Paulina Lorentz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 48785933434 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jako ekspert finansowy specjalizuję się w szczególności w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych - pomagam wybrać jak najkorzystniejszy kredyt.

 

Przeprowadzę Cię przez cały proces uzyskiwania kredytu, a przede wszystkim:

 • sprawdzę zdolność kredytową i powiem ile kredytu możesz otrzymać,
 • porównam ofertę kredytową ze wszystkich banków przedstawiając wszystkie koszty związane z wzieciem kredytu,
 • poinformuję o aktualnych promocjach bankowych i ofertach specjalnych tak, żeby oferta była jak najlepsza,
 • wyjaśnię zasady otrzymania kredytu w poszczególnych bankach,
 • pomogę w wypełnieniu formularzy bankowych i skompletowaniu wymaganych dokumentów,
 • będę negocjować warunki Twojego kredytu,
 • wyjaśnię treść umowy kredytowej i będę z Tobą przy jej podpisaniu.

 

Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych dostępnych na rynku.

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, którym wcześniej pomogłam - dlatego zadowolenie Klienta jest dla mnie najważniejsze.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie. Dlatego praktycznie zawsze składamy wnioski do  kilku banków. Wówczas, nawet jeśli któryś z banków odmówi przyznania kredytu, zawsze pozostają szanse na kredyt w innych bankach.

Porównam wszystkie elementy kredytu, które wpływają na jego kształt.

Ważne są marże bankowe, prowizje za udzielenie kredytu oraz inne opłaty związane z kredytem, ubezpieczenia, wysokość raty, wysokość odsetek - a to tylko część wszystkich składowych, które należy wziąć pod uwagę analizując i wybierając kredyt.

W oparciu o analizę proponuję opcję najkorzystniejszą dla Klienta w ujęciu całościowym, czyli w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden jak na przykład wysokość raty, czy prowizję. Porównanie nic nie kosztuje, a wybór właściwej oferty da ogromne oszczędności.

KLIENT NIE PONOSI KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z MOIM WSPARCIEM W UZYSKANIU FINANSOWANIA

 

Zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę w wyborze kredytu

tel. 785 933 434

 

 

Oferuję również pomoc w wyborze kredytu dla obcokrajowców

Credit offer for foreigners

If you are a foreigner and considering buying a property in Poland -you can also apply for a credit. I assist my Clients and guide them through the application process providing with the best products and service. I choose the best mortgage loans amongst the available products offered by all reputable high-street banks.

I do not charge any fee for my service. My income results exclusively from financial institutions.

I am often able to negotiate even better terms in Banks than if you were a 'walk-in'customer.

If you are interested, do not hesitate to contact me:

m: 785 933 434

email: [email protected]

 

Doświadczenie

Swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie finansowania nieruchomości zaczęłam zdobywać pracując w biurach nieruchomości, gdzie doradzałam w wyborze mieszkania. Praca ta pozwoliła mi poznać wszystkie aspekty związane z zakupem mieszkania.

Następnie poszerzyłam zakres mojej pracy o finansowanie nabycia nieruchomości.

Obecnie pracuję jako ekspert finansowy i pomagam klientom w wyborze kredytu. Przez kilka lat mojej pracy skutecznie pomogłam setkom klientów w wyborze najlepszego finansowania.

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2004 2009 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
2011 2012 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, studia podyplomowe z zakresu zarządzania zespołem sprzedaży
2012 2013 Uniwersytet Wrocławski, studia podyplomowe prawa gospodarczego i handlowego
2016 2017 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, studia podyplomowe z zakresu rozwiązań prawnych dla przedsiębiorców

Atuty eksperta

 

 • indywidualne podejście do Klienta
 • skuteczność i szybkość w działaniu
 • znajomość aktualnej oferty produktów finansowych
 • specjalizacja oparta na kredytach hipotecznych
 • odpowiedzialność
 • umiejętność zrozumienia sytuacji Klienta
 • empatia
 • uprzejmość i szacunek dla  Klienta

Przykłady opisanych spraw

Moja specjalizacja to:

 • kredyty hipoteczne
 • pożyczki hipoteczne

Pomogę Ci w zakresie wyboru kredytu  na:

 • nabycie lokalu mieszkalnego,
 • nabycie domu jednorodzinnego,
 • nabycie działki budowlanej,
 • nabycie gruntów rolnych / działki siedliskowej,
 • budowę domu,
 • dokończenie budowy domu,
 • remont / wykończenie lokalu mieszkalnego,
 • refinansowanie środków własnych już poniesionych na cele mieszkaniowe,
 • refinansowanie kredytu,
 • konsolidację obecnych zobowiązań,
 • nabycie, modernizację nieruchomości komercyjnych
 

 

Wybrane rekomendacje

Miałem kilka kredytów w kilku bankach (w tym hipoteczny) i sumę rat, która dusiła mnie już na kilka dni po wypłacie. Byłem przekonany że nic z tym nie zrobię bo przecież kredyt to kredyt, a bank to bank... siedziałem więc bez słowa i "dusiłem się" regularnie miesiąc w miesiąc. na szczęście znajomy polecił mi ponad rok temu doradcę kredytowego. po długiej dyskusji ze znajomym i mojej, niemalże alergicznej, reakcji (przez atmosferę wysokich rat i czasów, w których słowo "kryzys" występuję w co drugim artykule) zdecydowałem się umówić na spotkanie. Doradcą okazała się właśnie (i na szczęście) Pani Paulina. Od tego momentu, chociaż jestem nieufny z natury, wszystko potoczyło się błyskawicznie - okazało się że mogę "skonsolidować" moje kredyty (jeszcze nie wiedziałem wtedy, co to znaczy) i przez to obniżyć ratę. Pani Paulina szybko też obaliła moje podejrzenia, że jest "człowiekiem jakiegoś banku" i pewnie będzie namawiać mnie do z góry wiadomego kredytu. Ofertę otrzymałem z 7 (siedmiu) banków podaną jak na tacy z łatwą możliwością porównania. Polegając natomiast na mojej wrodzonej nieufności oraz ówczesnym braku wiedzy na temat kredytów - czekałem na dodatkowe koszty jak na wyrok... Aktualnie fakt jest taki, że spłacam nowy kredyt od ponad roku i mam jedną ratę w sumie niższą o 20% od sumy poprzednich rat, nie wspominając już o niższych odsetkach! Pani Paulina - doradca zdecydowanie godny polecenia!!!

Szymon Kujat Kredyt konsolidacyjny

Zanim trafiłam do Pani Pauliny, spotkałam się z innymi doradcami kredytowymi. Ale to właśnie Pani Paulina przekonała mnie do siebie przede wszystkim kompetencją oraz życzliwym i pomocnym podejściem do klienta. Przedstawia wszystkie składowe kredytu, łącznie z kosztami które trzeba ponieść przy zaciąganiu tego kredytu. Pani Paulina zajęła się moją sprawą bardzo profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem. Naprawdę polecam takiego doradcę!

Kamila Sawicka kredyt mieszkaniowy

Do pani Pauliny trafiliśmy z polecenia znajomego. Szukaliśmy kredytu na zakup mieszkania i jego wykończenie, a nie za bardzo mieliśmy czas chodzić po bankach. Dlatego też zdecydowaliśmy się na doradcę. Pani Paulina to właściwa osoba na właściwym miejscu: znająca ofertę banków i potrafiąca ją w zrozumiały sposób przedstawić, zaangażowana w swoją pracę, a do tego bardzo sympatyczna osoba. Na pierwszym spotkaniu Pani Paulina przedstawiła nam oferty różnych banków łącznie z wszystkimi kosztami: prowizje, ubezpieczenia - było to dla nas bardzo ważne, bo od razu wiedzieliśmy jakie koszty musimy ponieść w bankach, które rozważaliśmy i ile tak naprawdę będzie nas ten kredyt kosztować. Okazało się, że najkorzystniejszą cenowo ofertę dla nas miał bank, którego w ogóle wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Od pierwszego spotkania do uruchomienia kredytu byliśmy w kontakcie z Panią Pauliną i mogliśmy liczyć na Jej pomoc. Dzięki Pani Paulinie mamy dzisiaj wymarzone mieszkanie i kredyt na bardzo dobrych warunkach. Szczerze polecamy takiego doradcę wszystkim ubiegającym się o kredyt hipoteczny!

Anna i Piotr Kamińscy kredyt hipoteczny

Zdecydowałam się na zakup mieszkania i potrzebowałam kredytu hipotecznego. Moja wiedza w kwestii kredytowej ograniczała się do tego, ze wiedziałam, ze coś takiego jest. Potrzebowałam przewodnika, bo sama byłam jak „dziecko we mgle”, a nie chciałam podejmować pochopnych decyzji. Chciałam dostać dobry kredyt, a nie jakikolwiek. Po rozmowie ze znajomymi otrzymałam kontakt do Pani Pauliny. Ona okazała się moim przewodnikiem. Przede wszystkim pomogła mi zrozumieć proces ubiegania się o kredyt. Rzetelnie przedstawiła oferty z kilku banków, tak, że ja mogłam sobie porównać ich składowe. Po porównaniu wiedziałam, która oferta jest dobra faktycznie, a która tylko pozornie. Pani Paulina pomogła mi w formalnościach, reprezentowała mnie w kontakcie z bankiem, zawsze odpowiadała na setki pytań, którymi ją zasypywałam. Uzyskałam decyzje kredytowe z kilku banków i wybrałam opcję najkorzystniejsza dla mnie. Proces ubiegania się o kredyt okazał się nie aż taki straszny - ale to dzięki Pani Paulinie.

Laura Janicka kredyt mieszkaniowy

Decydując się na kredyt hipoteczny nie sądziliśmy, że to tak wielkie wyzwanie. Jak to dobrze, że wybraliśmy się na Targi Mieszkaniowe, bo tam właśnie spotkaliśmy Panią Paulinę. Dzięki jej profesjonalizmowi zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów przy załatwianiu formalności kredytowych. Tak skomplikowane sprawy należy powierzać takim osobom jaką jest właśnie Pani Paulina. Profesjonalna, uśmiechnięta i zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Pani Paulina to prawdziwy doradca, którego obdarza się zaufaniem, przekazuje cały ogrom pracy związany z uzyskaniem kredytu, a po zakończonym procesie dziękuje się sobie, że zdecydowano się na skorzystanie z Jej doradztwa. Jednym słowem doradca godny polecenia!

Małgorzata, Andrzej Węcławiak Kredyt hipoteczny

Pani Paulina bardzo pomogła mi w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Sprawa w moim przypadku była dość skomplikowana i obawiałam się że już nie uzyskam kredytu. Na szczęście znajoma poleciła mi Panią Paulinę. Na spotkaniu wszystko spokojnie wyjaśniła, łącznie z kosztami oraz powiedziała jak będzie wyglądał cały proces. Dzięki pomocy Pani Pauliny udało mi się uzyskać kredyt w krótkim czasie i to na bardzo dobrych warunkach! W dodatku, czułam się bezpiecznie w całej transakcji, bo zawsze mogłam się skontaktować z doradcą i uzyskać odpowiedź na pojawiające się pytania. Także jeszcze raz dziękuję Pani Paulino za pomoc i na pewno polecę Panią wśród swoich znajomych!

Agata Nowak kredyt hipoteczny

Pani Paulina bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła mnie przez cały proces ubiegania się o kredyt mieszkaniowy. Od momentu pomysłu na zakup mieszkania do wypłaty środkow przez bank. Dokładnie tłumaczyla każdy krok, przedstawiła opcje kredytowe z wielu banków, szczegółowo omawiając każdą z nich. Doradzala, ale co ważne - nie narzucała swojego zdania. Jeżeli chodzi o formalności, pani Paulina zajęła sie kontaktami z deweloperem, notariuszem, bankiem (włącznie z asystą podczas podpisywania umów). Pani Paulina jest osobą kompetentną, komunikatywna, elastyczną i tym samym w pełni godną polecenia.

Ewelina, Wrocław Kredyt mieszkaniowy

Dzięki pomocy Pani Pauliny udało się nam, szybko i profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytowania inwestycji, na satysfakcjonujących nas warunkach. W czasie tym, mogliśmy liczyć na skuteczną pomoc oraz fachową wiedzę, a także skrócenie niezbędnych formalności do minimum. Od samego początku, zajmowała się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem, a deweloperem. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

Anna i Zbigniew Kredyt Hipoteczny

Pani Paulina pomogła mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie, które kupowałam od dewelopera. Przede wszystkim wytłumaczyła mi cały proces kredytowy. Następnie zaproponowała mi ofertę, która faktycznie była dla mnie najlepsza. Dzięki jej pomocy proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i szybko. Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani Pauliny. Polecam!

Joanna Kołacz Kredyt hipoteczny

Pani Paulina jest osobą kompetentną, rzeczową i jednocześnie bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Polecam kontakt wszystkim planującym kredyty hipoteczny.

Mikołaj Drozd Kredyt hipoteczny