BEZPIECZNY KREDYT 2% AKTUALNA SYTUACJA NA 5 LIP 2023 

BEZPIECZNY KREDYT 2%

AKTUALNA SYTUACJA NA 5 LIP 2023 

Ogólnie:

- na minus: chaos, dalej dużo niewiadomych, to brak kalkulatora do liczenia zdolności, to brak jakich druków, oferta kredytowa nie dokona jest znana, to u części pośredników nie można jeszcze składać wniosków do wszystkich banków, plotek na rynku cala masa, ciężko się zorientować co się dzieje.

- na plus: tak, można kupić mieszkanie za 500k bez wkładu własnego, mając na koncie <8000 zł, zarabiając 6000 zł na rękę! W bankach nie ma korków, a z każdą godziną jest mniej niewiadomych. Wszystko się układa.

Moce przerobowe w bankach: pracownicy placówek odbierają telefony, można się umówić na spotkanie złożyć wnioski kredytowe, to samo u większości Pośredników kredytowych. Mija dopiero kolejny dzień od wprowadzenia w życie BK2%, wiec jest za wcześnie aby powiedzieć cos więcej.

Gdzie składam wnioski moich Klientów:

- PKO BP

- ALIOR

- PEKAO SA

Prasa twierdzi, ze VELOBANK tez można, ale będąc u źródła stwierdzam, ze dopiero będzie można za jakiś czas.

Zdolność kredytowa:

- PKO BP: nie wprowadzili jeszcze kalkulatora do liczenia zdolności kredytowej dla BK2%.

- PEAKO SA: kalkulator jest, liczy zdolność kredytowa świetnie. Aby dostać ~500k kredytu wystarczy około 5,5-6k na rękę z umowy o prace (singiel, 30l, brak dzieci, brak zob., okres kred 25 lat).

- ALIOR BANK: Jest jeden kalkulator zdolności BK2% i jest dostępny dla każdego o tu: https://symulator.aliorbank.pl/zdolnosc-kredytowa liczy zdolność jeszcze lepiej niż PEKAO SA, ale ma bledy. Spece z Aliora cały czas nad nim pracują.

Uwaga! Ostrzegam aby nie brać wyników z kalkulatora zdolności hurra optymistycznie. Kalkulator jedno, ale to nie on podejmuje ostateczna decyzje czy otrzymamy taki kredyt czy nie.

Oferty banków:

- z perspektywy Klienta oferty banków są bardzo zbliżone. Podobne wysokości rat kredytowych, podobne koszty. Najniższe koszty "wejścia" ma PKO BP. Przy kredycie na 500 000 zł można zapłacić kosztów okołokredytowych na kwotę jedynie ~4000 zł.

- patrzył bym nie na ratę a na zdolności i tu na czoło wychodzi ALIOR BANK.

Podsumowując:

Program wystartował i jak przy każdym dużym przedsięwzięciu i tu popełniono błędy, ALE to normalne. Z czasem wszystko się ułoży i będzie wiadomo co i jak. Na dziś program jest dostępny, ale warto mieć pod ręką doświadczonego pośrednika kredytowego, który trzyma rękę na pulsie.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY BK2%? Działam na terenie całej Polski w tym również zdalnie, a koszt uzyskania kredytu za moim pośrednictwem jest identyczny jakbyś poszedł sam do banku. Wejdź na stronę

http:dorotaflorczyk.pl/kontakt

https://sprawdzonydoradca.pl/dorota-florczyk

 i skontaktuj się ze mną

Dorota Florczyk  Ekspert Kredytowy   

Skontaktuj się z autorem artykułu

Zadzwoń: 799117117

Albo wyślij wiadomość

Porozmawiaj z ekspertem

Nasi eksperci:

Znajdź eksperta w swoim mieście