pana Radosława jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych instytucji finansowych. Na każdym etapie procesu wnioskowania o kredyt otrzymałam pełen profesjonalizm i duże wsparcie. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Ponadto wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru gwarantują doskonałą atmosferę współpracy.

Ewa Jankowska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-01-16

Z całym przekonaniem mogę polecić pana Radosława, który skutecznie doradzał mi w całym procesie transakcji kupna mieszkania w momencie, który nie był zbyt dobry dla kredytobiorców. Jednak mimo tego pozytywną decyzję uzyskałam aż w trzech bankach! Pan Radek działał bardzo sprawnie, a ponadto wykazał się pełnym profesjonalizmem w całej sprawie, gdyż nie tylko załatwiał wszystkie formalności w bankach, ale również kontrolował bezpieczeństwo prawne sprawdzając treść umowy oraz zapisy w księdze wieczystej. To po prostu profesjonalny doradca, którego mogę z pewnością polecić i z którego pomocy będę z pewnością korzystać w przyszłości!

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-06-01

Bardzo polecam pana Radosława jako doradcę kredytowego, jest bardzo cierpliwy, potrafi spokojnie i rzetelnie wytłumaczyć wszystkie niedogodności, tworzone przez banki, co przy moim trudnym charakterze, ma bardzo duże znaczenie:). Gdy już byłam bliska załamania, że niestety przy moich zarobkach żaden bank nie udzieli mi kredytu, pan Radek wymyślił nowy sposób i udało się!. Od zeszłego roku jestem posiadaczką swojego własnego mieszkanka :)

Emilia Chodyra Kredyt na mieszkania

Data dodania: 2011-11-24

Pan Radosław od samego początku do samego końca przeprowadził nas przez gąszcz zawiłych do załatwienia spraw a mieliśmy ich naprawdę dużo. Wykazał się dużą cierpliwością na moje niekończące się pytania, niejednokrotnie powtarzane. Z panem Radkiem nie ma sprawy nie do załatwienia. Dzięki niemu udało się na ostatnią chwilę załatwić kredyt z dopłatami na starych zasadach (początek sierpnia 2011). Załatwienie wszystkich spraw i kredytu zajęło miesiąc i kilka dni. Mnie się to strasznie ciągnęło, ale tak naprawdę to bardzo dobry wynik (porównując do innych kredytów moich znajomych). Przyznam że nie ufam takim instytucjom doradczym, ale tu się nie zawiodłem i fachowość, rzetelność oraz uprzejmość pana Radka przeprawiła mnie przez tą zmorę finansową jak po przysłowiowym maśle. Podpisując się moim nazwiskiem szczerze polecam wszystkim, którzy tak jak ja nie mają żadnego pojęcia o kredytach a chcą się uchronić przed jak to nazywam "złym kredytem". Pozdrawiam Robert Jendraszyk Poznań

Robert Jendraszyk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-11-21