Moje_nowe_zdjecie

Wojciech Tymula

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 789430152 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Szanowni Państwo,

Posiadam 21 letnie doświadczenie w branży finansowej.

Na naszym spotkaniu, mogę Państwu bezpłatnie przedstawić szczegółową ofertę kredytów hipotecznych, gotówkowych lub firmowych z kilkanastu banków. 

Z doświadczenia wiem, że każdy klient to inne oczekiwania i potrzeby. Dlatego do każdego kredytu, sprawy lub sytuacji w jakiej znajduje się klient, podchodzę indywidualnie i szukam dla niego najlepszego rozwiązania.

Każdy bank to inna oferta, zasady, procedury, wymagania, dokumenty, okresy kredytowania, minimalny wkład własny, akceptowalne żródła dochodów, okres ich uzyskiwania, itp. Mogą Państwo sami szukać banku, który spełni Państwa oczekiwania i udzieli kredytu, albo zdać się na mnie i zaoszczędzić czas na poszukiwania i kontakty z bankiem, uzyskać pomoc w kompletowaniu i wypełnianiu dokumentów oraz zmniejszyć stres oczekując na decyzję.  

Moja usługa pośrednictwa jest dla każdego klienta zupełnie bezplatna (otrzymujemy prowizję od banku, w którym klient ostatecznie uruchomi kredyt).

Dojeżdżam nawet do 100km do klienta na spotkanie w dowolne miejsce i w godzinach, które odpowiadają klientowi. Sprawdzam klienta potrzeby, oczekiwania. Zwracam uwagę na szczegóły ofert oraz aspekty, które interesują klienta. Zawsze przedstawiam ofertę dopasowaną do potrzeb klienta. Sprawdzam maksymalną zdolność klienta, która jest inna w każdym banku.

Moja praca polega na przedstawieniu szczegówej oferty kilkunastu banków, pomocy w skompletowaniu dokumentacji, wypełnieniu wniosków i innych dokumentów. Ograniczam wizytę klienta w banku do minimum, czyli jednego razu kiedy podpisujemy umowę z bankiem. Składam w imieniu klienta wniosek nawet do kilku banków. Służę pomocą klientowi na każdym etapie wnioskowania o kredyt, aż do czasu wypłaty kredytu.

 

Zapraszam do kontaktu :)

mój tel. 789430152

 

Doświadczenie

Pracuję w firmie Sprawdzony Ekspert - Grupa ANG S.A.

Posiadam 21 lat doświadczenia w branży finansowej.

Pierwsze kroki w bankowości stawiałem jako doradca w Banku PKO BP S.A., gdzie przez kilka lat zajmowałem się kredytami i inwestycjami obsługując osóby fizyczne i małe firmy.

Kolejne kilkunastoletnie doświadczenie zdobyłem pracując w Banku Millennium S.A., gdzie również pracowałem przy obsłudze osób fizycznych i małych firm zajmując się kredytami hipotecznymi, gotówkowymi, limitami w rachunku, kartami oraz inwestycjami. Doświadczenie w tym banku zdobywałem na każdym stanowisku. Pracowałem przy obsłudze klientów, a także jako kierownik oddziału.

 

Moje wykształcenie jest również związane z finansami:

Liceum Ekonomiczne w Toruniu - Bankowość

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu - Finanse i Bankowość

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu- Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu - Finanse i Bankowość
Liceum Ekonomiczne w Toruniu - Bankowość

Atuty eksperta

Do każdej sprawy i sytuacji podchodzę indywidualnie.

Wspólnie z klientem szukamy dla niego najkorzystniejszą ofertę.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu przedstawiam klientowi szczegółową ofertę oraz różnice

w poszczególnych ofertach banków.

Jestem mobilny i dojeżdzam w dowolne miejsce i na godzinę, która odpowiada klientowi. 

 

Przykłady opisanych spraw

Zajmuję się pośrednictwem:

- w kredytach hipotecznych:

             - na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym (deweloper) lub wtórnym,

             - budowa domu,

             - kupno działki, 

             - remont, wykończenie, refinansowanie poniesionych kosztów,

             - pożyczka zabezpieczona hipoteką, ze środkami na dowolny cel 

 

- w kredytach gotówkowych dla osoby fizycznej i jedno osobowej działalności gospodarczej

 

- w kredytach konsolidacyjnych, czyli posiadanych przez klienta zobowiązań (kredytów      gotówkowych, hipotecznych, kart kredytowych, limitów. Posiadasz kilka kredytów i chcesz płacić jedną mniejszą ratę lub masz kredyt na niekorzystnych  warunkach, możemy poszukać lepszej/ tańszej oferty, dzięki temu rata, którą płacisz będzie mniejsza.

 

Wybrane rekomendacje

Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Wojciecha. To bardzo kompetentny, miły, zaangażowany, sprawny oraz skuteczny doradca. Pan Wojciech pomagał nam już przy drugim kredycie. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Chociaż już w pewnym momencie nie wierzyliśmy że się uda to Pan Wojciech zrobił wszystko aby rezultat był pozytywny. Teraz jak ktoś nas pyta o dobrego doradcę finansowego z czystym sumieniem polecamy Pana Wojciecha.

Aleksandra i Jan Kredyt

Pan Wojciech wykazał się profesjonalizmem i ogromną kompetencją przy naszych staraniach o uzyskanie kredytu hipotecznego. Przedstawił oferty różnych banków, służył radą i rozumiał nasze oczekiwania. Współpraca z Panem Wojciechem układała się wzorowo, ponieważ jest to osoba komunikatywna i dyspozycyjna. Śmiało mogę przyznać że dzięki tej współpracy szybko, sprawnie i bez żadnych utrudnień został nam przyznany kredyt. Polecamy bardzo serdecznie.

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Z całego serca możemy polecić Pana Wojciecha. To niezwykle kompetentna, wyróżniająca się ogromną wiedzą, profesjonalna i konkretna osoba. Pan Wojciech jest bardzo sympatyczny, a kontakt z nim to przyjemność. Jako klienci mieliśmy poczucie, że nasza sprawa jest naprawdę w dobrych rękach. Korzystając z usług Pana Wojciecha można być pewnym, że zależy mu na jak najlepszych warunkach kredytu dla klienta. Jesteśmy pewni, że bez pomocy nie bylibyśmy na takim etapie jak teraz.

Tomasz, Karolina Kredyt hipoteczny

Pełny profesjonalizm w podejściu do tematu kredytowego, od wyjaśnienia możliwości kredytowych poprzez pomoc w kompletacji dokumentów po uzyskanie decyzji kredytowej. Szybko, sprawnie i bez stresu znajduje rozwiązanie w przypadku kłopotów. Zawsze dostępny i zaangażowany. W zrozumiały sposób przekazuje wiedzę o kredytach i odpowiada na wszystkie drobiazgowe pytania. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wróciłbym do niego po raz drugi z czystą przyjemnością.

Damian Kredyt

Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pana Wojciecha, pełny profesjonalizm, zaangażowanie, umiejętność słuchania, niezawodność. Po prostu bardzo dobry doradca kredytowy! Z całą pewnością będziemy polecać usługi p. Wojtka wśród znajomych.

Michał i Ewelina Kredyt

Kredyt hipoteczny z Panem Wojtkiem to uniknięcie biegania pomiędzy bankami w poszukiwaniu najlepszej oferty, a później z dokumentami. Doradził i wytłumaczył, zawsze cierpliwy i dyspozycyjny. Formalności prowadził do samego końca. Absolutny profesjonalizm. Mogę polecić każdemu.

Krzysztof Kredyt

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy z Panem Wojciechem. Podszedł do naszej sprawy w sposób indywidualny, profesjonalny i rzetelny. Zawsze pozostawał do naszej dyspozycji. Każdy napotkany problem potrafił rozwiązać profesjonalnie. Znalazł dla nas najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny. Byliśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Szczerze polecamy.

Joanna i Marcin Kredyt hipoteczny