Które mieszkania w Kielcach klasyfikują się na dopłatę MdM

Program Mieszkanie dla Młodych w Kielcach


W Kielcach aktualnie nie buduje się wiele. Niewiele także pozostało mieszkań klasyfikujących się pod kredyt Mieszkanie dla Młodych.  Analizując kielecki rynek mieszkaniowy warto z pewnością dokonać analizy ceny 1 m2 powierzchni zwłaszcza jeżeli chcemy starać się o kredyt Mieszkanie dla Młodych. Aktualny limit 1m2 powierzchni aby można było skorzystać z dopłaty to 4 549,15 zł na terenie miasta Kielce. Należy pamiętać, że jak mieszkanie będzie miało powierzchnie do 50 m2 to kwota dopłaty może wynieść nawet 10-20% wartości zakupywanego mieszkania. Wiec warto to przemyśleć.
Aktualnie na program MdM klasyfikują się następujące inwestycje (w budowie i w planach):
1.    Arkada Development - Osiedle Leszczyńska, 5 budynków wielorodzinnych, z windami i garażami podziemnymi, mieszkania o pow. od 29, cena z 1m2 wynosi od 4500 zł.
2.    MRK Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. Komandytowa – Jurajska Plaza, tutaj sporo mieszkań będzie się klasyfikowało na program MdM,
3.    JK Nieruchomości - Osiedla Moje Zacisze - powierzchnie od 36 do 90 m2, cena klasyfikuje się do kredytów z dopłatami


Nie wykluczamy oczywiście innych inwestycji gdyż wszystko zależy od naszych umiejętności negocjacyjnych i aktualnej sytuacji rynkowej.
 

Skontaktuj się z autorem artykułu

Zadzwoń: 691895408

Albo wyślij wiadomość

Porozmawiaj z ekspertem

Nasi eksperci:

Znajdź eksperta w swoim mieście