Dsc_5913

Tymoteusz Rządkowski

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 723986531 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Korzystalem z pomocy pana Tymoteusza przy kredycie mieszkaniowym. Wszystkie kwestie zostaly zalatwione bardzo sprawnie- pelny profesjonalizm. Bardzo mocno polecam pana Tymoteusza.

Jarek Maliniak Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-03-01

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowa pomoc i bardzo szybkie załatwienie kredytu. Dzięki ofercie, którą zaproponował Pan Rządkowski udało mi się wziąć kredyt na 17 lat zamiast na standardowy okres 30 lat. Ten fakt jest najlepszą rekomendacją.

Karina Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2012-11-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne podejście do klienta, klarowny obraz sytuacji i możliwych rozwiązań, duże zaangażowanie. Z czystym sumieniem polecam Tymoteusza jako przedstawiciela dla wszystkich zainteresowanych kredytem.

Wojciech Łakota Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-09-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam, z czystym sumieniem mogę polecić tego Pana na Twojego doradcę kredytowego. Pan Tymoteusz wybrał dla mnie bardzo dobrą ofertę kredytową oraz załatwił za mnie wszystkie formalności związane z zaciągnięciem i uruchomieniem kredytu. Jeśli jesteś zabiegany-/a to współpraca z tym Panem naprawdę odciąży Cię od stresu związanego ze zdobyciem finansów na kupno wymarzonego M. Pozdrawiam serdecznie Marta Domagała

Marta Domagała Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-09-01

Przydatność rekomendacji: 66 %
Kontakt do Pana Rządkowskiego otrzymałem od brata, który skorzystał wcześniej z jego niezastąpionej pomocy. Decyzję o zakupie mieszkania musiałem podjąć błyskawicznie. Pan Tymoteusz wykonał dla mnie ocenę zdolności kredytowej oraz symulację spłat rat kredytu (dla kilku banków) praktycznie od ręki, co miało niebagatelny wpływ na podjęcie decyzji. Wszelkie formalności i kontakty z bankami wziął na swoje barki, ja musiałem tylko przygotować niezbędne dokumenty, a przy finalizacji transakcji złożyć podpis. Przy specyfice mojej pracy, która wymaga częstych i długich wyjazdów, pomoc Pana Tymoteusza była wręcz nie do zastąpienia. Jeszcze raz dziękuję Panu za profesjonalne wsparcie i zaangażowanie w moją sprawę - serdecznie pozdrawiam - Marcin Biarda.

Marcin Biarda Kredyt Mieszkaniowy

Data dodania: 2011-03-11

Przydatność rekomendacji: 61 %
Pan Tymoteusz jest doradca godnym polecenia, zajal sie moja sprawa od samego poczatku az do finalu z takim samym wysokim zaangazowaniem, polecam go wszystkim szukajacym pomocy w finansach.

Andrzej Kozłowski Kredyt

Data dodania: 2010-10-11

Przydatność rekomendacji: 51 %
Pana T.Rządkowskiego poleciły mi dwie osoby, korzystające wczesniej z jego usług. Otrzymałam oferty rozwiązań najlepszych w moim przypadku oraz profesjonalną pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z otrzymaniem kredytu. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłam dużo czasu, który musiałbym poświęcić na kontakty z instytucjami wydającymi dokumenty niezbędne do otrzymania kredytu oraz z bankiem. Polecam skorzystanie z pomocy Pana Tymoteusza.

Katarzyna Gorazd kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-09-30

Przydatność rekomendacji: 58 %
wszystko załatwione spokojnie bez zadnych niespodzianek

B.Brajer kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-09-13

Przydatność rekomendacji: 54 %
Pana Rządkowskiego poleciła mi znajoma korzystająca wcześniej z jego doradztwa. Obiecałem jej za to postawić dobre wino, ponieważ sprawa mojego kredytu została załatwiona błyskawicznie, na warunkach jakich oczekiwałem, od wypełnienia wniosków o kredyt do momentu otrzymania kluczy od mieszkania minęło ok 1.5 miesiąca. W dodatku w tym banku, w którym chciałem od początku. Elastyczny jeśli chodzi o godziny kontaktu, solidny i szybki. Polecam z czystym sumieniem

R.Samlik Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-09-07

Przydatność rekomendacji: 48 %
Solidny i rzetelny doradca. Bardzo dobra znajomośc rynku i zagadnień kderytowych. Profesjonalność

Łukasz Olek Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2010-09-04

Przydatność rekomendacji: 43 %
Polecam pomoc Pana Tymoteusza. Profesjonalnie załatwił wszystkie formalności związane z otrzymaniem kredytu jak również doradzał najlepsze rozwiązania w moim przypadku. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłem dużo czasu, który musiałbym poświęcić na kontakty z bankiem.

Tomasz Jamroży Kredyt na dom

Data dodania: 2010-09-03

Przydatność rekomendacji: 52 %
Gorąco polecam Pana Tymoteusza Rządkowskiego jako doradcę, jest bardzo kompetentny,komunikatywny,pomaga przejść przez wszystkie zawiłe procedury bankowe.GORĄCO POLECAM

Ewa Wołowicz pożyczka hipoteczna

Data dodania: 2010-09-02

Przydatność rekomendacji: 43 %
Spoko gość: uczciwy, zaradny, kompetentny, obrotny, miły, zna się na rzeczy :)Poświęcił nam dużo czasu, często bywał z nami w biurze dewelopera, czuwając nad dosłownie wszystkim. Dzięki niemu nie odczuliśmy ciężaru całej papierkologi zaciągania kredytu. Gorąco polecam. Marcin

Marcin Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-09-02

Przydatność rekomendacji: 47 %
Polecam Tymoteusza Rządkowskiego jako profesjonalnego i kompetentnego doradcę przede wszystkim za indywidualne podejście do Klienta i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Tempo działania, pomoc i wsparcie na każdym etapie znacznie ułatwiły i przyspieszyły pozyskanie kredytu i zakup mieszkanka.

Kaśka kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-09-02

Przydatność rekomendacji: 48 %
Bardzo profesjonalne doradztwo. Szczerze polecam

Marzena kredyt na zakup mieszkania i inwestycje

Data dodania: 2010-09-02

Przydatność rekomendacji: 48 %
Polecam usługi doradcze Pana Tymoteusza. Do klienta podchodzi kompleksowo i wybiera odpowiednią opcje do jego sytuacji. Pomimo,ze byłem u róznych doradców, to własnie Pan Tymoteusz okazał się tym najlepszym. Jest to sprawdzony doradca.

Arkadiusz D. kredyt i inwestycje

Data dodania: 2010-08-28

Przydatność rekomendacji: 36 %
Fachowe profesjonalne doradzctwo. Polecam Pana Tymoteusza

Artur Doradca Finansowy

Data dodania: 2010-08-25

Przydatność rekomendacji: 54 %