Radosław Kwiatkowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 507006459 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Pomagam w wybraniu i uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Moim głównym zadaniem jest znalezienie dla osób poszukujących kredytu jak najlepszej oferty kredytowej. Ponadto zajmuję się całym procesem kredytowym - od udzielenia pierwszych porad dotyczących zakupu nieruchomości, wyliczenia zdolności kredytowej, a także zebrania dokumentacji i przygotowania wniosku kredytowego.

Klienci otrzymują ode mnie kompleksowe wsparcie i wszystkie potrzebne informacje.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych - porównuję kredyty bankowe i pomagam wybrać najlepszy.

Podczas wykonywania mojej pracy porównuję wszystkie elementy kredytu: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie  to całkowite wyliczenie  w oparciu o wszystkie elementy kredytu, a nie o jeden - na przykład tylko o prowizję, czy ratę.

Ze względu na bezpieczeństwo, wysyłam wniosek kredytowy do kilku banków. Dzięki temu mamy pewność decyzji i możemy wybrać ostatecznie najkorzystniejszą ofertę.

Za skorzystanie z moich usług Klient nie ponosi żadnych kosztów – to wybrany docelowo bank płaci mi wynagrodzenie po uruchomieniu kredytu.

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU - POMOGĘ WYBRAĆ NAJLEPSZY KREDYT

tel. 507 006 459

Doświadczenie

 

Swoją pracę zawodową w branży finansowej zacząłem od pracy w Banku Millennium gdzie przepracowałem trzy lata. Dzięki tej pracy poznałem specyfikę pracy bankowej.

Mogę powiedzieć, że przez ten czas nauczyłem się takiego "bankowego spojrzenia na świat" co później bardzo pomagało mi i pomaga w dzisiejszej pracy.

Aktualnie mam już 15 lat doświadczeń w pracy z kredytami hipotecznymi.

Atuty eksperta

- wieloletnie doświadczenie

- odpowiedzialność

- systematyczność i sumienność

- szeroka wiedza w zakresie rynków walutowych i sytuacji gospodarczej kraju i świata

- elastyczność, szybkość i skuteczność realizacji

- kompleksowa obsługa klienta

Przykłady opisanych spraw

- kredyty na budowę domu

- kredyty na remont lub modernizację domu lub mieszkania

- kredyty na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym

- kredyty na zakup działki budowlanej

- kredyty na refinansowanie kredytów mieszkaniowych

- kredyty konsolidacyjne

- pożyczki hipoteczne

Wybrane rekomendacje

Pan Radosław to prawdziwy specjalista z szeroką wiedzą, który dba przede wszystkim o interes klienta. Wiemy, że oferty, które zostały nam przedstawione były najbardziej dopasowane do naszych potrzeb i kryteriów. Wszystkie spotkania odbywały się w miłej atmosferze. Pan Radosław to osoba kontaktowa, a zarazem konkretna. Bardzo szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania (a było ich naprawdę sporo). Gorąco polecamy oraz jeszcze raz dziękujemy.

Marika i Wojciech Konkretny specjalista

Do pana Radosława trafiłam po spotkaniu z innym doradcą, którym byłam niezwykle rozczarowana i pilnie szukałam kogoś kompetentnego i godnego zaufania. Pana Radosława wybrałam kierując się pozytywnymi opiniami w internecie i mogę się tylko z nimi zgodzić. Już na pierwszym spotkaniu w bardzo jasny i przystępny sposób wyjaśnił całą procedurę, przedstawił oferty banków, omówiliśmy różne warianty oraz co ważne, podpowiedział na co zwrócić uwagę przy wyborze banku. Nie przekonywał do żadnej z ofert, za to potrafił wskazać plusy i minusy każdej z opcji, co znaczenie ułatwiło podjęcie decyzji. Współpraca z Panem Radosławem to przyjemność, dyspozycyjny, zawsze szybko odpisywał na maile lub dzwonił, mogłam z każdym pytaniem się zwrócić i wszystko zostało wyjaśnione. Cały proces kredytowy przebiegł szybko i sprawnie, o wszystkim byłam na bieżąco informowana. Niestety z powodu pandemii pan Radosław nie mógł mi towarzyszyć w banku podczas podpisywania umowy kredytowej, ale wcześniej razem dokładnie ją omówiliśmy, więc byłam spokojna. Zdecydowanie polecam skorzystanie z pomocy Pana Radosława, ma ogromną wiedzę, jest świetnym ekspertem i dzięki niemu proces kredytowy nie był taki straszny :)

Marta M. Kredyt hipoteczny

Chciałbym gorącą polecić Pana Radosława jako Eksperta Kredytowego, który bardzo sprawnie i w niespodziewanie szybki sposób przeprowadził mnie przez procedurę uzyskania kredytu hipotecznego. Pan Radosław odznacza się bardzo wysoką wiedzą w temacie kredytów, w łatwy sposób wyjaśniając wszystkie kwestie zawiłości procedur bankowych, różnic w konstrukcji kredytów między ofertami innych banków, co bardzo ułatwiło podjęcie świadomej decyzji, która oferta spełnia moje oczekiwania. Pan Radosław nie ogranicza się tylko do swoich obowiązków, a wręcz przekracza je, pomagając w dość nietypowych i skrajnych sytuacjach przy przechodzeniu przez całą procedurę bankową. W każdym momencie jest pomocny, użyczając swoją wiedzę w wyjaśnieniu różnych niejasności, nigdy nie odczułem, że mogę za bardzo się narzucać, a wręcz byłem zachęcony do zadawania pytań, gdzie naprawdę miałem ich bardzo dużo. Bez wyrzutów sumienia mogę bardzo polecić Pana Radosława Kwiatkowskiego jako Eksperta, jak kredyt hipoteczny to tylko Pan Radosław!

Marek L Kredyt hipoteczny

Wcześniej z żoną sami byliśmy w bankach pytać się o kredyt hipoteczny. Byliśmy jednak tylko jednym z wielu potencjalnych klientów dla banków. Chcieliśmy mieć kredyt jak najbardziej korzystny i dopasowany do nas. Po rozmowach ze znajomymi zarekomendowali pomoc doradcy kredytowego - Pana Radosława. Musimy przyznać, iż była to najtrafniejsza decyzji jaką mogliśmy podjąć starając się o kredyt. Pan Radosław zawsze był przygotowany do spotkania z dużą wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie mieliśmy wsparcie ze strony Pana Radka, który odpowiadał nam na wszystkie nasze pytania czy wątpliwości. Będziemy polecać Pana Radosława naszym znajomym oraz jak najbardziej rekomendujemy jak idealnego doradcę przy wyborze kredytu hipotecznego. Pana Radosława możemy polecić z czystym sumieniem i jeżeli byłaby możliwość ocenić pracę, doświadczenie oraz zaangażowanie to oceniamy 11/10. Jeszcze jedna ważna kwestią Pan Radosław potrafi słuchać i dzięki jemu wybraliśmy najlepszą dla nas opcję.

Marta i Radosław Kredyt hipoteczny

Do Pana Radosława trafiliśmy z polecenia znajomych. Pan Radosław to prawdziwy profesjonalista, który ma największą wiedzę i doświadczenie. Zawsze udziela fachowych porad od początku do końca, przekazuje informacje w jasny i zrozumiały sposób. Z całego serca polecamy Pana Radosława, który jest profesjonalny, sumienny, i godny zaufania.

Petro T. Kredyt hipoteczny

Пана Радослава порекомендував нам знайомий, оскільки ми не громадяни Польщі то нам потрібно було знайти такого експерта щоб розумів які банки можуть дати іпотеку іноземцям, і які документи необхідні для позитивного рішення. Пан Радослав професіонал своєї справи, вислухає, порадить і оцінить ситуацію, не дає порожніх обіцянок. Якщо береться за справу то відповідально від початку до кінця. Раджу всім звертатися до Пана Радослава, навіть іноземцям тому що він знає як поступити в даній ситуації, і допоможе досягти бажаного результату.

Halyna Tokar Kredyt hipoteczny ( іпотека)

Z całego serca polecamy p. Kwiatkowskiego. Przede wszystkim pomógł nam w wyborze dopasowanej do nas oferty kredytowej (bez nacisku na konkretny bank), a następnie dokładnie wyjaśnił cały proces zawierania umowy kredytowej. Wiedzieliśmy jakie będą kolejne etapy i jakie dokumenty musimy zorganizować w danym momencie. Dzięki doświadczeniu p. Kwiatkowskiego byliśmy przygotowani na każdą sytuację -nie było potrzeby wzywania nas do banku po brakujące podpisy czy dostarczenie dodatkowych dokumentów. Nasz kontakt z bankiem ograniczył się do złożenia podpisu na umowie kredytowej. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości p. Kwiatkowski zawsze służył pomocą. @Panie Radosławie, jeszcze raz dziękujemy za pomoc!

Karolina i Adrian kredyt hipoteczny na dom i wykończenie

Gdy człowiek podejmuje decyzję, o wzięciu kredytu na wymarzony cel, wszystko wydaje się proste i klarowne jak w reklamie telewizyjnej. Nic bardziej mylnego. Rzeczywistość bankowa bardzo szybko sprowadza człowieka na ziemię, udowadniając ze tak naprawdę wiedza o rzeczonym temacie, jest bardzo znikoma. W takiej sytuacji pojawia się Pan Radosław Kwiatkowski - elokwentny, błyskotliwy, oczytany, przygotowany na każda zawiłość i przeszkodę, którą banki zdają się skrzętnie przygotowywać na każdego z nas. Opis Pana Radka niczym superbohatera z kart komiksu, nie jest absolutnie przesadzony - kredyt przysparzał mnie dużo problemów, jednak doradca bazując na dużym doświadczeniu, był przygotowany na każda ewentualność. Niestrudzony przeciwnościami, błyskawicznie znajdował przynajmniej jedno rozwiązanie danej sytuacji. Trzeba tez zaznaczyć ze ja prosty człowiek jestem, połowy z zagadnień kredytowych do dzisiaj nie rozumiem, Pan Radosław jednak odznacza się również nieprzeciętną cierpliwością i łatwością w przekazywania wiedzy na dany temat - więc wszelkie obawy dotyczące braku własnej wiedzy można schować do kieszeni - ten doradca wszystko wyjaśni i pokaże jakby uczył na nowo ile to 2+2. Cóż więcej powiedzieć, kredyt mimo trudności, został przyznany a każdemu kto się waha lub ma jakieś wątpliwości, z pełną świadomością kieruje w stronę Pana Radosława i uwaga bo będzie banalnie: Właściwego człowieka na właściwym miejscu.

Dawid Kredyt na dom

Usługi Pana Radosława rekomendowali ludzie których poznałem na forum z poradami dla remontujących domy. Nasza współpraca przebiegła bardzo płynnie i zakończyła się pomyślnie. Warto dodać, że inwestycja na jaką szukałem finansowania była dla większości banków zbyt skomplikowana aby się w nią zaangażować, ale dzięki pomocy Pana Radosława znalazłem bank którego nie wystraszył pozornie nielogiczny kosztorys oraz projekt w który analityk musiał nieco uważniej się wczytać. Sporo cierpliwości musiało kosztować Pana Radosława wyjaśnianie najdrobniejszych wątpliwości jakie miałem po zapoznaniu się z projektem umowy ale cały czas zachowuje pełen profesjonalizm a jednocześnie potrafi zadbać o dobra atmosferę spotkań. Polecam współpracę z Panem Radosławem Kwiatkowskim, na pewno pozwoli na dużo łatwiejsze przejście trudny proces zaciągania kredytu.

Paweł Kredyt hipoteczny na rozbudowę i remont

Jako osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą i mająca inne zobowiązania, miałem raczej nikłe szanse na kolejny kredyt. Pan Radosław po rozposnaniu sprawy w zrozumiały dla laika sposób opowiedział o wymaganiach banków, o tym co jest brane pod uwagę i poinstruował co należy zrobić aby polepszyć swoją pozycje jako kredytobiorcy. Po pól roku jeszcze raz przeanalizował warunki i stwierdził, że szanse na kredyt są już wystarczające do złożenia wniosku. Parę tygodni później podpisałem umowę kredytu na budowę domu. Polecam jako doradcę znającego realia i instrumenty bankowe. Jako osobę szczerą i nie mydlącą oczu. Na pewno pomoże każdemu w jego sprawie w sposób indywidualny, poświęcając tyle czasu ile potrzeba aby zrealizować cel.

Dariusz Z. Kredyt hipoteczny

Do Pana Radosława trafiliśmy po przeczytaniu rekomendacji w internecie. Wybór okazał się strzałem w 10! Pełny profesjonalizm, przejrzysta korespondencja e-mail i elastyczne dostosowanie godzin pracy do klienta. Dzięki jasnym informacjom cała procedura składania wniosku, a potem podpisania umowy z bankiem poszła bardzo sprawnie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Pana Radosława. Sami w przyszłości na pewno jeszcze skorzystamy z jego doradztwa :)

Sonia i Dominik Kredyt Hipoteczny

Do Pana Radosława trafiłam po przeczytaniu kilku rekomendacji w internecie, ale właściwie przez przypadek. Wysłałam prośbę o kontakt mailem, w którym opisałam pobieżnie, czego poszukuję. Już po kilku godzinach otrzmałam od niego telefon, w którym krótko przedyskutowaliśmy temat i umówiliśmy się na spotkanie. Duży plus za elastyczność i dostosowanie się do moich godzin pracy- nie musiałam się zwlaniać, wypełnianie wszystkich papierów oraz za pomoc w zbieraniu dokumentacji (jak choćby wyceny nieruchomości). Dzięki jasnym informacjom cała procedura składania wniosku a potem podpisania umowy z bankiem poszła bardzo sprawnie. Na końcu pan Radosław był nawet uprzejmy dostaczyć dokumenty do sądu, tak że nie musiałam robić tego osobiście. Mam porównanie z samodzielnym staraniem się o kredyt w banku (innym), gdzie straciłam bardzo dużo czasu na załatwianie dokumentów, przede wszystkim dlatego że informacje były niekompletne, a na końcu kredytu nie udało się w terminie otrzymać. Dlatego zdecydowanie polecam usługi pana Radosława, gdyż z nim wszystko odbyło sie bezboleśnie i sprawnie.

Magdalena Mejer Pomoc w pozyskaniu kredytu

Współpracę z Panem Radosławem Kwiatkowskim rozpocząłem w marcu 2014 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że moja sytuacja była dość nietuzinkowa, poszukiwałem osoby rzetelnej, w pełni dyspozycyjnej, odpowiedzialnej, zorganizowanej, a przede wszystkim doświadczonej. Czekało mnie bowiem przeprowadzenie podziału nieruchomości (dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej) oraz zakup jednej z części (kredyt budowlano- hipoteczny), uwaga - W TRAKCIE BUDOWY. Rekomendację otrzymałem od rodziny, z którą Pan Radosław współpracował wcześniej. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że współpraca z tym człowiekiem zapowiada się obiecująco. Później było już tylko lepiej. Przez wielu doradców sprawa była z góry skazana na niepowodzenie. Jednak nie dla Pana Radosława. Wspólnymi siłami dokonaliśmy podziału wyżej wymienionej nieruchomości, a następnie otrzymałem propozycję najlepszego kredytu dostosowaną specjalnie dla mnie, popartą rzetelnymi argumentami. W dniu dzisiejszym jestem szczęśliwym właścicielem nieruchomości, a nie dalej jak 1,5 h temu otrzymałem wiadomość z zapytaniem od Pana Radosława, czy wszystkie sprawy formalne związane z dokończeniem inwestycji przebiegają pomyślnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Radosława Kwiatkowskiego, gdyż moim zdaniem jest to profesjonalista w każdym calu, a w dzisiejszych czasach jest to cecha na wagę złota.

Dawid Brandt kredyt budowlano-hipoteczny

Pan Radosław został mi polecony przez mojego znajomego jako dobry i rzetelny doradca, który jest w stanie wybrać najbardziej korzystną ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości przyszłego kredytobiorcy. Zdecydowanie tę opinię mogę potwierdzić. Moja sytuacja była wyjątkowa, ponieważ byłem już na  etapie finalizowania wniosku o kredyt z jednym bankiem. Niestety okazało się, że bank nie zgodził się na wnioskowaną kwotę. Po analizie sytuacji wyjściowej, Pan Radosław bardzo szybko przedstawił możliwości rozwiązania mojego problemu. Przeanalizował dostępne oferty pod kątem warunków oraz moich potrzeb i możliwości. Współpraca na etapie samego finalizowania umowy z bankiem była również na wysokim poziomie. Ponadto poziom obsługi w placówce firmy świadczony przez Pana Radosława był odbierany przeze mnie bardzo pozytywnie, co wytworzyło pozytywną atmosferę podczas rozmów na temat kredytu. Szczególnie mogę polecić tego Doradcę osobom, które ubiegają lub planują ubiegać się o kredyt prowadząc działalność gospodarczą. Będąc bogatszy o obecne doświadczenia, polecam skontaktowanie się z Panem Radosławem już na samym początku planowania ubiegania się o kredyt hipoteczny. Doradztwo nic nie kosztuje, a na pewno otrzymacie cenne wskazówki.

Łukasz St. kredyt hipotyczny dla osób na własnej działalności

Polecam pana Radosława, każdemu kto stara się o kredyt. Jest to osoba kompetentna, kontaktowa oraz niezwykle pomocna. Dobiera ofertę banków do potrzeb klienta, analizuje i przedstawia kilka opcji uzyskania kredytu, organizuje wszelkie wymagane dokumenty i udziela wskazówek przez cały okres załatwiania formalności związanych z kupnem mieszkania. Pomimo że rodzice są już po 50-tce i bardzo obawialiśmy się czy są jeszcze w stanie uzyskać kredyt na zakup mieszkania, pan Radosław sprawnie przeprowadził cały proces do końca i rodzice są dziś szczęśliwymi posiadaczami własnego mieszkania.

Karolina Szymczak kredyt hipoteczny

Polecam Pana Radosława jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych instytucji finansowych. Na każdym etapie procesu wnioskowania o kredyt otrzymałam pełen profesjonalizm i duże wsparcie. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Ponadto wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru gwarantują doskonałą atmosferę współpracy.

Ewa Jankowska Kredyt hipoteczny

Z całym przekonaniem mogę polecić pana Radosława, który skutecznie doradzał mi w całym procesie transakcji kupna mieszkania w momencie, który nie był zbyt dobry dla kredytobiorców. Jednak mimo tego pozytywną decyzję uzyskałam aż w trzech bankach! Pan Radek działał bardzo sprawnie, a ponadto wykazał się pełnym profesjonalizmem w całej sprawie, gdyż nie tylko załatwiał wszystkie formalności w bankach, ale również kontrolował bezpieczeństwo prawne sprawdzając treść umowy oraz zapisy w księdze wieczystej. To po prostu profesjonalny doradca, którego mogę z pewnością polecić i z którego pomocy będę z pewnością korzystać w przyszłości!

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Bardzo polecam pana Radosława jako doradcę kredytowego, jest bardzo cierpliwy, potrafi spokojnie i rzetelnie wytłumaczyć wszystkie niedogodności, tworzone przez banki, co przy moim trudnym charakterze, ma bardzo duże znaczenie:). Gdy już byłam bliska załamania, że niestety przy moich zarobkach żaden bank nie udzieli mi kredytu, pan Radek wymyślił nowy sposób i udało się!. Od zeszłego roku jestem posiadaczką swojego własnego mieszkanka :)

Emilia Chodyra Kredyt na mieszkania

Pan Radosław od samego początku do samego końca przeprowadził nas przez gąszcz zawiłych do załatwienia spraw a mieliśmy ich naprawdę dużo. Wykazał się dużą cierpliwością na moje niekończące się pytania, niejednokrotnie powtarzane. Z panem Radkiem nie ma sprawy nie do załatwienia. Dzięki niemu udało się na ostatnią chwilę załatwić kredyt z dopłatami na starych zasadach (początek sierpnia 2011). Załatwienie wszystkich spraw i kredytu zajęło miesiąc i kilka dni. Mnie się to strasznie ciągnęło, ale tak naprawdę to bardzo dobry wynik (porównując do innych kredytów moich znajomych). Przyznam że nie ufam takim instytucjom doradczym, ale tu się nie zawiodłem i fachowość, rzetelność oraz uprzejmość pana Radka przeprawiła mnie przez tą zmorę finansową jak po przysłowiowym maśle. Podpisując się moim nazwiskiem szczerze polecam wszystkim, którzy tak jak ja nie mają żadnego pojęcia o kredytach a chcą się uchronić przed jak to nazywam "złym kredytem". Pozdrawiam Robert Jendraszyk Poznań

Robert Jendraszyk Kredyt hipoteczny