Img_20170529_084546_(kopiowanie)

Ewa Strupczewska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 696427671 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Wiele teraz się mówi o potrzebie zabezpieczenia naszej emerytury, zwłaszcza że nie wiadomo jaki skutek odniosą pomysły naszych polityków… Z Panią Ewą przeanalizowaliśmy moją aktualną sytuację finansową i dobraliśmy takie produkty, które pozwolą oszczędzać z myślą o emeryturze.

Przemek oszczędzanie

Data dodania: 2013-05-13

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zadzwoniłem do Pani Ewy aby zorientować się jak wygląda oferta banków pod kątem refinansowania mojego kredytu na lepsze warunki. Przeanalizowaliśmy aktualne oferty oraz koszt jaki musiałbym ponieść w przypadku zmiany banku (wcześniejsza spłata, koszty nowego kredytu). Udało się znaleźć taki bank, który zaoferował mi lepsze warunki. Jestem zadowolony.

M.U. refinansowanie kredytu

Data dodania: 2013-05-13

Przydatność rekomendacji: 50 %
Najbardziej podobało mi się stwierdzenie Pani Ewy: " Panie Adamie, każda oferta ma jakiś haczyk; jak nie prowizja to ubezpieczenie na życie, jak niska marża to dostanie Pan kartę kredytową, konto. Ważne aby Pan wiedział co Pan zyskuje a co traci wybierając taki a nie inny bank oraz aby ten haczyk najmniej Pana uwierał. Kredyt hipoteczny jest jak garnitur szyty na miarę i nie chodzi tylko o decyzję pozytywną banku". Szukacie kredytu, dzwońcie do Pani Ewy i wiernie jej się trzymajcie.

Adam z Olkusza polecenie

Data dodania: 2013-05-13

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Ewy trafiłam z polecenia, koleżanka z jej pomocą zrefinansowała swój kredyt hipoteczny. Sprawa była o tyle skomplikowana, że obydwie uzyskujemy dochód za granicą Polski i nie znamy realiów rynku bankowego w rodzimym kraju. Pomoc zaufanego doradcy w tym wypadku jest bardzo potrzebna, zwłaszcza takiego który ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw.

Alicja dochód z zagranicy

Data dodania: 2013-05-13

Przydatność rekomendacji: 50 %
Moja sprawa była bardzo skomplikowana (tzw nieruchomość trudno zbywalna oraz trzy różne rodzaje dochodów), odwiedziłem wiele banków i w każdym z nich uzyskałem różne informacje, bywało że w tym samym banku różni doradcy podawali sprzeczne informację). Cenię sobie współpracę z Panią Ewą ponieważ sprawdziła możliwość uzyskania kredytu w centralach banków (u analityków i koordynatorów), starała się przewidzieć potencjalne problemy (z dokumentacją) i za nim wnioski trafiły na stół decyzyjny wiedziałem czego mogę się spodziewać i jak ewentualnie mogę rozwiązać trudności z uzyskaniem kredytu. Oczywiście koordynowała proces kredytowy mojego wniosku. Jestem zadowolony ponieważ sprawa została sfinalizowana, a w dodatku na dobrych warunkach kredytowych. Polecam.

Krzysiek z Krakowa nietypowa nieruchomość

Data dodania: 2013-05-13

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Ewa Strupczewska zasługuje na moją rekomendację, gdyż - poza oczywistymi zaletami, takimi jak profesjonalizm i fachowość - zaimponowała mi podejściem do klienta. Miałam wcześniej do czynienia z kilkoma doradcami, którzy zrazili mnie swoją natarczywością, forsowaniem jednego tylko rozwiązania, co wzbudziło moje podejrzenia o ich obiektywizm. Tymczasem Pani Ewa dała mi kilka wariantów kredytu, rzetelnie przedstawiła ich plusy i minusy. Mam poczucie dobrze podjętej decyzji, która jest dla mnie najbardziej optymalna. Zawdzięczam to Pani Ewie i dlatego zdecydowanie ją polecam.

Jadwiga C. (Kraków) Kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2013-02-08

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szanowni Państwo, skorzystałam z pomocy p. Ewy przy uzyskaniu kredytu na refinansowanie kredytu na zakup działki oraz kredytu na budowę domu jednorodzinnego. To, czym moim zdaniem wyróżnia się p. Ewa wśród innych doradców (a miałam porównanie) to skuteczność w negocjacjach. Jej pomoc nie sprowadza się jedynie do wyliczenia za pomocą kalkulatora najkorzystniejszej oferty i pomocy w przygotowaniu dokumentów, ale potrafi tak przeprowadzić proces, aby uzyskać lepsze warunki niż bank przedstawił pierwszej ofercie. Polecam. D.R. Kraków

D.R. budowa domu

Data dodania: 2012-10-28

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Ewa Strupczewska jest rzetelnym i profesjonalnym doradcą finansowym z dużą wiedzą i doświadczeniem. Pomaga wybrać odpowiednie produkty finansowe, a ich dobre strony przedstawia w sposób zrozumiały dla osoby na co dzień nie mającej styczności z tą branżą. Wg mojej opinii Pani Ewa posiada cechy dobrego doradcy finansowego: jest kompetentna, zorientowana w aktualnej sytuacji rynku finansowego oraz w jego instrumentach; jest bezstronna, do klienta podchodzi indywidualnie: analizując jego sytuację materialną i możliwości finansowe oraz oczekiwania, dobiera odpowiedni produkt. Osobiście jestem zadowolona z usług i wyboru kredytu hipotecznego w jakim pomogła mi Pani Ewa.

Elżbieta T., Mogilany k/Krakowa Kredyt budowlany

Data dodania: 2012-06-22

Przydatność rekomendacji: 73 %
Trafiliśmy na p. Ewę, gdy już mieliśmy ofertę jednego banku. Po pierwszym spotkaniu, na którym szczegółowo wypytała nas o nasze oczekiwania co do kredytu i współpracy, zaproponowała inne banki, do których przy jej pomocy złożyliśmy wnioski. Za każdym razem, gdy mieliśmy jakiekolwiek pytania, p. Ewa była do naszej dyspozycji. Szczegółowo wyjaśniała zalety i wady każdej oferty, po czym wybraliśmy bank, który w naszej ocenie miał najlepszą ofertę. Oprócz tego, zaproponowała takie rozwiązanie sfinansowania zakupu mieszkania, który umożliwi nam szybszą spłatę kredytu, oszczędności będą znaczne. Jesteśmy na „tak”.

Asia i Karol z Krakowa Kupno mieszkania na kredyt

Data dodania: 2012-06-22

Przydatność rekomendacji: 62 %
Potrzebowałem kredytu na zakup mieszkania. Pani Ewa porównała oferty kilkunastu banków i wspólnie wybraliśmy najlepsza ofertę dla mnie. Teraz mogę się cieszyć własnym mieszkaniem. Polecam usługi pani Ewy Strupczewskiej

Robert K., Kraków Kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2012-06-22

Przydatność rekomendacji: 35 %
Trafiłam do p. Ewy, gdy szukałam kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Trochę martwiło mnie załatwianie wszystkich formalności z bankiem, ale p. Ewa bardzo mi w tym pomogła. W trakcie pierwszego spotkania powiedziałam o moich oczekiwaniach i możliwościach finansowych. Po dwóch dniach otrzymałam propozycje z czterech banków, z których wybrałam dwa i tam złożyliśmy dokumenty. Zawsze wiedziałam, na jakim etapie są wnioski kredytowe, miałam bardzo dobry kontakt z Doradcą, zawsze miała dla mnie czas, potrafiła rozwiać wszelkie wątpliwości i wyczerpująco odpowiadać na każde pytanie. Wyjaśniła też w jaki sposób mogę obniżyć koszty kredytu. Jednym słowem, każdy kto chce w pełni profesjonalnie być obsłużony, polecam.

Katarzyna (35), Kraków-Kliny Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-06-22

Przydatność rekomendacji: 46 %
Witam, bardzo polecam Panią Ewę, gdyż jest osobą kompetentną, służącą radą, spokojnie ale z determinacją umie znaleźć rozwiązanie w każdej nawet bardzo skomplikowanej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z doprowadzenia przez Panią Ewę mojej sprawy do końca oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem. Czuwa nad daną sprawą i zawsze informuje o toku postępowania. W 100% polecam Panią Ewę jako doradcę, która jest osobą słowną, pomagającą wypełnić "stosy" dokumentów. Serdecznie polecam.

Urszula z Krakowa Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2012-04-17

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam. Chcę wystawić pozytywną rekomendację dla doradcy Ewy Strupczewskiej. Moja sytuacja była dość nietypowa, gdyż pracuję na stałe w Irlandii i chciałem kupić na kredyt mieszkanie w Krakowie. Nie miałem przy tym czasu na przyjazdy do Polski, dlatego liczyłem głównie na kontakt mailowy. Mimo tej uciążliwości w kontakcie ze mną, moja Doradczyni Finansowa skrupulatnie przedstawiła mi możliwe opcje jak chodzi o kredyt w euro, rzetelne zestawienie kosztów, itp. Ponadto wzięła na siebie załatwienia z deweloperem i wykonanie dokumentacji fotograficznej. Podczas niedawnej wizyty w Polsce z okazji Świąt spotkaliśmy się, by podpisać niezbędne dokumenty. Wszystko jest na dobrej drodze i odbyło się bezproblemowo. Dlatego mogę polecić Ewę Strupczewską jako doradcę, zwłaszcza dla osób pracujących za granicą, które chciałyby kupić mieszkanie w Polsce, ale obawiają się załatwiania spraw kredytowych na odległość. Skorzystanie z pomocy Pani Doradcy było strzałem w dziesiątkę.

Łukasz (Irlandia) Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2012-04-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na podstawie niedawno sfinalizowanej operacji zaciągnięcia kredytu wraz z inwestycją chciałbym polecić Panią Ewę Strupczewską jako kompetentnego, obiektywnego i cierpliwego doradcę finansowego. Szczególnie chcę podkreślić wkład Pani Ewy w znalezieniu optymalnego programu regularnego oszczędzania, który okazał się świetnym rozwiązaniem dla mnie. Wiem, że nie należę do łatwych klientów, zwykle zadaję wiele pytań, jestem bardzo ostrożny w sprawach finansowych, ale Pani Ewa dała radę. Teraz moge już zdradzić, że na pierwszym spotkaniu wypytałem prawie o wszystko, niekiedy znając odpowiedź, ale chciałem sprawdzić kompetencje Pani Ewy. Egzamin ten zdała celująco. Potem przedstawiła mi kilka możliwych opcji inwestycji, przedstawiając rzeczowo i obiektywnie wady i zalety. Co warto zauważyć, Pani Ewa w żadnym momencie naszych rozmów nie okazywała zniecierpliwienia, pośpiechu, czy spotykanego u niektórych doradców uporczywego nakłaniania do jednego tylko rozwiązania. W mojej opinii Pani Ewa spełnia wszystkie wymogi, jakie nawet najbardziej wybredny klient może mieć względem doradcy finansowego. Polecam!

Paweł T. z okolic Krakowa Inwestycja pod kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-04-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, W przypadku Pani Ewy sprawdza się teza, że rzeczy niemożliwe załatwia "od ręki" tylko na cuda potrzebuję nieco czasu. Jestem bardzo zadowolonym klientem, nie było łatwo, sprawa z więcej jak jedną hipoteką oraz kilka dodatkowych celów i jeszcze do tego koniecznie musiała być waluta z dobrymi warunkami, a jednak Pani Ewa tak wszystko przeprowadziła, że nie wyobrażam sobie lepszego i tańszego dla mnie rozwiązania, chociaż na początku sprawa wydawała się prawie niewykonalna i inni doradcy nie podjęli się jej realizacji. W 100% polecam Panią Ewę jako osobę kompetentną i słowną jak również pro aktywną i twórczą jak chodzi o dostosowanie produktu do potrzeb klienta mając na uwadze najlepsze dostępne w danym czasie rozwiązania na rynku kredytowym. No i pomaga przebrnąć w drodze przez mękę stosu dokumentów do wypełnienia ;) serdecznie pozdrawiam i polecam.

Daniel z Krakowa Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-03-12

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Ewa to 100% profesjonalista w tym co robi. Potrafi dobrze doradzić w kwestiach kredytowych, jej wiedza jest nie do przecenienia. Polecam Panią Ewę jako naszego osobistego doradcę!! Jestem bardzo zadowolony jako klient !!

Mateusz Reczek Osoba godna polecenia !

Data dodania: 2011-12-12

Przydatność rekomendacji: 40 %
Polecam doradztwo Pani Ewy, poleciła mi ją siostra, ktora od lat pracuje w banku.Pani Ewa to profesjonalana, kompetentna osoba. Dostosowała mi ofertę idealną do moich potrzeb i wymagań. Sprawa była dość skomplikowana, wydawałoby się że kredyt dla mnie będzie niemożliwy, a jednak! dzięki determinacji Pani Ewy właśnie zakończyłem budowę domu :-) Gorąco Państwu polecam współpracę.

Piotr Misiarz kredyt budowlany

Data dodania: 2011-11-23

Przydatność rekomendacji: 51 %
Współpracę z Panią Ewą oceniam bardzo pozytywnie. Jest osobą wyjątkowo kompetentną, sumienną i co najważniejsze profesjonalną. Nigdy nie miałem najmniejszych trudności aby skontaktować się z nią. Pani Ewa pomogła mi w wyborze najlepszej oferty kredytowej ponadto pomogła mi przy wypełnaniu sterty dokumentów co dla mnie jako laika w tych wszystkich zawiłościach bankowych było bardzo ważne. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i gorąco polecam !!!!

Artur kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-11-16

Przydatność rekomendacji: 57 %
Osoba bardzo komeptentna i zaangażowana z profesjonalnym podejściem do zleconego tematu. Polecam jako doradcę!

Sebastian Glanowski kredyt refinansowy

Data dodania: 2011-11-16

Przydatność rekomendacji: 53 %
Pani Ewa wykazała się dużą wiedzą i profesjonalizmem, a ponadto jest osobą niezwykle sympatyczną. Sam nie dałbym rady ze wszystkimi sprawami związanymi z wyborem banku i kompletowaniem dokumentacji. Pani Ewa doradziła mi skonsolidowanie wcześniejszych obciążeń kredytowych, co znacząco poprawiło moją zdolność kredytową i pozwoliło uwolnić się od części rat. Gorąco polecam Panią Ewę jako doradcę, zwłaszcza wtedy gdy w grę wchodzą poważne sprawy finansowe

Grzegorz Gryboś Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Data dodania: 2011-11-15

Przydatność rekomendacji: 55 %