Wojciech Omelaniuk

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 663021867 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Nazywam się Wojciech Omelaniuk, jestem niezależnym ekspertem kredytowym.

Specjalizuję się w zakresie :

1. kredytów hipotecznych  (w tym kredyty MDM,- kredyty walutowe dla osób osiągających dochody za granicą)

2. gotówkowych

3. firmowych

W branży finansowej działam od przeszło 10 lat. W tym czasie zdobyłem wiedzę i doświadczenie w zakresie skutecznego pozyskiwania finansowania dla Klientów indywidualnych i firmowych. Przez wiele lat plasowałem się na czołowych miejscach rankingu najskuteczniejszych doradców w firmach, w których pracowałem.

Oprócz skuteczności, najważniejszym dla mnie przesłaniem zawodowym jest zadowolenie Klienta.

Proponuję Państwu najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb kredyt w dowolnie wybranym banku (oferta 24 banków) - oferuję  pomoc w wyborze oraz załatwieniu formalności związanych z kredytem, bądź pożyczką hipoteczną.

Moją wartością dodaną, we współpracy z Państwem, jest wyselekcjonowanie i przedstawienie ofert kredytów bankowych stosownie do indywidualnych Państwa potrzeb oraz takie omówienie z Państwem konstrukcji transakcji kupna/budowy nieruchomości, aby dopasować sprawę do kredytu i wymogów banków.

Klient podczas spotkania ze mną otrzymuje ofertę finansowania doposowaną do posiadanej zdolności kredytowej oraz indywidualnych oczekiwań. W trakcie analizy wniosku kredytowego moich Klientów rozmawiam z bankami, negocjuję warunki standardowych ofert .

Podstawą do rozmów o kredycie jest zbadanie tzw. zdolności kredytowej. Jest to możliwe podczas pierwszego spotkania, w czasie którego udzielę Państwu wszelkich niezbędnych informacji o Państwa możliwościach kredytowych oraz opowiem o procedurze przyznawania kredytu i dokumentach niezbędnych do złożenia kompletnego wniosku kredytowego. Spotkanie takie jest możliwe zarówno u mnie w biurze jak i w dowolnym wskazanym przez Państwa miejscu.

Klient po spotkaniu ze mną dysponuje w pełni wiarygodną informacją czy kredyt otrzyma . Zazwyczaj proponuję Klientom złożenie wniosków do kilku wybranych banków dzięki czemu w skomplikowanych i nietypowych sytuacjach kredytowych, nawet jeśli któryś z banków odmówi udzielenia kredytu, zawsze pozostają szansa na kredyt w innych bankach.

Kredyt za moim pośrednictwem jest w tej samej cenie lub nawet tańszy niż bezpośrednio w banku, Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tytułu mojej obsługi - moja pomoc jest dla niego całkowicie bezpłatna, a pozwala oszczędzić wiele czasu i dzięki mojemu doświadczeniu uniknąć przykrych niespodzianek .


Zapraszam do skorzystania z moich usług

tel. 663 021 867

 

Doświadczenie

od 2016 niezależny ekspert kredytowy

2013-2015 Credit Care  - doradca finansowy

2006-2012 Open Direct/ Open Finance SA - doradca finansowy

2000-2006 Mostostal Wrocław SA

1999-2000 Towarzystwo Finansowo-Leasingowe SA

1997-1998 Miejski Dom Maklerski SA / asystent maklera papierów wartościowych

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
1992 1997 Politechnika Wrocławska
1997 1998 Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu

Atuty eksperta

 

- wysoka etyka zawodowa

- skuteczność

- możliwy dojazd do Klienta

- negocjowanie indywidulanych warunków kredytowych w imieniu Klienta

Przykłady opisanych spraw

 

  • w dotychczasowej historii pracy jako doradca finansowy udało mi się zamknąć pozytywnie ponad 1000 spraw kredytowych w tym :
  • kredyty dla osób osiągających dochody z zagranicy
  • kredyty MDM
  • kredyty dla wybranych grup zawodowych (lekarze, rolnicy, prawnicy)
  • kredyty na nieruchomości z przetargów i licytacji komorniczych
  • kredyty dla osób ze słabą historią kredytową
  • konsolidacje kredytów
  • kredyty deweloperskie

Wybrane rekomendacje

Polecam Pana Wojciecha, kredyt hipoteczny to poezja dzięki pomocy i zaangażowaniu :) trafiłem tutaj z polecenia Panów Iwucia i Bilskiego i nie zawiodłem się :) Miły, pomocny i jak zawsze na najwyższym poziomie, pełna profeska. Dzięki Panu podpisaliśmy dziś kredyt hipoteczny. Jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu swoim jak i żony :) Pozdrawiam serdecznie

Hubert G. Kredyt hipoteczny? Tylko z Tym Panem :)

Cieszymy, że naszą drogą po własne M zajął się profesjonalista jakim jest Pan Wojciech. Cały proces przebiegał sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. W związku z tym, że posiadamy dwie malutkie córeczki, Pan Wojciech sam wyszedł z propozycją, że przyjedzie do nas w celu wypełnienia dokumentów, aby nie trzeba było jeździć z dziećmi. Podsumowując - co do wiedzy merytorycznej - pełen profesjonalizm - wniosek zakończony sukcesem, teraz już tylko czekamy na klucze. Oprócz tego Pan Wojciech jest pozytywną i pomocną Osobą z troską podchodzącą do interesów swoich klientów. Dziękujemy Panie Wojciechu i w pełni polecamy.

Daniel i Weronika K Kredyt hipoteczny

Zdecydowanie polecam Pana Wojciecha Omelaniuka jako doradcę finansowego. Dzięki jego ogromnej wiedzy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi dziś cieszę się z własnego mieszkania. Moja sytuacja była dość trudna ze względu na brak umowy o pracę, która jest jednak najbardziej atrakcyjną umową w oczach banku. Dodatkowo chwilę przed skorzystaniem z usług Pana Wojtka starałam się o inne mieszkanie, wówczas mniejszy kredyt a dodatkowo dofinansowanie mdm. Niestety doradca, który zajmował się tą sprawą zaprzepaścił sprawę, a mi odebrał nadzieję, na własne mieszkanie (wyglądało na to, że nie mam żadnej zdolności kredytowej), a dodatkowo przepadło mi wybrane mieszkanie i środki mdm. Sprawę potraktowałam jako przegraną ale jednak Pan Wojtek przedstawiając mi możliwe rozwiązania oraz tłumacząc dokładnie każdy krok dał nadzieję na to, iż na umowy zlecenia, które posiadałam również mam szanse na kredyt – i to 50 tysięcy wyższy niż starałam się chwilę temu i to nie wyszło! Zaufałam Panu Wojtkowi i to była jedna z lepszych decyzji. Dostałam kredyt, a cała sprawa przebiegała bardzo sprawnie. Na bieżąco byłam informowana o postępach w procesie kredytowym nie martwiąc się o brak kontaktu i wątpliwości co do prowadzenia tej sprawy. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto stara się o kredyt lub potrzebuje pomocy w podobnej sprawie finansowej. Pan Wojtek to doradca, który nawet trudne sprawy potrafi rozwiązać w sposób satysfakcjonujący. Polecam!

Izabela Nowak Kredyt hipoteczny

Polecam wybór osoby Pana Wojciecha jako doradcy przy staraniu się o kredyt. Pomógł mi na każdym etapie związanym z przygotowaniem dokumentów, wszystko jasno tłumaczył, na bieżąco przedstawiał kalkulacje odnośnie wyboru różnych opcji kredytowych, plusy i minusy z tym związane. Zależało mi na dopłacie do kredytu w ramach MDM i Pan Wojciech jako jedyny z spośród doradców, z którymi wcześniej rozmawiałam, nie próbowałam mnie do tego pomysłu zniechęcić. Oczywiście przy kredycie z MDM jest więcej dokumentów do wypełnienia, czego podejrzewam inni doradcy nie chcieli się podjąć. Szczerze polecam Pana Wojciecha!

Julia kredyt mieszkaniowy

Serdecznie polecamy Pana Wojtka! Jest świetnym specjalistą w swojej branży. Wyjaśnił nam wiele trudnych kwestii. Przeprowadził nas bardzo gładko przez procedurę uzyskania kredytu hipotecznego ze skutecznym finałem. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wróciłbym do niego po raz drugi z czystą przyjemnością.

Karolina i Marcin kredyt hipoteczny

Pan Wojciech fachowo i profesjonalnie prowadził nasze starania o kredyt, który był dość skomplikowany ze względu na niestandardową naszą sytuację. Potrafił bardzo rzeczowo i dokładnie wyjaśnić wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu.Kredy dostaliśmy w banku na którym najbardziej nam zależało. To wszystko sprawia, że z pełną świadomością polecamy Pana Wojciecha Omelaniuka. Jeżeli kiedyś jeszcze będziemy potrzebować doradztwa z pewnością skorzystamy z usług Pana Wojciecha.

Jagoda i Przemek kredyt hopoteczny

Pan Wojciech w sposób bardzo fachowy i projesjonalny prowadził nasze starania o kredyt, który był dość skomplikowany ze względu na niestandardową naszą sytuację. Z cierpliwością odbierał nasze telefony, wyjaśniał i tłumaczył nam "co, jak i dlaczego". Przyjechał do nas wieczorem kilka razy, pomógł wypełnić harmonogram prac budowlanych (wymóg do kredytu), czym zostawił konkurencje w tyle. Godziwie i ciężką pracą zarobił na swoją prowizję od banku. Wykasowaliśmy z telefonu kontakt do poprzedniego doradcy, z którm załatwialiśmy kredyt 8 lat temu, w to miejsce wpisaliśmy p. Wojciecha, którego odtąd będziemy polecać naszym znajomym!

Maria i Marcin kredyt hipoteczny

W sierpniu 2013r. koło Wrocławia wybraliśmy dom, który chcieliśmy kupić. Wtedy polecono nam Pana Wojciecha jako doradcę kredytowego... Przypadek był dość nietypowy ponieważ mieszkamy i pracujemy za granicą, a nie wiele banków się pali do udzielenia kredytów w takich okolicznościach. Wszystkie dokumenty przygotowywaliśmy za granicą i wysyłaliśmy do Pana Wojciecha pocztą i mailem. Spośród trzech wybranych banków udało się nawet dostać kredyt w najbardziej pożądanym dla nas. Pan Wojciech profesjonalnie prowadził i zapiął sprawę na ostatni guzik łącznie z towarzyszeniem przy podpisaniu umowy kredytowej. Osobiście z Panem Wojciechem nigdy się nawet nie spotkaliśmy a umowę kredytową podpisywał mój ojciec upoważniony notarialnie. Z pewnością Pan Wojciech jest godny polecenia nawet w przypadkach dotyczących kredytów dla emigrantów zagranicznych ;) Dziękujemy!

Tadeusz i Dagmara K. Kredyt na dom dla pracujących za granicą

Pan Wojciech wykazał się pełnym profesjonalizmem, fachowością, znajomością warunków kredytowych . Klienta traktuje indywidualnie, zawsze znajduje rozwiązanie w przypadku kłopotów. Odpowiada na każde pytanie, zawsze dostępny, rozwiąże każdy problem związany z kredytem . Kontakt do Pana Wojciecha dostałam z polecenia i z wielkim szacunkiem polecam go dalej.

BARBARA FLORCZAK KREDYT HIPOTECZNY

Serdecznie polecamy pana Wojciecha wszystkim nie zdecydowanym. Był to nasz pierwszy kredyt w życiu i pierwszy kontakt z doradcą kredytowym. Na początku nie wiedzieliśmy czego się spodziewać i byliśmy pełni obaw aczkolwiek już po pierwszym spotkaniu byłem pewien, że ze strony pana Wojtka nie spotka nas nic złego. Bardzo profesjonalnie, szybko i sprawnie przeprowadził nas przez całą procedurę kredytową jednocześnie ani przez chwilę nie wywierając na nas presji. W każdej chwili był do naszej dyspozycji gotów udzielić pomocy. Pan Wojciech okazał się być osobą pracowitą, rzetelną,bardzo kulturalną a przede wszystkim otwartą na klienta. Dziś wiemy, że bez jego pomocy nie udało by nam się załatwić kredytu tak szybko i sprawnie. Pozdrawiamy, dziękujemy i polecamy wszystkim!

Bartek i Magda Kredyt hipoteczny na mieszkanie we Wrocławiu.

Na pana Wojciecha trafilismy z polecenia i nie pozostaje nam nic innego jak to polecenie puścić dalej w świat i zachęcić do współpracy z tym doradcą :) Pan Wojciech jest profesjonalistą, osobą cierpliwą, życzliwą, z potężną wiedzą w sprawach kredytowania i człowiekiem o wielkiej kulturze osobistej. Sprawnie i niesamowicie szybko przeprowadził naszą sprawę starania się o kredyt hipoteczny na zakup domu. Z wielką precyzją dopilnował wszytskich formalności, tak aby nie narażać nas na niepotrzebne koszty, zbędne dojazdy do biura, tak aby wszystko odbyło się jak najbardziej dla nas wygodnie. Jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni - jestem w ciąży i każda ulga dla mojej osoby jest na wagę złota. Umiejętnie potrafi negocjować warunki umowy z bankami, tak aby były jak najkorzystniejsze dla klienta. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni ze współpracy. Synek w drodze, dom kupiony, teraz pozostaje nam tylko posadzić drzewo :) Dziękujemy!

Agata i Waldemar Kruszka Kredyt hipoteczny

Pan Wojciech to w 100% profesjonalny doradca finansowy. Przystępowaliśmy do kredytu hipotecznego po przeprowadzonej rozdzielności małżeńskiej. Sytuacja prawna kredytowanej nieruchomości była dość złożona (osobno zakup domu, umowa warunkowa na zakup działki itp). Pan Wojciech pomógł nam, sugerując pewne zmiany korzystne dla nas w umowie przedwstępnej, które pozwoliły później uniknąć problemów przy procesie kredytowania. Wiedza i doświadczenie Pana Wojtka wybiega daleko poza obszar czysto finansowy. Dyspozycyjność, załatwianie spraw bezpośrednio z deweloperem oraz bezdyskusyjnie wysoka kultura osobista czynią Pana Wojtka osobą absolutnie godną polecenia.

Beata i Tomasz Wrocław kredyt hipoteczny

Pracuję na umowę zlecenie i nie miałem szans na zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu a zwłaszcza mieszkaniowego, na szczęście mój ojciec ma działalność gospodarczą która rodziła nadzieję na jego wzięcie. Niestety wielu doradców kredytowych rozkładało ręce, biorąc pod uwagę wiek mojego ojca proponowali niski kredyt który nas nie zadowalał lub bardzo wysoką ratę kredytu której nie byłem w stanie udźwignąć albo po prostu odmawiali współpracy. Pan Wojciech okazał się PRAWDZIWYM PROFESJONALISTĄ. Zorganizował spotkanie na którym uświadomił mnie że kredyt który chciałbym wziąć jest całkowicie do zrealizowania, po wypełnieniu szeregu dokumentów udał się do moich rodziców mieszkających po za Wrocławiem by dokonać wszystkich formalności. Po dwóch tygodniach pojawiła się decyzja pierwszego banku, tydzień później drugiego, obydwie pozytywne. Minął zaledwie miesiąc a ja właśnie czekam na klucze do mojego nowego mieszkania. Z przyjemnością mogę stwierdzić że Pan Wojciech jest człowiekiem który lubi swoją pracę i jest po prostu bardzo dobry w tym co robi. Serdecznie polecam Pana Wojciecha.

Sławomir Lewandowski kredyt mieszkaniowy

Trafiłam do pana Wojciecha z polecenia. Półtora roku temu starałam się o kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym. Ponieważ sama starałam się o dofinansowanie byłam podwójnie a może i potrójnie zestresowana i pełna obaw do zaciągnięcia długoterminowego zobowiązania. Radziłam się wielu doradców, ale p. Wojciech okazał się najrzetelniejszym doradcą. Cierpliwie tłumaczył zawiłości formalności oraz wykazał się niebywałą znajomością rynku. Nie tylko radziałam się wielu doradców, ale również próbowałam "szczęścia" bezpośrednio w bankach. Trafiłam do jednego z nich, w którym pracownik poinformował mnie, że mam zdolność kr, aby starać się o kredyt walutowy we frankach. Z tą informacją wróciłam do p. Wojtka, który od razu mówi: "p. Magdo, może Pani próbować dla własnego spokoju, ale mam doświadczenie z tym bankiem, i wiem, że Pani nie dostanie tam kredytu na wymaganą wysokość". Były to prorocze słowo. Może nie prorocze, bo p. Wojtek bazował na swoim doświadczeniu i b. dobrej znajomości produktów i rynku. Dla "własnego spokoju" postanowiłam jednak przekonać się na własnej skórze. Oczywiście okazało się, że p. Wojtek miał 100proc słuszność zaś ja straciłam czas i nerwy (musiałam chyba z pięć razy uzupełniać dokumenty, bo pracownik banku ciągle o czymś zapominał). Ta historia ostatecznie przekonała mnie, że p. Wojtek wart jest swojej opinii. Od tego czasu ze spokojem polecam p. Omelaniuka swoim znajomym. Jeszcze nie usłyszałam negatywnej opinii. Polecam!

Magda kredyt hipoteczny

Pana Wojciecha mogę polecić z czystym sumieniem. Korzystałem z pomocy p. Wojciecha dwukrotnie przy staraniu się o kredyty hipoteczne. Dzięki temu uzyskałem niższe oprocentowanie i marże a także nie musiałem sam załatwiać wielu papierkowych formalności. Polecam Mariusz Sakowski

Mariusz Sakowski W pełni zadowolony klient

Składałem wniosek kredytowy w lokalnym biurze kredytowym w Dzierżoniowie. Doradca tam pracujący zapewniał mnie, że sprawa jest prosta i do załatwienia w 2 tygodnie. Gdy zaczeły się problemy doradca przestał odbierać telefon, nie miałem żadnej informacji o stanie swojego wniosku. Kolega, który wcześniej korzystał z usług p. Wojciecha powiedział, że zna kogoś kompetentnego kto mógłby mi pomóc. Po spotkaniu z p. Wojciechem usłyszałem, że samodzielnie nie mam szans na zdobycie kredytu, jednakże włączenie do kredytu brata rozwiąże problem. Brat się zgodził. Przed Świętami podpisałem umowę kredytową i czekam na przekazanie kluczy do własnego mieszkania .

Paweł T doradca doradcy nie równy

Kilka lat wstecz zaciagnęliśmy kredyt samochodowy, potem 2 kredyty gotówkowe na remont, dodatkowo w sklepie wciśnęli nam kartę kredytową z której mąż chętnie korzystał. Gdy pracodawca męża zaczął płacić pensję z opóźnieniem, pojawił się problem terminowości spłat dotychczasowych kredytów. Z polecenia znajomej trafiliśmy do p. Wojciecha. Opisaliśmy nasz problem, doradca zaproponował nam kredyt konsolidacyjny , który jest niżej oprocentowany i długoterminowy. Dzięki temu rata jaką obecnie płacimy stanowi mniej niż połowę dotychczasowych obciążeń. Składaliśmy za pośrednictwem p. Wojciecha 2 wnioski kredytowe - jeden z banków nam odmówił z uwagi na opóźnienia w płatności dotychczasowych rat, w drugim udało się. Cierpliwość i profesjonalizm tego doradcy pomógł nam złapać oddech finansowy.

Piwońscy kredyt na spłatę zobowiązań

w mało sympatycznym momencie mojego życia (sprawa rozwodowa, podział majątku) p. Wojciech pomógł mi przebrnąć przez sprawę kredytu na spłatę byłego męża. Polecam tego doradcę za jego kompetencję i kulturę osobistą.

Halina Sz. kredyt na spłatę byłego męża

Pan Wojciech Omelaniuk cechuje się profesjonalizmem i rzetelnością oraz bardzo wysoką kulturą osobistą. Nasz kredyt był dosyć nietypowy, a mimo tego sprawa została załatwiona pozytywnie. Z pomocy Pana Wojciecha korzystaliśmy kilka razy - po raz pierwszy przy staraniu się o kredyt, potem przy znacznym podwyższeniu kwoty kredytu, a następnie przy kilku aneksach do umowy kredytowej. Choć od zawarcia umowy kredytowej minęło już ponad pięć lat, nadal korzystamy z pomocy Pana Wojciecha przy kontaktach z bankiem. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojciecha Omelaniuka jako doradcę finansowego wysokiej klasy.

Małgorzata i Krzysztof Kasprowicz Osoba godna polecenia !

Jeden doradca,drugi ,aż w końcu otrzymaliśmy namiar od znajomej do Pana Wojtka.Po złożeniu niezbędnych dokumentów na ręce Pana Wojtka oczekiwaliśmy na decyzję.Niestety decyzja była negatywna.Zeszło z Nas powietrze,jednak Pan Wojtek postanowił odwołac się od tej decyzji i dochodzic Swoich racji w głównej siedzibie banku w Warszawie.Jak postanowił tak zrobił.Udał się do Warszawy w Naszym imieniu aby spotkac sie z osobą ktora jest odpowiedzialna za wydawanie decyzji odnosnie kredytów.Pamiętamy jak dziś a minął już prawie rok jak Pan Wojtek zaraz po spotkaniu dzwonił do Nas z pytaniem czy zależy Nam bardzo na tym kredycie,odpowiedziałem że bardzo,odpowiedział to macie kredyt przyznany.To tylko dzięki upartości i pewności Siebie i Swoich umiejetności w negocjacjach mamy Swoje upragnione M.Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Wojtka,szkoda tylko że tak póżno do nie go trafiliśmy.Jeszcze raz Wielkie Dzięki Panie Wojtku.Pozdrawiamy Sebastian i Ania.

Sebastian i Ania Kredyt Hipoteczny RNS