Wojciech Palak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 507877326 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam z całego serca Pana Wojtka, najlepszy doradca na jakiego mogliśmy z narzeczonym trafić, Pan Wojtek od samego początku był bardzo pomocny, kontakt był na bieżąco, Pan Wojtek gdy była taka potrzeba podjeżdżał nawet po papiery jak mieliśmy problem z dostarczeniem na czas, zawsze odpowiadał na nasze pytania wyczerpująco, pełen profesjonalizm, wspierał nas na każdym kroku, a cała procedura nabycia mieszkania wyglądała dokładnie tak jak Pan Wojtek mówił, więc niczym nie byliśmy zaskoczeni, wszystko było omawiane na samym początku, przy tak wspaniałym doradcy każdy stres mija ! Co najważniejsze był przy nas do samego końca, nawet gdy był spisywany akt notarialny, gorąco polecam Pana Wojtka, jest to oddany doradca, przesympatyczny człowiek, z poczuciem humoru. Dziękujemy za wszystko !! 😊😊

Oliwia Dziękujemy za wszystko !! 😊😊

Przydatność rekomendacji: 100 %
Duży profesjonalizm. Pełen komfort obsługi. Udzielono wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam.

Alicja Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sprawa poprowadzona do samego końca - Pan Wojciech był nawet na akcie notarialnym i sprawdzał czy wszystko się zgadza. Wsparcie o każdej porze dnia :) Polecam

Miriam Kredyt na pierwsze mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością mogę polecić Pana Wojtka wszystkim którzy potrzebują fachowej, sprawnej i efektywnej pomocy. Wysoka kultura osobista, super komunikacja a przede wszystkim fachowa rada i pomoc na każdym etapie do samego końca. Cierpliwy i wyrozumiały i rzetelny człowiek z poczuciem humoru 😉😊Dziękujemy Panie Wojtku 🙋‍♂️

Sebastian Badzmierowski Pomoc przy kredycie 2%

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najlepszy doradca kredytowy. Polecam

Małgorzata Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Wojciechem. Proces kredytowania bardzo szybki, nie musiałam martwić się o formalności - Pan Wojciech był przygotowany na wszystko i służył dobrą radą :) Przemiły, konkretny i uczciwy człowiek.

Daria Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, terminowość i wiedza. Jak kredyt to tylko z Panem Wojciechem!

Bartosz POLECAM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm. Uruchomienie kredytu przebiegło sprawnie oraz bez problemu. Polecam!

Arkadiusz Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miły człowiek, o wysokiej kulturze osobistej, zawsze pomocny i otwarty na potrzeby klienta. Pan Wojciech nigdy nie odmówił pomocy i zawsze cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania związane z kredytem hipotecznym. W mojej niełatwej sprawie z zakupem mieszkania, gdzie niespodziewanie pojawiły się komplikacje Pan Wojciech w pełni stanął na wysokości zadania i pomógł w załatwieniu wszystkich formalności. Jego pomoc była naprawdę w pełni profesjonalna. Dzięki Panu Wojciechowi dzisiaj jestem już szczęśliwą właścicielką mieszkania. Serdecznie dziękuję i polecam :)

Magdalena Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miła profesjonalna obsługa oraz właściwe podejście do klienta. Pan Wojciech potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości i dobrać odpowiednie rozwiązanie dla sytuacji. Szybko sprawnie godny polecenia doradca!

Monika Kredyt na kupno mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Wojciecha , osoba kompetentna ,potrafiąca bardzo szczegółowo wytłumaczyć wszelkie niejasności w sprawach dotyczących kredytów.

WO kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Wojciechowi cały proces kredytu był bardzo prosty. Pan Wojciech zawsze dostępny pod telefonem , rozwiewał wszelkie wątpliwości i odpowiadał na pytania. Serdecznie polecam :)

Marta kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękujemy Panu Wojciechowi za jego pracę. To jest prawdziwy profesjonalista. Szczerze doradzi, wyjaśni wszystkie szczegóły, pomoże na każdym etapie.Współpraca z nim była łatwa i przyjemna. Polecam z czystym sumieniem

Mariia R. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowe doradztwo przy wyborze najkorzystniejszego kredytu, dobry kontakt, pomoc na każdym etapie, szczerze polecamy.

Joanna i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam usługi Pana Wojciecha, jest konkretny, szybki i dokładny. Cały proces przebiegł sprawnie pod okiem doradcy. 100% zadowolenia! Dziękuję.

Renata Adam C Kredyty

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam! Wspaniały człowiek. Wysłucha, doradzi a co najważniejsze - mówi językiem zrozumiałym dla tych, co nie koniecznie znają się na sprawach bankowych. 😁

MM POLECAM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Wojciecha, jako specjalistę godnego zaufania. Pomógł nam znaleźć najbardziej optymalny w naszej sytuacji kredyt gotówkowy pozwalający na realizację celu oraz spłacenie wcześniej zaciągniętego kredytu gotówkowego. Pan Wojciech zaproponował nam kilka rozwiązań i pomógł wybrać najlepszą opcję. Przygotowanie dokumentów oraz kontakt w temacie odbywał się szybko i sprawnie. Pan Wojciech poza swoimi kompetencjami odznacza się punktualnością, dotrzymuje terminów, przy czym jest pogodnym i życzliwym człowiekiem. Polecamy.

Kinga i Paweł Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecamy Pana Wojciecha. Przede wszystkim pomógł nam w wyborze dopasowanej do nas oferty kredytowej a następnie dokładnie wyjaśnił cały proces zawierania umowy. Wiedzieliśmy jakie będą kolejne etapy i jakie dokumenty musimy zorganizować w danym momencie. Dzięki doświadczonemu doradcy byliśmy przygotowani na każdą sytuację. Nasz kontakt z bankiem ograniczył się do złożenia podpisu na umowie kredytowej. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości Pan Wojciech zawsze służył pomocą.

Dawid i Ewelina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy współpracę z panem Wojciechem. Pomógł nam wybrać ofertę, skompletować i wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty oraz uzyskać kredyt hipoteczny, który wcześniej uznaliśmy za nieosiągalny. Współpraca z panem Wojciechem przebiegała w wyjątkowo sympatycznej atmosferze. Nigdy nie było najmniejszych trudności ze skontaktowaniem się z nim, a doradztwo i gotowość do pomocy w późniejszym okresie na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

Lucyna i Jan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, przede wszystkim można zauważyć że robi to z pasją. Nie zostawił nas na lodzie w momencie kiedy sytuacja była trudna. Jest bardzo dyspozycyjny, co przekłada się na tempo załatwiania spraw. Kredyt hipoteczny doprowadzony do końca pod okiem Pana Wojciecha. Byliśmy informowani o każdym etapie procesowania wniosku. Szczerze polecamy Pana Wojciecha.

Agata i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech jest pomocnym, zaangażowanym i profesjonalnym doradca z dużym doświadczeniem. Pomógł nam znaleźć kredyt na korzystnych warunkach oraz dopełnić wszystkich formalności. Polecamy Jego usługi z czystym sumieniem.

Anita Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Skorzystałem z usług Pana Wojciecha przy zaciąganiu kredytów na zakup 2 mieszkań i z pewnością zgłoszę się po kredyt na kolejne :-) Zdecydowanie polecam tego człowieka 👍

Marcin W. kolejny kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Odpowiednia Osoba na odpowiednim stanowisku, Kompetentny, Profesjonalny i Przemiły co jest Wielkim Atutem . Szybko i sprawnie. Polecam

Dorota D. Właściwa osoba na właściwym miejscu

Przydatność rekomendacji: 88 %
Szybko, sprawnie, bez komplikacji, kredyt na najlepszych z możliwych warunkach. Polecam bardzo doradcę bo na pewno dobrze poprowadzi sprawę.

Robert Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki rzetelności Pana Wojciecha cała współpraca przeszła bezproblemowo., bez zadnych zawiłości. To człowiek, który interesuje się klientem do samego końca dopełnienia formalności. Jednym słowem ekspert na szóstkę. Szczerze polecam !

Ewelina Kredyt mieszkaniowy.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy współpracę z Panem Wojciechem. Bardzo dobry doradca finansowy. Wysoki poziom wiedzy i odpowiednie podejście do osób, które nie wiedzą jak w ogóle zacząć szukać i porównywać oferty kredytowe- czyli do nas:-). Z czystym sumieniem możemy polecić i będziemy polecać Pana Wojciecha znajomym. Cały proces od porównania ofert, poprzez omówienie umów o kredyt, wybór najbardziej korzystnej umowy oraz jej podpisania przebiegło bardzo sprawnie, jasno i rzeczowo. Podczas współpracy z Panem Wojciechem ma się pełną świadomość kosztów ponoszonych oraz pewność, że to najlepsza i najbardziej korzystna z dostępnych ofert.

Barbara i Dariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech dobrze zna oferty banków. Wytłumaczył w czym jedna oferta jest lepsza lub gorsza od drugiej. Trzeba też wspomnieć, że Pan Wojciech potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt, jest cierpliwy i rzetelny. To profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga natychmiastowo rozwiązywać pojawiające się problemy. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Szczerze polecam skorzystanie z jego doradztwa to z pewnością oszczędność czasu.

Marzena i Krystian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy współprace z Panem Wojciechem. Otrzymaliśmy dokładne informacje dotyczące naszej zdolności kredytowej, szerokie zestawienie ofert kredytowych, ze szczegółowym omówieniem, rzeczowe wyjaśnienie każdego naszego pytania czy też wątpliwości. Bardzo kompletna pomoc w organizacji wszystkich niezbędnych dokumentów, bezproblemowy, szybki i fachowy kontakt. Zostaliśmy przeprowadzeni przez cały proces, od początku do sfinalizowania umowy z bankiem. Dziękujemy za pomoc i polecamy współprace z Panem Wojciechem.

Daria i Mariusz Kredyt hipotecznych

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne podejście do klienta i miła obsługa. Szybko organizuje sprawy kredytowe oraz udziela wiele informacji. Jego zaangażowanie i cierpliwość w tłumaczeniu wszelkich zawiłości związanych z ofertą kredytową oraz dyspozycyjność tak naprawdę od rana do wieczora były nieocenione. Informował nas o postępach w procesie oraz towarzyszył w banku przy podpisaniu umowy kredytowej. Gorąco polecamy Pana Wojciecha.

Sandra i Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Wojciechem, pomógł nam wybrać jak najlepszą ofertę kredytu. Dokładnie wszystko tłumaczy, zawsze bez problemu odbiera telefony i stara się pomóc i wyjaśnić wszystkie informacje. Polecamy Pana Wojciecha z czystym sumieniem, jest na prawdę godny uwagi i zaufania . Pozdrawiamy.

Monika i Jan kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm i wiedza godna polecenia. Szybko, konkretnie i z pełnym zaangażowaniem na każdym etapie. Polecam !!!

M &T Polecam z czystym sumieniem

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Wojciechowi w końcu uzyskaliśmy kredyt na budowę domu. Na początku chcieliśmy sami uzyskać kredyt w naszym banku tam gdzie mamy konto, ale okazało się za nasza działka jest za duża... Znajomi polecili bank w którym oni brali kredyt, ale okazało się, że możemy tam uzyskać kredyt tylko na 15 lat i rada wychodziła bardzo wysoka... Uzyskanie kredytu- niby prosta sprawa ale zaczęła nas przerastać... Dopiero inni znajomi słysząc o naszych problemach z uzyskaniem kredytu polecili nam Pana Wojciecha, który wszystko dla nas ogarnął i znalazł bank, gdzie działka była ok, kredyt na 25 lat z niską ratą i kredyt bez prowizji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiej obsługi :-)

Paulina i Piotr Wybór banku

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Wojciecha każdemu, kto stara się o kredyt. Jest to doradca który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Jest osobą kompetentną i bardzo skuteczną, w tym co robi. Przygotował wszystkie formalności tak aby uzyskanie kredytu było bardzo szybkie. i bez komplikacji. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Jest to osoba godna zaufania! Wyjaśnił nam wszystkie procedury bankowe i rozwiał wątpliwości. Będziemy polecać wszystkim znajomym!

Ewa R. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca i pomoc Pana Wojciecha były nieocenione w załatwianiu kredytu hipotecznego, pomoc w każdym momencie, od samego początku do pozytywnej decyzji banku jak i również po podpisaniu kredytu. Szybka bardzo miła współpraca fachowa pomoc której potrzebowaliśmy, byla udzielona o każdej porze nocy lub dnia. Jeśli szukacie doradcy to z całym sercem możemy polecić Pana Wojtka ponieważ nie ma lepszego doradcy od niego.

Olga & Tomek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony z usług doradcy finansowego. Od samego początku wykazał się pełnym profesjonalizmem. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt na miarę naszych potrzeb. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojciecha.

Andrzej K Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam Pana Wojciecha jako doradcę przy wyborze kredytu hipotecznego. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, wszystko dokładnie wytłumaczy, doradzi, pomoże skompletować potrzebne dokumenty. Ponadto jest życzliwy, kompetentny i serdeczny, odbiera telefony, a jeśli nie może odebrać zawsze oddzwania. Dzięki Panu Wojciechowi kredyt wypłacony bez problemów, szybko i sprawnie.

Michał Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Wojciecha! Bardzo kompetentny i zaangażowany człowiek. Działa szybko i sprawnie, stale informuje o postępach kredytu, odbiera telefony. Bez pomocy Pana Wojciecha nie zrealizowalibyśmy marzenia o własnym mieszkaniu. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu na bieganiu po bankach i uzyskaliśmy najbardziej korzystny w naszej sytuacji kredyt hipoteczny. Wiedza, profesjonalizm i duży entuzjazm. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy wszystkim!

Karolina i Marcin Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %