Budowa nieruchomości mieszkaniowych, celowa Deweloperska spółka z o.o.

Dość nietypową sprawą jaką zdarza nam się często prowadzić jest założenie Spółki z o.o. celowej oraz przeprowadzenie Klienta przez cały proces dokumentacji Bankowej.

Sprawa jest na tyle nietypowa, że przy kredycie hipotecznym na budowę nieruchomości niezbędny jest biznes plan. W takim wypadku Bank finansujący inwestycję nie wymaga aby klient posiadał wyniki finansowe w swojej spółce, ponieważ kredyt udzielany jest na podstawie biznes planu oraz prognoz finansowych jakie w imieniu Klienta wykonujemy.

Mając kupioną działkę, wydane warunki zabudowy, 10-20% wkładu własnego, pozwolenie na budowę, projekt budowlany, wykonujemy wszystkie wyliczenia dla Banku, piszemy prospekt informacyjny deweloperski, przygotowujemy notariusza, umowy deweloperskie, prowadzimy dewelopera przez wszystkie zawiłe sprawy dokumentacyjne wraz ze sprzedażą nieruchomości.

Pomagamy deweloperowi założyć rachunek powierniczy otwarty bądź zamknięty wedle uzyskanych możliwości.

Dla każdego Klienta wykonujemy indywidualną umowę deweloperską, prowadzimy potencjalnych klientów przez proces zakupu nieruchomości wraz z załatwieniem wszystkich spraw związanych z finansowaniem zakupu przez inne Banki komercyjne.

Deweloper podczas współpracy z naszą firmą nie martwi się dokumentami, przebywa na budowie i nadzoruje inwestycję.

Skontaktuj się z tym ekspertem

Zadzwoń: 697051183

Albo wyślij wiadomość

Porozmawiaj z ekspertem

Nasi eksperci:

Znajdź eksperta w swoim mieście