Zdjecie_(3)

Monika Andrzejewska

Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667900031 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

po niezrozumiałych incydentach i podejściu do klienta w swoim dotychczasowym banku (10 lat współpracy) jak i długim poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty otrzymałem szybkie rozwiązanie tych problemów w jednym miejscu. Profesjonalne podejście otrzymane od pani Moniki sprawiło to że przejście przez dokumentację kredytową i procedury było praktycznie niezauważalne i co najważniejsze to ona dopasowywała się do naszego harmonogramu dnia. Nic dodać nic ująć polecamy w 100% Sebastian i Karolina

Sebastian i Karolina Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 50 %
z czystym sumieniem mogę państwu polecić ta panią oraz mogę zapewnić państwu ze do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem polecam w stu procentach , tego co klient chciałby uzyskać zapięte na ostatni guzik jeszcze raz pani dziękuje za pomoc

Tomasz.G i Agata.P kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 71 %
Wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie. Bankowe zawiłości potrafi przetłumaczyć na ludzki język. Doradzi i pomoże. Jak najbardziej polecam !

Tomasz kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zaangażowanie, szacunek dla klienta, szczerość, profesjonalizm oraz cierpliwość w tłumaczeniu niezrozumiałych kwestii, to cechy dzięki którym przebrniecie przez umowę kredytową nie stanowi żadnego problemu. Korespondencja z Panią Moniką, zarówno mailowa, jaki telefoniczna przebiega sprawnie i szybko, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji o kredycie. Poza tym jest bardzo miłą i serdeczną osobą. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Tomasz Urbaniak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
W 100 % polecam. Wszystko "zapięte na ostatni guzik" No i jeszcze dojedzie na miejsce bez żadnych problemów. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam

Tomasz i Marlena doradca

Przydatność rekomendacji: 64 %
W sytuacji można powiedzieć bez wyjścia, P. Monika zrobiła wszystko a nawet więcej, wspierała nas w każdej trudnej chwili, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania, wiemy że starała się na 150%. Dzięki P.Monice cieszymy się z nowego mieszkania.A nie bylo łatwo, wiele przeciwności i zdawac by sie mogło mało brakowało byśmy sie nie doczekali własnego M. Serdecznie polecamy wszystkim współpracę z takim doradcą .

Myszkiewicz Anna ,Radosław zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Monika jest najwyższej klasy "specjalistą". Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Poza wiedzą posiada wysoką kulturę osobistą oraz nie traci tzw. "zimnej krwi". Współpraca z Panią Andrzejewska gwarantuje pozytwyne rozwiązanie każdego problemu. Polecam!!!

Nowicka Anna kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Trafiłem do Pani Moniki z polecenia, jako do ostatniej już osoby, która może mi pomóc, po otrzymaniu 4 decyzji negatywnych w innych bankach. Pani Monika zweryfikowała sytuację, powiedziała, że zadziała szybko i skutecznie, co tu dużo mówić, jak powiedziała tak było. Doradca godny polecenia.

Andrzej.A konsolidacja

Przydatność rekomendacji: 57 %
Najbardziej sympatyczna i kompetentna osoba jaką spotkałam z zakresu usług finansowych. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Roma Brendel hipoteka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Monika jest osobą bardzo miłą, uprzejmą i kompetentną w swim zawodzie. Bardzo dobrze doradziła i pomogła w załatwieniu kredytu na zakup mieszkania.

Paweł Białka pomoc w załatwieniun kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gdyby nie Pani Monika, budowa naszego domu stanęła by pod znakiem zapytania. Spotkanie z takim Doradcą daje wiarę, że są na świecie ludzie pracujący z powołaniem. Pełen profesjonalizm i cierpliwość Pani Moniki zaoszczędził nam czasu i niepotrzebnego stresu. Ponadto jest to osoba bardzo kontaktowa, która posługuje się przystępnym językiem dla zwykłych "zajdaczy chleba". Polecamy gorąco każdemu!

Wiesława i Jan konsolidacja i kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 61 %
Pani Monika, to osoba godna polecenia, która w swojej pracy jest profesjonalistką, kompetentna, uczciwa, bezpośrednia, a ponadto potrafi w sposób przejrzysty wytłumaczyć zawiły język bankowy. Wyprzedza pytania które chcielibyśmy zadać i potrafi wszystko przygotować tak, iż podpisując umowę odwiedzamy bank tylko raz. Potrafi zawsze znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej zawiłej sprawy i jest zawsze osiągalna. Nie zawaham się skorzystać z jej rady w każdej sprawie i polecam jej usługi wszystkim znajomym oraz rodzinie. Posługując się językiem allegrowicza pełen pozytyw POLECAM!

Agata i Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 56 %
właśnie zakończyłem proces kredytowy ,który dzięki pani zaangażowaniu i pomocy został mi udzielony .Chciałbym serdecznie podziękować za włożoną pracę i zaangażowanie ,bez pani byłoby ciężko .Na pewno będę panią polecał każdemu potrzebującemu pomocy w tego typu sprawach.Życzę samych sukcesów w pracy i życiu osobistym. Z wyrazami szacunku

Jóźwiak K. zakup

Przydatność rekomendacji: 46 %
Pani Monika - doradca na 100 % , miła i fachowa obsługa klienta , pełen profesjonalizm . Mogę polecić każdemu kto szuka pomocy i doradztwa w sprawie kredytu . Gdybym miał oceniać w skali 1-10 z czystym sumieniem wystawiam 10.

Karol J. konsolidacyjny kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 59 %
Szukając odpowiedniego dla nas kredytu spotkaliśmy się z niejednym doradcą, ale dopiero Pani Andrzejewska pomogła nam odpowiednio dobrać kredyt do naszej sytuacji przedstawiając wiele wariantów w różnych bankach.Pełen profesjonalizm. Spotkania z Panią Andrzejewską przebiegały zawsze w miłej atmosferze. Doradca w 100 % godny polecenia!!!

Anna i Jan kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam !!! Jeśli ktoś szuka kredytu, a nie ma czasu na samodzielne załatwianie formalności, to Pani Monika jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Mariusz i Joanna kredyt

Przydatność rekomendacji: 60 %
Polecamy Panią Monikę jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Rzetelna i kompetentna usługa polegająca na fachowym doradztwie i pomocy przy wyborze potencjalnie najlepszego kredytu hipotecznego na rynku, a także cierpliwość i oddanie w pracy zawodowej pozwalają nam polecić Panią innym, którzy tak jak my są bardzo zapracowani i potrzebują fachowego wsparcia.

Nowakowski P. budowa domu

Przydatność rekomendacji: 37 %
Zostaliśmy sprawnie przeprowadzeni przez proces uzyskania kredytu w euro. Po złożeniu 5 wniosków kredytowych, ostatecznie wybraliśmy decyzję, która odpowiadała naszym wymaganiom dot. m.in. zdolności w ratach malejących. Dziękuję i polecam

Maćkowiak N. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 54 %
W moim przypadku cierpliwość pani Moniki była godna podziwu,moje problemy zostały rozwiązane,kredyt na super warunkach został udzielony.Szczerze polecam i nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek z moich znajomych skorzystał z usług innego doradcy.

Rafał N. kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Godna polecenia doradczyni, kompetentna, uczciwa, bezpośrednia. Z zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodząca do swojej pracy. Jasno i cierpliwie tłumaczyła zawiłości związane z umową o kredyt. Posiada dużą wiedzę i nie zawahała się jej użyć:) Znalazła ofertę idealnie dopasowaną do moich potrzeb. Jeszcze raz gorąco polecam.

Eugeniusz Sikorski konsolidacja

Przydatność rekomendacji: 56 %
Ponad wszystkie cechy bardzo dobrego doradcy Panią Monikę wyróżnia ludzkie podejście do sprawy i ogromne zaangażowanie. Polecam i jestem pewny że sprawy przez nią prowadzone będą zawsze zakończone sukcesem.

Tomasz Walkowski zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełne zaangażowanie.SUPER. POLECAM.

Ania konsolidacja

Przydatność rekomendacji: 58 %
Pani Andrzejewska jest wymarzonym doradcą finansowym. Istotnie naszą sprawę potraktowała jak swoją własną, ponieważ była w nią całkowicie zaangażowana pokazując nam w praktyce pełen profesjonalizm. Jest zawsze dostępna dla klienta, łatwo jest się z Nią skontaktować i odpowiada bardzo uprzejmie na wszystkie pytania, nawet po załatwieniu sprawy. Jest rzetelna, pracowita, sumienna i całkowicie oddana sprawie, którą prowadzi. Jesteśmy przekonani, że gdybyśmy nie trafili na Panią Monike, to nasza sprawa zakończyłaby się klęską. Z całego serca polecamy!!!

Katarzyna i Paweł zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 43 %