Radosław Kwiatkowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 507006459 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Radosław to prawdziwy specjalista z szeroką wiedzą, który dba przede wszystkim o interes klienta. Wiemy, że oferty, które zostały nam przedstawione były najbardziej dopasowane do naszych potrzeb i kryteriów. Wszystkie spotkania odbywały się w miłej atmosferze. Pan Radosław to osoba kontaktowa, a zarazem konkretna. Bardzo szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania (a było ich naprawdę sporo). Gorąco polecamy oraz jeszcze raz dziękujemy.

Marika i Wojciech Konkretny specjalista

Przydatność rekomendacji: 0 %
Dzień dobry. Do Pana Radosława trafiliśmy przypadkiem, przechodząc obok biura kiedy nawet nie byliśmy zdecydowani na zakup mieszkania. Wyjaśnił dokładnie jak wygląda proces sprzedaży mieszkania z kredytem i staranie się o kredyt na zakup nowego lokum. W każdej chwili służył pomocą i fachowym doradztwem, a za swoje usługi nie wziął ani złotówki. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy.

Sandra i Wojtek Kredyt na mieszkanie z rynku pierwotnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do pana Radosława trafiłam po spotkaniu z innym doradcą, którym byłam niezwykle rozczarowana i pilnie szukałam kogoś kompetentnego i godnego zaufania. Pana Radosława wybrałam kierując się pozytywnymi opiniami w internecie i mogę się tylko z nimi zgodzić. Już na pierwszym spotkaniu w bardzo jasny i przystępny sposób wyjaśnił całą procedurę, przedstawił oferty banków, omówiliśmy różne warianty oraz co ważne, podpowiedział na co zwrócić uwagę przy wyborze banku. Nie przekonywał do żadnej z ofert, za to potrafił wskazać plusy i minusy każdej z opcji, co znaczenie ułatwiło podjęcie decyzji. Współpraca z Panem Radosławem to przyjemność, dyspozycyjny, zawsze szybko odpisywał na maile lub dzwonił, mogłam z każdym pytaniem się zwrócić i wszystko zostało wyjaśnione. Cały proces kredytowy przebiegł szybko i sprawnie, o wszystkim byłam na bieżąco informowana. Niestety z powodu pandemii pan Radosław nie mógł mi towarzyszyć w banku podczas podpisywania umowy kredytowej, ale wcześniej razem dokładnie ją omówiliśmy, więc byłam spokojna. Zdecydowanie polecam skorzystanie z pomocy Pana Radosława, ma ogromną wiedzę, jest świetnym ekspertem i dzięki niemu proces kredytowy nie był taki straszny :)

Marta M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym gorącą polecić Pana Radosława jako Eksperta Kredytowego, który bardzo sprawnie i w niespodziewanie szybki sposób przeprowadził mnie przez procedurę uzyskania kredytu hipotecznego. Pan Radosław odznacza się bardzo wysoką wiedzą w temacie kredytów, w łatwy sposób wyjaśniając wszystkie kwestie zawiłości procedur bankowych, różnic w konstrukcji kredytów między ofertami innych banków, co bardzo ułatwiło podjęcie świadomej decyzji, która oferta spełnia moje oczekiwania. Pan Radosław nie ogranicza się tylko do swoich obowiązków, a wręcz przekracza je, pomagając w dość nietypowych i skrajnych sytuacjach przy przechodzeniu przez całą procedurę bankową. W każdym momencie jest pomocny, użyczając swoją wiedzę w wyjaśnieniu różnych niejasności, nigdy nie odczułem, że mogę za bardzo się narzucać, a wręcz byłem zachęcony do zadawania pytań, gdzie naprawdę miałem ich bardzo dużo. Bez wyrzutów sumienia mogę bardzo polecić Pana Radosława Kwiatkowskiego jako Eksperta, jak kredyt hipoteczny to tylko Pan Radosław!

Marek L Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wcześniej z żoną sami byliśmy w bankach pytać się o kredyt hipoteczny. Byliśmy jednak tylko jednym z wielu potencjalnych klientów dla banków. Chcieliśmy mieć kredyt jak najbardziej korzystny i dopasowany do nas. Po rozmowach ze znajomymi zarekomendowali pomoc doradcy kredytowego - Pana Radosława. Musimy przyznać, iż była to najtrafniejsza decyzji jaką mogliśmy podjąć starając się o kredyt. Pan Radosław zawsze był przygotowany do spotkania z dużą wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie mieliśmy wsparcie ze strony Pana Radka, który odpowiadał nam na wszystkie nasze pytania czy wątpliwości. Będziemy polecać Pana Radosława naszym znajomym oraz jak najbardziej rekomendujemy jak idealnego doradcę przy wyborze kredytu hipotecznego. Pana Radosława możemy polecić z czystym sumieniem i jeżeli byłaby możliwość ocenić pracę, doświadczenie oraz zaangażowanie to oceniamy 11/10. Jeszcze jedna ważna kwestią Pan Radosław potrafi słuchać i dzięki jemu wybraliśmy najlepszą dla nas opcję.

Marta i Radosław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Radosława trafiliśmy z polecenia znajomych. Pan Radosław to prawdziwy profesjonalista, który ma największą wiedzę i doświadczenie. Zawsze udziela fachowych porad od początku do końca, przekazuje informacje w jasny i zrozumiały sposób. Z całego serca polecamy Pana Radosława, który jest profesjonalny, sumienny, i godny zaufania.

Petro T. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Пана Радослава порекомендував нам знайомий, оскільки ми не громадяни Польщі то нам потрібно було знайти такого експерта щоб розумів які банки можуть дати іпотеку іноземцям, і які документи необхідні для позитивного рішення. Пан Радослав професіонал своєї справи, вислухає, порадить і оцінить ситуацію, не дає порожніх обіцянок. Якщо береться за справу то відповідально від початку до кінця. Раджу всім звертатися до Пана Радослава, навіть іноземцям тому що він знає як поступити в даній ситуації, і допоможе досягти бажаного результату.

Halyna Tokar Kredyt hipoteczny ( іпотека)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecamy p. Kwiatkowskiego. Przede wszystkim pomógł nam w wyborze dopasowanej do nas oferty kredytowej (bez nacisku na konkretny bank), a następnie dokładnie wyjaśnił cały proces zawierania umowy kredytowej. Wiedzieliśmy jakie będą kolejne etapy i jakie dokumenty musimy zorganizować w danym momencie. Dzięki doświadczeniu p. Kwiatkowskiego byliśmy przygotowani na każdą sytuację -nie było potrzeby wzywania nas do banku po brakujące podpisy czy dostarczenie dodatkowych dokumentów. Nasz kontakt z bankiem ograniczył się do złożenia podpisu na umowie kredytowej. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości p. Kwiatkowski zawsze służył pomocą. @Panie Radosławie, jeszcze raz dziękujemy za pomoc!

Karolina i Adrian kredyt hipoteczny na dom i wykończenie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gdy człowiek podejmuje decyzję, o wzięciu kredytu na wymarzony cel, wszystko wydaje się proste i klarowne jak w reklamie telewizyjnej. Nic bardziej mylnego. Rzeczywistość bankowa bardzo szybko sprowadza człowieka na ziemię, udowadniając ze tak naprawdę wiedza o rzeczonym temacie, jest bardzo znikoma. W takiej sytuacji pojawia się Pan Radosław Kwiatkowski - elokwentny, błyskotliwy, oczytany, przygotowany na każda zawiłość i przeszkodę, którą banki zdają się skrzętnie przygotowywać na każdego z nas. Opis Pana Radka niczym superbohatera z kart komiksu, nie jest absolutnie przesadzony - kredyt przysparzał mnie dużo problemów, jednak doradca bazując na dużym doświadczeniu, był przygotowany na każda ewentualność. Niestrudzony przeciwnościami, błyskawicznie znajdował przynajmniej jedno rozwiązanie danej sytuacji. Trzeba tez zaznaczyć ze ja prosty człowiek jestem, połowy z zagadnień kredytowych do dzisiaj nie rozumiem, Pan Radosław jednak odznacza się również nieprzeciętną cierpliwością i łatwością w przekazywania wiedzy na dany temat - więc wszelkie obawy dotyczące braku własnej wiedzy można schować do kieszeni - ten doradca wszystko wyjaśni i pokaże jakby uczył na nowo ile to 2+2. Cóż więcej powiedzieć, kredyt mimo trudności, został przyznany a każdemu kto się waha lub ma jakieś wątpliwości, z pełną świadomością kieruje w stronę Pana Radosława i uwaga bo będzie banalnie: Właściwego człowieka na właściwym miejscu.

Dawid Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Usługi Pana Radosława rekomendowali ludzie których poznałem na forum z poradami dla remontujących domy. Nasza współpraca przebiegła bardzo płynnie i zakończyła się pomyślnie. Warto dodać, że inwestycja na jaką szukałem finansowania była dla większości banków zbyt skomplikowana aby się w nią zaangażować, ale dzięki pomocy Pana Radosława znalazłem bank którego nie wystraszył pozornie nielogiczny kosztorys oraz projekt w który analityk musiał nieco uważniej się wczytać. Sporo cierpliwości musiało kosztować Pana Radosława wyjaśnianie najdrobniejszych wątpliwości jakie miałem po zapoznaniu się z projektem umowy ale cały czas zachowuje pełen profesjonalizm a jednocześnie potrafi zadbać o dobra atmosferę spotkań. Polecam współpracę z Panem Radosławem Kwiatkowskim, na pewno pozwoli na dużo łatwiejsze przejście trudny proces zaciągania kredytu.

Paweł Kredyt hipoteczny na rozbudowę i remont

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jako osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą i mająca inne zobowiązania, miałem raczej nikłe szanse na kolejny kredyt. Pan Radosław po rozposnaniu sprawy w zrozumiały dla laika sposób opowiedział o wymaganiach banków, o tym co jest brane pod uwagę i poinstruował co należy zrobić aby polepszyć swoją pozycje jako kredytobiorcy. Po pól roku jeszcze raz przeanalizował warunki i stwierdził, że szanse na kredyt są już wystarczające do złożenia wniosku. Parę tygodni później podpisałem umowę kredytu na budowę domu. Polecam jako doradcę znającego realia i instrumenty bankowe. Jako osobę szczerą i nie mydlącą oczu. Na pewno pomoże każdemu w jego sprawie w sposób indywidualny, poświęcając tyle czasu ile potrzeba aby zrealizować cel.

Dariusz Z. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Radosława trafiliśmy po przeczytaniu rekomendacji w internecie. Wybór okazał się strzałem w 10! Pełny profesjonalizm, przejrzysta korespondencja e-mail i elastyczne dostosowanie godzin pracy do klienta. Dzięki jasnym informacjom cała procedura składania wniosku, a potem podpisania umowy z bankiem poszła bardzo sprawnie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Pana Radosława. Sami w przyszłości na pewno jeszcze skorzystamy z jego doradztwa :)

Sonia i Dominik Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Radosława trafiliśmy po przeczytaniu rekomendacji w internecie. Jak się okazało słusznych. Pan Radosław to profesjonalista, dobiera ofertę banków do potrzeb klienta, analizuje i przedstawia kilka opcji uzyskania kredytu, organizuje wszelkie wymagane dokumenty i udziela wskazówek przez cały okres załatwiania formalności związanych z załatwianiem kredytu. W jasny i zrozumiały sposób przeprowadził nas przez całą drogę kredytową-szczegółowo wytłumaczył każdy krok, pomagał podjąć każdą decyzję, tak żeby wszystko wyszło jak najlepiej. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości i obawy, polecamy Pana Radka z nim każdy przypadek ma pozytywny finał. Polecamy!

Agnieszka i Marcin Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław to definicja profesjonalnizmu i kompetencji. Zaangażowany, rzeczowy, sumienny doradca, który na pierwszym miejscu stawia dobro kredytobiorcy. Z całą odpowiedzialnościa polecam tym którzy liczą na sprawne przejście ścieżki do uzyskania kredytu.

Izabela Bagrowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam pana Radosława. Zajął się sprawą rzetelnie i z zaangażowaniem od początku do końca, pomimo drobnych problemów, jakie napotkaliśmy ze strony banków. Oprócz tego był bardzo rzeczowy i w prosty sposób przekazywał zawiłości procesu ubiegania się o kredyt na mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona z usług pana Radosława.

Izabela Ostrykiewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do pana Radosława trafiłam z polecenia i mogę tylko potwierdzić pochlebne opinie, z powodu których zdecydowałam się na nawiązanie kontaktu akurat z tym doradcą kredytowym. Sprawa naszego kredytu (mojego i Męża) okazała się być bardzo skomplikowanym i długotrwałym procesem jednak pan Radosław służył nam pomocą na każdym kroku i ostatecznie - udało się! Z pewnością do naszego sukcesu przyczyniła się bardzo duża dyspozycyjności pana Radosława, jego fachowe kompetencje oraz pełen profesjonalizm w indywidualnym podejściu do klienta. Serdecznie jeszcze raz dziękujemy!

Ewelina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Radosława trafiłam po przeczytaniu kilku rekomendacji w internecie, ale właściwie przez przypadek. Wysłałam prośbę o kontakt mailem, w którym opisałam pobieżnie, czego poszukuję. Już po kilku godzinach otrzmałam od niego telefon, w którym krótko przedyskutowaliśmy temat i umówiliśmy się na spotkanie. Duży plus za elastyczność i dostosowanie się do moich godzin pracy- nie musiałam się zwlaniać, wypełnianie wszystkich papierów oraz za pomoc w zbieraniu dokumentacji (jak choćby wyceny nieruchomości). Dzięki jasnym informacjom cała procedura składania wniosku a potem podpisania umowy z bankiem poszła bardzo sprawnie. Na końcu pan Radosław był nawet uprzejmy dostaczyć dokumenty do sądu, tak że nie musiałam robić tego osobiście. Mam porównanie z samodzielnym staraniem się o kredyt w banku (innym), gdzie straciłam bardzo dużo czasu na załatwianie dokumentów, przede wszystkim dlatego że informacje były niekompletne, a na końcu kredytu nie udało się w terminie otrzymać. Dlatego zdecydowanie polecam usługi pana Radosława, gdyż z nim wszystko odbyło sie bezboleśnie i sprawnie.

Magdalena Mejer Pomoc w pozyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Po kredyt hipoteczny udałam się do pana Radosława już po raz drugi. Bylam bardzo zadwolona już przy pierwszej wizycie kilka lat temu. Tym razem sprawa była trudniejsza i kwota kredytu większa. Jednak dla Pana Radka nie było żadnym problemem, aby sprawnie przeprowadzić cały proces i uzyskać kredyt na najkorzystniejszych dla mnie warunkach. Dzięki temu mam wreszcie wymarzone większe mieszkanie. Pan Radek opiekuje się całą sprawą od wniosków bankowych po księgi wieczyste. I jest to bardziej skomplikowane, niż może się zdawać. Naprawdę nie warto chodzić samemu po bankach i szukać kredytu na własną rękę, bo dla zwykłego obywatela te rzeczy są za trudne. Najlepiej od razu udać się do sprawdzonego doradcy, jakim jest Pan Radosław, który doskonale zna rynek hipoteczny. Co istotne doradztwo Pana Radka jest całkowicie bezpłatne. Świetny kontakt z klientem i pełny profesjonalizm, dlatego tym bardziej polecam go innym osobom.

Aleksandra kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wybrałem Pana Kwiatkowskiego po wstępnej rozmowie z 3 innymi doradcami. Skąd taki mój wybór i dlaczego nie wybrałem innej osoby: - porządek pracy, przejrzysta korespondencja e-mail - dostosowanie godzin pracy pod klienta - konkretne odpowiedzi na konkretne pytania przedstawiane w sposób zrozumiały nie w bankowym żargonie - symulacje kredytowe na wiele różnych wariantów - do woli ! Co było później... tylko lepiej, skutecznie, a cała procedura zakończona przyznaniem kredytu. Wiem, ze moja sprawa nie była standardowa, wiem że byłem wymagającym i dociekliwym klientem, ale dla obu stron było warto. Daje pełną rekomendacje, będę i już polecam innym. Doskonale zdaje sobie sprawę jakie macie obawy przed kredytem typu: - jaki wybrać bank - jak wygląda procedura kredytowa czy dużo jest wypisywania niezrozumiałych druków (nic nie wypisywałem wszystko Pan Radosław) - na ile lat optymalnie rozłożyć kredyt - czy takie doractwo dużo kosztuje (nie kosztuje nic, bank płaci doradcy bez wpływu na naszą ofertę) - po co mam wybierać innego doradce jak bank udostępni swojego (bardzo ważne w uproszczeniu: niezależny dobry doradca pracuje "dla nas", doradca z banku jest związany z danym bankiem i pilnuje interesów banku) Udajcie się do Pana Radka, a wszystko stanie się proste i zrozumiałe. Dodatkowo wypijecie dobrą kawę na każdym spotkaniu :) Z pozdrowieniami Michał Muszyński

Michał M. Kredyt hipoteczny na inwestycje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Decydując się na zakup domu nie zdawałam sobie sprawy ile to spraw należy załatwić aby uzyskać pozytywna decyzję kredytową. Przeglądałam wiele opinii o doradcach, ale teraz wiem,że pan Radosław przebił wszystkich swoja wiedzą i sprawnością działania i to skutecznego. Gąszcz wielu potrzebnych dokumentów do złożenia wniosku kredytowego przeraża każdego, jednak spokój, opanowanie i ogromna wiedza pana Radosława sprawiły,że wszystko okazało się do pokonania. Obserwując jego pracę stwierdzam,że nie mogłam trafić lepiej, to naprawdę świetny fachowiec i polecam go każdej osobie a szczególnie tym , którzy mają zawiłą sytuację. Jestem przekonana,że gdybym jeszcze kiedyś decydowała się na zakup mieszkania czy nieruchomości na pewno poproszę pana Radosława o wsparcie i pomoc , bo wiem,że warto.BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC- HURA MAM DOM!!!!

Emilia Kłos-Jasińska zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław sprawił że wszystkie formalności związane z kredytem stały sie proste i przejrzyste, służył swoją pomocą nawet w sprawach nie do końca leżących w jego kompetencjach. Bardzo ludzkie, sympatyczne podejście, polecam każdemu usługi pana Radosława.

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Radosława. Już za pierwszym razem gdy pojawiliśmy się z Partnerką w jego biurze i przedstawiliśmy naszą sytuację finansową i cywilną, nie obiecywał złotych gór, tylko uczciwie mówił na co możemy sobie pozwolić. Pierwszy bank pomimo pozytywnej decyzji wstępnej strasznie długo przeciągał sprawę (jakby ktoś odgórnie nagle zabronił udzielania owego kredytu, do czego pracownik banku nie chciał się przyznać i kazał tłumaczyć co drugi przelew). Mimo wszystko upierałem się przy działaniach w owym banku. W końcu za namową Pana Radosława równocześnie zaczęliśmy działać w 4 bankach i dziś jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnego mieszkania. Cała sprawa ciągła się kilka miesięcy, a Pan Radosław cierpliwie odpowiadał na moje maile i pytania? Wyliczenia/symulacje odpowiadają rzeczywistej wysokości raty. Polecam pomoc tego doradcy

Łukasz Wala Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek skutecznie przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, mimo, że sprawa nie była prosta (rozbudowa, kilku właścicieli itd.). Zaproponował najkorzystniejszą ofertę uwzględniając przy tym preferencje kredytobiorcy. Serdecznie polecam.

Mateusz Kredyt hipoteczny rozbudowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wraz z mężem staraliśmy się o kredyt na budowę domu i nie byliśmy pod tym względem optymistami, ponieważ nasza sytuacja była dość zawiła. Trafiliśmy do Pana Radosława, który przeanalizował naszą sytuację i dobrał odpowiedni dla nas kredyt. Był obecny podczas jego finalizacji co uchroniło nas przed wpakowaniem się w zapis w umowie niezgodny z wcześniejszymi ustaleniami banku. Kontakt z Panem Radkiem jest bez zarzutu, można umówić się z nim późnym popołudniem, a nawet poza biurem (!) co nam się przytrafiło z wyższej konieczności :) Pan Radek jest właściwą osobą na właściwym miejscu! Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, rozwiać wszelką wątpliwość. Dodatkowo jest bardzo kontaktowy i sympatyczny co tylko uzupełnia jego profesjonalne podejście do klienta. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radosława każdemu kto stara się o pozyskanie kredytu hipotecznego. Myślę, że w przyszłości również skorzystamy z jego doradztwa.

Marta Solecka-Nowak Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Po kredyt hipoteczny byłem u kilku doradców w Poznaniu, ponieważ chciałem mieć dobre porównanie i wybrać najlepszą ofertę. Już po pierwszych spotkaniach wiedziałem, że Pan Radosław ma największą wiedzę i doświadczenie ze wszystkich specjalistów w swoim fachu. To prawdziwy profesjonalista a na dodatek dobry człowiek, który nawet po załatwieniu kredytu nadal chętnie pomaga swoim bylym klientom. Dziękuję raz jeszcze Panie Radosławie :)

Sławek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracę z Panem Radosławem Kwiatkowskim rozpocząłem w marcu 2014 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że moja sytuacja była dość nietuzinkowa, poszukiwałem osoby rzetelnej, w pełni dyspozycyjnej, odpowiedzialnej, zorganizowanej, a przede wszystkim doświadczonej. Czekało mnie bowiem przeprowadzenie podziału nieruchomości (dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej) oraz zakup jednej z części (kredyt budowlano- hipoteczny), uwaga - W TRAKCIE BUDOWY. Rekomendację otrzymałem od rodziny, z którą Pan Radosław współpracował wcześniej. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że współpraca z tym człowiekiem zapowiada się obiecująco. Później było już tylko lepiej. Przez wielu doradców sprawa była z góry skazana na niepowodzenie. Jednak nie dla Pana Radosława. Wspólnymi siłami dokonaliśmy podziału wyżej wymienionej nieruchomości, a następnie otrzymałem propozycję najlepszego kredytu dostosowaną specjalnie dla mnie, popartą rzetelnymi argumentami. W dniu dzisiejszym jestem szczęśliwym właścicielem nieruchomości, a nie dalej jak 1,5 h temu otrzymałem wiadomość z zapytaniem od Pana Radosława, czy wszystkie sprawy formalne związane z dokończeniem inwestycji przebiegają pomyślnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Radosława Kwiatkowskiego, gdyż moim zdaniem jest to profesjonalista w każdym calu, a w dzisiejszych czasach jest to cecha na wagę złota.

Dawid Brandt kredyt budowlano-hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław został mi polecony przez mojego znajomego jako dobry i rzetelny doradca, który jest w stanie wybrać najbardziej korzystną ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości przyszłego kredytobiorcy. Zdecydowanie tę opinię mogę potwierdzić. Moja sytuacja była wyjątkowa, ponieważ byłem już na  etapie finalizowania wniosku o kredyt z jednym bankiem. Niestety okazało się, że bank nie zgodził się na wnioskowaną kwotę. Po analizie sytuacji wyjściowej, Pan Radosław bardzo szybko przedstawił możliwości rozwiązania mojego problemu. Przeanalizował dostępne oferty pod kątem warunków oraz moich potrzeb i możliwości. Współpraca na etapie samego finalizowania umowy z bankiem była również na wysokim poziomie. Ponadto poziom obsługi w placówce firmy świadczony przez Pana Radosława był odbierany przeze mnie bardzo pozytywnie, co wytworzyło pozytywną atmosferę podczas rozmów na temat kredytu. Szczególnie mogę polecić tego Doradcę osobom, które ubiegają lub planują ubiegać się o kredyt prowadząc działalność gospodarczą. Będąc bogatszy o obecne doświadczenia, polecam skontaktowanie się z Panem Radosławem już na samym początku planowania ubiegania się o kredyt hipoteczny. Doradztwo nic nie kosztuje, a na pewno otrzymacie cenne wskazówki.

Łukasz St. kredyt hipotyczny dla osób na własnej działalności

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław to solidny i rzetelny doradca. Do tego jest bardzo elastyczny, w taki sposób, że można się było z nim umówić w dowolne godziny i dni tygodnia. Nawet w weekendy! Znakomicie dostosował się do moich potrzeb w zakresie poradnictwa i załatwienia kredytu na działkę. Polecam G. Liszewski z Poznania.

Grzegorz Liszewski Działka budowlana

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Państwu pana Radka. Wcześniej miałem do czynienia z różnymi doradcami, ale ich poziom nie był zadowalający. Po długich poszukiwaniach wreszcie trafiłem na pana Radka, który zawsze udzielał mi fachowych porad i zawsze miał dla mnie czas. Dzięki jego pomocy bez problemu uzyskałem kredyt hipoteczny.

Paweł mieszkaniowy kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław profesjonalnie doradzał nam podczas ubiegania się o kredyt na działkę budowlaną. Operacja nie była łatwa. Dzięki kompetencji i świetnej znajomości rynku kredytowego i procedur bankowych udało nam się szybko załatwić formalności i otrzymać najlepszą ofertę kredytu. Szczerze polecamy pana Radosława w każdej sprawie kredytowej!

Anna i Jacek Tyburek kredyt działka budowlana

Przydatność rekomendacji: 100 %
Stanęliśmy przed trudną decyzją, jaką było zaciągnięcie kredytu na mieszkanie. Na szczęście udało nam się poznać pana Radka, który wytłumaczył nam wszystkie wątpliwości. Dzięki przemyśleniu tej decyzji przy wsparciu i pomocy pana Radka kredyt okazał się nie aż tak straszny jak go malują. Wszystko poszło bardzo sprawnie i obecnie mieszkamy już we własnym M-3. Dziękujemy!

Kasia i Jędrzej Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałem szczęście trafić na pana Radosława z polecenia znajomej. Pomimo bardzo trudnej sprawy pan Radek pomógł mi skutecznie przejść przez całą drogę formalności kredytowych. Efektem było uzyskanie kredytu na sfinansowanie budowy domu. Na pewno będę również korzystać z porad pana Radka w przyszłości. Jest to fachowy Doradca, który odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Gorąco polecam!

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Radosława, każdemu kto stara się o kredyt. Jest to osoba kompetentna, kontaktowa oraz niezwykle pomocna. Dobiera ofertę banków do potrzeb klienta, analizuje i przedstawia kilka opcji uzyskania kredytu, organizuje wszelkie wymagane dokumenty i udziela wskazówek przez cały okres załatwiania formalności związanych z kupnem mieszkania. Pomimo że rodzice są już po 50-tce i bardzo obawialiśmy się czy są jeszcze w stanie uzyskać kredyt na zakup mieszkania, pan Radosław sprawnie przeprowadził cały proces do końca i rodzice są dziś szczęśliwymi posiadaczami własnego mieszkania.

Karolina Szymczak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Radosława jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych instytucji finansowych. Na każdym etapie procesu wnioskowania o kredyt otrzymałam pełen profesjonalizm i duże wsparcie. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Ponadto wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru gwarantują doskonałą atmosferę współpracy.

Ewa Jankowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przede wszystkim muszę podkreślić profesjonalizm Pana Radosława podczas naszej współpracy w zakresie wyboru optymalnego kredytu dla mnie. Przyznam, że kredyt zaciągany z pomocą Pana Radka był moim pierwszym kredytem i cała sprawa mnie stresowała - nie byłam pewna wyborów, zawsze miałam sporo wątpliwości. Doradztwo jakie otrzymałam oceniam bardzo wysoko, a wszelkie ustalenia i informacje jakie otrzymałam podczas spotkań z Panem Radkiem znalazły swoje potwierdzenie w umowach z bankiem, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że Pan Radosław przez cały czas naszego kontaktu miał na uwadze moje dobro jako klientki i kredytobiorcy. Dziękuję za poświęcony czas i polecam współpracę z Panem Radkiem

Anna doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Radosława trafiłem z polecenia koleżanki. Jego pomoc okazała się nieoceniona. Bardzo sprawnie poprowadził mnie przez cały proces kredytowy, wspierał mnie na każdym jego kroku. Pan Radosław wykazał bardzo duże zaangażowanie w sprawę. Tłumaczył zawiłości, doradzał, pilnował terminów. Z całą pewnością mogę polecić Pana Radosława, który jest profesjonalny, kompetentny, sumienny oraz godny zaufania.

Paweł Witek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
W imieniu młodzieży z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach składam podziękowania za niezwykle profesjonalnie przeprowadzone zajęcia na niezwykle trudny temat jakim jest odpowiedzialność finansowa i kredytowa. Ogromna wiedza, zaangażowanie jakim wykazał się Pan Radosław oraz niezwykle ciekawe przedstawienie tematu pozwoliło w sposób łatwy i przejrzysty poznać przez młodzież tajniki i podstawy tak trudnego zagadnienia. Zdecydowanie polecam korzystanie z usług Pana Radosława, gdyż jest to osoba, która w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny rozwiązuje powierzone zadania. Organizator spotkania z młodzieżą: Marek Piekarski

Marek Piekarski zajęcia z młodzieżą nt. odpowiedzialności finansowej i kredytowej

Przydatność rekomendacji: 100 %
Stanowczo polecamy pana Radosława Kwiatkowskiego do prowadzenia obsługi związanej z kredytem. Pan Radek przeprowadził nas szczegółowo a przede wszystkim pomyślnie przez całą historię związaną z uzyskaniem kredytu. Na każdym etapie gotowy się spotkać, dzwonić a nawet załatwiać osobiście sprawy w sadzie, banku i z pośrednikiem. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna i Jan Kredyt na działkę

Przydatność rekomendacji: 64 %
Z całym przekonaniem mogę polecić pana Radosława, który skutecznie doradzał mi w całym procesie transakcji kupna mieszkania w momencie, który nie był zbyt dobry dla kredytobiorców. Jednak mimo tego pozytywną decyzję uzyskałam aż w trzech bankach! Pan Radek działał bardzo sprawnie, a ponadto wykazał się pełnym profesjonalizmem w całej sprawie, gdyż nie tylko załatwiał wszystkie formalności w bankach, ale również kontrolował bezpieczeństwo prawne sprawdzając treść umowy oraz zapisy w księdze wieczystej. To po prostu profesjonalny doradca, którego mogę z pewnością polecić i z którego pomocy będę z pewnością korzystać w przyszłości!

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 61 %
Kredyty hipoteczne przyszło nam brać na przełomie 2009/2010 czyli wielki początek wielkiego kryzysu. Nie było łatwo. Z polecenia znajomych dotarliśmy do Pana Radka-była to opaczność losu. Pan Radosław profesjonalnie, z wielką cierpliwością,znajomością tematu zajął się nami i krok po kroku zdobyliśmy kredyt na zakup ziemi, a później- następny na budowę domu. Każdemu, kto ma zamiar wziąć kredyt poleciłabym doradztwo i pomoc Pana Radka. Nie zawiedzie się

Poterska Maria kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 62 %
Profesjonalna obsługa, zaangażowanie i szybkie działanie. Pan Radosław pomógł nam wybrać najbardziej korzystną ofertę. Gorąco polecam każdemu pana Radosława jako doradcę, fachowa pomoc od początku do końca!!

Aleksandra Nawrot Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 63 %
Bardzo polecam pana Radosława jako doradcę kredytowego, jest bardzo cierpliwy, potrafi spokojnie i rzetelnie wytłumaczyć wszystkie niedogodności, tworzone przez banki, co przy moim trudnym charakterze, ma bardzo duże znaczenie:). Gdy już byłam bliska załamania, że niestety przy moich zarobkach żaden bank nie udzieli mi kredytu, pan Radek wymyślił nowy sposób i udało się!. Od zeszłego roku jestem posiadaczką swojego własnego mieszkanka :)

Emilia Chodyra Kredyt na mieszkania

Przydatność rekomendacji: 63 %
Pan Radosław od samego początku do samego końca przeprowadził nas przez gąszcz zawiłych do załatwienia spraw a mieliśmy ich naprawdę dużo. Wykazał się dużą cierpliwością na moje niekończące się pytania, niejednokrotnie powtarzane. Z panem Radkiem nie ma sprawy nie do załatwienia. Dzięki niemu udało się na ostatnią chwilę załatwić kredyt z dopłatami na starych zasadach (początek sierpnia 2011). Załatwienie wszystkich spraw i kredytu zajęło miesiąc i kilka dni. Mnie się to strasznie ciągnęło, ale tak naprawdę to bardzo dobry wynik (porównując do innych kredytów moich znajomych). Przyznam że nie ufam takim instytucjom doradczym, ale tu się nie zawiodłem i fachowość, rzetelność oraz uprzejmość pana Radka przeprawiła mnie przez tą zmorę finansową jak po przysłowiowym maśle. Podpisując się moim nazwiskiem szczerze polecam wszystkim, którzy tak jak ja nie mają żadnego pojęcia o kredytach a chcą się uchronić przed jak to nazywam "złym kredytem". Pozdrawiam Robert Jendraszyk Poznań

Robert Jendraszyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 68 %
Pan Radosław sprawnie dobrał nam optymalny dla nas kredyt hipoteczny. W jasny i zrozumiały sposób przeprowadził nas przez całą drogę kredytową-szczegółowo wytłumaczył każdy krok, pomagał podjąć każdą decyzję, tak żeby wszystko wyszło jak najlepiej Kredyt dostaliśmy bardzo szybko. Profesjonalny, rzetelny oraz godny polecenia Doradca.

Mateusz Kamiński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 54 %