Dsc07101

Aleksandra Perz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 799063289 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

      W branży finansowej pracuję od 2004r. Czternastoletnie doświadczenie w bankowości daje mi obraz co jest w mojej pracy najważniejsze - spełnianie oczekiwań klientów i pełne ich zadowolenie. Na każdą sprawę patrzę indywidualnie, analizuję, jeżeli jest konieczność konsultuję z innymi. Nikt nie jest mi obojętny a każda ze spraw jest wyjątkowa. 

     Moja praca to przede wszystkim pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków kredytowych dla klientów, którzy podjęli tak ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości czy budowa domu....Wspieram również osoby, które potrzebują kredytu gotówkowego. 

     Bardzo cenię sobie współpracę z ludźmi, od każdego mogę czerpać i zdobywać wiedzę, która pozwala mi się wciąż rozwijać i doskonalić.

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE.

 

Zapraszam Państwa do kontaktu ze mną:

- pod numrem telefonu: 799 063 289;

- pod adresem mailowym: [email protected];

- osobiście w siedzibie: TAGER-Eksperci Finansowi,

                                  ul. Ks.Bp.Cz.Domina 5/9 , Koszalin (pasaż Millenium , I piętro)

 

 

Doświadczenie

-) praca w bankowości od 2004r.;

-) około czternastu lat doświaczenia jako doradca klienta (indywidualnego, firmowego, premium);

-) współpraca z Bankiem BZWBK (wcześniej Kredyt Bank) ;

-) wykształcenie wyższe ekonomiczne.

 

Atuty eksperta

JESTEM:

-) lojalna;

-) uczciwa;

-) sumienna;

-) obowiązkowa.

Przykłady opisanych spraw

    Kredyt gotówkowy na spłatę zobowiązań w innych instytucjach to kredyt konsolidacyjny. Pozwala na dostosowanie płaconej raty do możliwości gospodarstwa domowego. Często jest ratunkiem dla osób, których miesięczne obciążenia są zbyt wysokie. Dzięki wybraniu odpowiedniej oferty i okresu, istnieje możliwość znacznego zmniejszenia comiesięcznych spłat oraz uzyskania dodatkowej gotówki.  Należy jednak pamiętać, iż aby usyzkać taki kredyt, zobowiązania muszą być spłacane terminowo. Ponad to czasami Banki wymagają dodatkowych warunków- np. minimalnej ilości miesięcy spłacanego zobowiązania. Jeżeli zajdzie taka konieczność warto poczekać na takie rowiązanie, może na prawdę ułatwić życie....

Wybrane rekomendacje