Dsc02834

Joanna Sidelnik

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667379791 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Joanna pomogła nam w załatwieniu kredytu na mieszkanie. Odpowiedziała na każde nurtujące nas pytanie, przeglądnęła dziesiątki ofert banków w poszukiwaniu tej najlepszej. Przeprowadziła nas przez calusieńki okres zakupu mieszkania - od rozglądania się za kredytem po wpis do hipoteki. Od uruchomienia kredytu minęło ponad 2 lata, a dalej czujemy, ze mamy opiekę doradcy - kontaktujemy się z Panią Joanną po porady w sprawach okołokredytowych, małych kredytów konsumenckich i ubezpieczeń. Gorąco polecam.

Michał Polecam

Data dodania: 2017-01-09

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Joanna to ekspert finansowy, którego przewodnictwo i pomoc pomogły mi w osiągnięciu celu. Z czystym sumieniem polecam Panią jako zaufanego, rzetelnego i efektywnego doradcę. Dzięki tej współpracy udało mi się dotrzymać terminów związanych za zakupem mieszkania, choć presja czasu była duża. Darzę Panią Joannę zaufaniem i rekomenduję innym współpracę przy uzyskiwaniu kredytów oraz ubezpieczeń.

Dawid Mroczko Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-11-29

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z cała pewnością i stanowczością moglibyśmy polecić p. Joannę wszystkim tym dla których pisma, formularze i wymogi bankowe są zupełnie obce. Jesteśmy zadowoleni z usług tego doradcy ponieważ jest to osoba cierpliwa, wytrwała i rzetelna zna rynek finansowy umie dobrze doradzić i zrobić wszystko, aby doprowadzić sprawę do końca. Próbowaliśmy na własna rękę załatwić kredyt, lecz bez sukcesu dopiero p. Joanna pomogła nam w realizacji naszego planu Wszystkie sprawy papierkowe załatwialiśmy droga meilową lub telefonicznie osobiście poznaliśmy p. Joannę dopiero podczas podpisywania umowy w banku. Polecam współpracę z cała stanowczością.Pozdrawiam i dziękuję.

Mirosław i Urszula Kredyt na remont domu

Data dodania: 2012-04-12

Przydatność rekomendacji: 52 %
Niedługo odbieram klucze do nowego mieszkania. Jeszcze kilka miesięcy temu byłem prawie pewien, że nie mam szans na kredyt. Na szczęście pojawiła się Pani Joasia i kompleksowo zajęła się moim przypadkiem:) Jestem w pełni zadowolony i poleciłbym każdemu takiego doradcę! Fachowość, znajomość wszystkich kruczków, jak i doświadczenie Pani Joasi są widoczne na każdym kroku.Wszelkie procedury bankowe, pisma i wymogi dla mnie kompletnie niezrozumiałe, dzięki Pani Joasi stawały się proste i wykonalne. Jeszcze raz polecam wszystkim profesjonalne usługi Pani Joanny Sidelnik - prawdziwego doradcy finansowego!

Maciej Gajowczyk Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2012-03-19

Przydatność rekomendacji: 62 %
Polecam Panią Joanne jako doradce kredytowego gdyż jest to osoba sumienna i potrafiąca wybrnąć nawet z tzw sytuacji beznadziejnych. Znakomity kontakt podczas całej współpracy oraz całkowite zaangażowanie widoczne na każdym kroku.

Skoczylas Przemysław kredyt na dom

Data dodania: 2011-11-22

Przydatność rekomendacji: 55 %
Możemy z całą pewnością polecić Panią Joannę jako doradcę kredytowego. Wszelkie informacje były przygotowane rzetelnie. Pani Joanna była pomocna na każdym etapie, od dnia wypełniania wniosku do dnia wypłaty środków. Bardzo duży plus za elastyczność w terminach i godzinach spotkań. Profesjonalizm w każdym calu.

Izabela i Piotr Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-11-08

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Joanna jest niezwykle kompetentną i rzetelną doradcą finansowym.Bardzo doceniam jej cierpliwość i zaangażowanie w tłumaczenie przepisów związanych z kredytem.Wszelkie dokumenty pani Joannie przesyłaliśmy drogą meilową ,dzieki czemu zaoszczedziłem swój czas.Współpraca z panią Joanną to sama przyjemność ,jestem z żoną bardzo zadowolony,jest bardzo miłą osobą odpowiednią na swoim stanowisku. Szczerze polacam panią Joanne jako doradce! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.

Krzysztof Dziurzyński kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-11-08

Przydatność rekomendacji: 61 %
Do Pani Joanny trafilam z polecenia. Nasz kontakt początkowo był tylko mailowy i telefoniczny. Załatwienie kredytu ze względu na trudności administracyjne trwało bardzo długo (prawie dwa lata), niemniej jednak gdy okazało się, że mogę rozpocząć procedurę kredytu, nie wyobrazałam sobie, żeby mógł pomóc mi ktoś inny niż Pani Joanna. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie przekonało mnie już na początku naszej 'znajomości'. Dobranie oferty, a potem wszystkie czynności związane z procedurami bankowymi przeszliśmy wspólnie w trybie ekspresowym. To była czysta przyjemność. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy e&g

Ewa Hlastawa kredyt na remont domu

Data dodania: 2011-06-30

Przydatność rekomendacji: 60 %
Do Pani Joanny Sidelnik trafiłem z polecenia i pierwsze niezobowiązujące spotkanie zakończyło się zdobyciem przez Panią Joannę mojego zaufania. Z natury jestem osobą nieufną, zatem grad moich pytań i wątpliwości Pani Joanna cierpliwie, a przede wszystkim skutecznie rozwiązywała, co świadczy o wysokich kompetencjach doradcy. Spotkania, które odbywały się w dogodnych dla mnie terminach, przebiegały w miłej atmosferze, a przede wszystkim zakończone były konstruktywnymi konkluzjami. Nie wyobrażam sobie, abym załatwił kwestię kredytu osobiście. Nie znalazłbym tyle czasu, aby odwiedzić te wszystkie banki osobiście i poznać ich ofertę. Otrzymanie dobrego kredytu na dogodnych warunkach, bez pomocy doradcy, jest po prostu niemożliwe. Jeszcze raz polecam!

Rafał Biszczad Kredyt na dom

Data dodania: 2011-06-08

Przydatność rekomendacji: 42 %
Z czystym sumieniem polecamy Panią Joannę jako zaufanego doradcę. W profesjonalny, szybki i przejrzysty sposób pomogła dobrać nam najlepszy kredyt hipoteczny, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Joanna, to osoba, która w poważnie podchodzi do swojej pracy i dobro klienta stawia zawsze na pierwszym miejscu.

Anna i Gabriel Matysiewicz Kredyt na dom

Data dodania: 2011-06-03

Przydatność rekomendacji: 53 %
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Joanny Sidelnik. To fachowa, szybka i uczciwa usługa. Doradca przekazuje zainteresowanemu najwyższy poziom swojej wiedzy. Starania jakie wkłada w załatwienie kredytu są godne naśladowania. Gdyby wszyscy doradcy kredytowi pracowali w taki właśnie sposób to załatwienie kredytu (niełatwego w moim przypadku) byłoby czystą przyjemnością. POLECAM!!!!!

Joanna Szpunda kredyt na wykończenie domu

Data dodania: 2011-05-31

Przydatność rekomendacji: 63 %
Na plus: bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces ubiegania się o kredyt hipoteczny (zakonczony sukcesem). Pomoc przy wszystkich czynnościach od A do Z - kontakt z inwestorem budowlanym oraz bankiem bez mojego bezpośredniego udziału. Bardzo komunikatywna, pomocna i rzetelna. Nie sprzeda Ci "kota w worku" :) Pani Joanna jako doradca jest osobą godną zaufania i polecenia!

Maciej Strzelecki Kredyt na dom

Data dodania: 2011-05-30

Przydatność rekomendacji: 51 %
No coz, o Pani Joannie mozna pisac tylko w samych superlatywach. My rowniez staralismy sie o kredyt na dom. Do Pani Joanny trafilismy z tzw.polecenia i byl to strzal w 10!! Niezwykle kompetentna w swoim fachu, znajaca rynek finansowy umie dobrze doradzic i zrobi wszystko, zeby doprowadzic do finalu. Cechuje sie wysoka kultura osobista, wzbudza zaufanie i niezmiernie angazuje sie w sprawy swoich klientow. Dzieki serdeczne Pani Joanno!! Pozdrawiamy. Rodzina Sadowskich

Iwona Sadowska Kredyt na dom

Data dodania: 2011-05-30

Przydatność rekomendacji: 64 %
Kredyt, który był prowadzony przez Panią Joannę przebiegł bardzo szybko. Udało się uzyskać bardzo dobre warunki kredytowe, których bym sam nie mógł osiągnąć. Profesjonalizm, otwartość, dobry kontakt i fachowość decydują o tym, że chętnie polecam innym osobom współpracę z Panią Joanną.

Grzegorz Parkasiewicz kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-05-29

Przydatność rekomendacji: 47 %
Kredyt na mieszkanie brałam w zeszłym roku. Moim doradcą kredytowym była właśnie Pani Joanna. Cały proces mimo najbardziej gorącego okresu na branie kredytów hipotecznych przebiegł bardzo sprawnie i oczywiście korzystnie. Warunki, które udało się uzyskać Pani Joannie były bardzo dobre. Kontakt telefoniczny jak i osobisty przebiegał bez zarzutu. Jeśli były potrzebne jakieś dodatkowe dokumenty Pani Joanna od razu szybko i sprawnie przekazywała je do banku. Bardzo polecam tego doradcę ze względu na pełen profesjonalizm, zaangażowanie, a także godność zaufania, która jest tak ważna przy braniu kredytu hipotecznego.

Agnieszka Mazur Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-05-29

Przydatność rekomendacji: 57 %
Współpraca z panią Joanną to przyjemność.Bardzo dobra znajomość procedur bankowych pani Joanny,pozwoliła nam gładko pozyskać pieniądze na upragnione mieszkanie.Kontakt telefoniczny,umawiane spotkania bez najmniejszych problemów,czysty profesjonalizm.Jeżeli będziemy planować kolejne inwestycje,to na pewno z panią Joanną.

Adriana,Andrzej Bielscy kredyt mieszaniowy

Data dodania: 2011-05-29

Przydatność rekomendacji: 56 %
Pani Joanna jest bardzo dobrym dotracą kredytowym mającym wiedzę i doświadczenie zarówno w kredytach jak i w inwestycjach . Jest osobą punktualną , sumienną,dyspozycyjną mającą dla nas zawsze czas niezależnie od pory dnia . Biorąc pod uwagę dzisiejsze realia ,załatwienie kredytu graniczy z cudem ,dziki Pani Joannie udało nam się spełnić nasze marzenia , szkoda ,że tak późno trafiliśmy do Pani Joanny , gdyby nie to , że byliśmy ograniczeni czasem wierzymy , że udałoby się Pani wynegocjować lepsze warunki . Za pomoc i zaangażowanie bardzo dziękujemy. Z poważaniem Seweryn i Ilona P. wraz z dziećmi

Seweryn Polczyński Kredyt na dom

Data dodania: 2011-05-28

Przydatność rekomendacji: 65 %
Profesjonalizm, fachowość, doświadczenie oraz wyczucie potrzeb klienta to cechy wyróżniające Panią Joannę jako świetnego doradzę. Miałam przyjemność skorzystania z pomocy Pani Joanny przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jej zaangażowanie oraz znajomość rynku pozwoliły na dobranie najlepszego rozwiązania. Pani Joanno dziękuje Pani za wytrwałość, życzliwe serce i ogromną pomoc. Załatwienie samemu kredytu hipotecznego w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudne i czasochłonne, dlatego ogromnie się cieszę, iż mogłam skorzystać z Pani doradztwa. Serdecznie pozdrawiam ….

Ewa Orlewska kredyt na dom

Data dodania: 2011-05-26

Przydatność rekomendacji: 70 %