Zbigniew Moczkowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 792080712 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Polecenia zdobywa się rzetelnością, szczerością i profesjonalną realizacją doradztwa!

Własne mieszkanie, rozwój firmy czy spełnienie marzeń – Kredyty od zawsze były wygodną, szybką i dla większości jedyną drogą do osiągnięcia danego celu. Tylko jak wybrać ten najlepszy kredyt skoro wszystkie banki reklamują swoją ofertę jako najlepszą na rynku? Jakie rozwiązanie wybrać jeśli bank nie chce przyznać nam kredytu? Jak wyjść z pętli zadłużeń spowodowanych zbyt dużą liczbą kredytów?

Pytań które otrzymuję od klientów są tysiące, a na najważniejsze z nich piszę artykuły w zakładce Opisy spraw, do których czytania serdecznie Państwa zapraszam. Jestem Doradcą Finansowym w 100% niezależnym i na pierwszym miejscu stawiam zawsze klienta i jego potrzeby. Takie działanie sprawiło, że większość nowych klientów jest dzięki poleceniom od zadowolonych z efektów osób prywatnych i firm.

Głównym obszarem mojego działania jest Kujawsko-Pomorskie i Warmińsko-Mazurskie. Moimi klientami są jednak firmy, deweloperzy i osoby prywatne z całej Polski. Zapraszam do naszego biura, które mieści się w Brodnicy przy ul. Mazurskiej lub spotkamy się w dogodnej dla Państwa lokalizacji i terminie, aby mogli się Państwo przekonać, do mojej osoby i mojego doradztwa!

Lubię pracę w terenie, kontakt z ludźmi, pomaganie w kwestiach finansowych w uzyskaniu najlepszego rozwiązania kredytowego czy inwestycyjnego. Dużą satysfakcją jest dla mnie dobre doradztwo bo wiem, że każdy zadowolony Klient poleci mnie swoim znajomym i właśnie o to chcę prosić moich zadowolonych Klientów.

Kredyty to moja profesja.  Dostosowuję sposób przekazu informacji tak, aby Klient swobodnie rozumiał trudne aspekty procesowania wniosku, kompletowania dokumentacji, nomenklatury bankowej. Wyjaśniam  zapisy zawarte w umowach kredytowych wynikające z takich ustaw jak prawo bankowe czy ustawa o hipotekach i księgach wieczystych. W sposób przejrzysty informuję o wszystkich kosztach związanych z kredytowaniem, jak również udzielam informacji o prawach i obowiązkach Klienta po podpisaniu umowy i udzieleniu kredytu bankowego.

 

KLIENT NIE PONOSI KOSZTÓW  związanych z moim doradztwem -  MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA.

Doświadczenie

Od 7 lat moja kariera zawodowa nierozerwalnie łączy się z finansami, w tym w też w większym stopniu jest to właśnie doradzanie w zakresie różnego rodzaju kredytowania osób prywatnych i firm.

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałem jako mobilny Doradca Finansowy w BZ WBK S.A. gdzie proponowałem różnego rodzaju produkty finansowe, doradzałem i pomagałem klientom indywidualnym jak i MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Kolejnym etapem kilkuletniego mojego doświadczenia była praca w Open Direct, tu głównie doradzałem klientom w zakresie produktów hipotecznych i inwestycyjnynych.

Pracowałem też w PKO Banku Polskim jako Doradca Hipoteczny i muszę stwierdzić, że nie umiem pracować dla jednego banku i sprzedawać produkty jednego banku. Przecież nie dla każdego klienta akurat ta oferta z tego banku będzie odpowiednia dlatego też stwierdziłem, że nie chcę sprzedawać, ale Doradzać dlatego niemożliwe było pracowanie dla jednego banku, bo prawdziwy doradca ma całą gamę produktów finansowych każdego banku, który dopasowuje do konkretnego klienta. Na tym właśnie polega Niezależne Doradztwo Finansowe.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2002 2005 Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

Atuty eksperta

Zawsze jestem mobilny i dyspozycyjny, dojadę wszędzie. Działam na terenie północno-wschodniej Polski.

Przykłady opisanych spraw

Pracując jako Niezależny Doradca Finansowy posiadam w swojej ofercie 25 banków dla Klienta Indywidualnego i 15 banków z produktami typowo dla Firm. Porównasz i znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie jeżeli chodzi o:

 • kredyt na zakup nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym
 • kredyt na zakup działki budowlanej
 • kredyt na budowę domu
 • kredyt na refinansowanie kosztów poniesionych na cel mieszkaniowy
 • kredyt w programie "MDM"
 • długi okres kredytowania, niskie prowizje prowizje i najniższe marże na rynku
 • kredyt konsolidacyjny
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyt na oświadczenie (dla osób fizycznych i firm)
 • kredyt inwestycyjne
 • programy inwestycyjne umożliwiające wcześniejszą spłatę kredytu
 • doradztwo inwestycyjne (ze składką roczną bądź miesięczną - planowanie przyszłej prywatnej   emerytury)
 • kredyty Biznes (dla firm)
 • kredyt obrotowy w rachunku bieżącym
 • możliwość finansowania społecznościowego jeżeli chodzi o realizację soich pomysłów (projektów), czy to osób prywatnych, czy też firm

Wybrane rekomendacje

Pan Zbigniew pomógł nam w uzyskaniu kredytu pod zakup domu.Posiadaliśmy też kredyty w innych bankach. Mieliśmy spore raty. Pan Zbigniew pomógł nam spłacić tym kredytem którym wnioskowaliśmy wszystkie zobowiązania. Miesięcznie daje nam to ok. 800 zł oszczędności. Mamy jedną ratę niższą no i co najważniejsze już żadnego innego kredytu na głowie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Zbyszkowi za fachową pomoc i doradztwo. Dziękujemy że tak wspaniale się nami zajął, w prosty i przejrzysty sposób wszystko wytłumaczył ( bo wiadomo słownictwo bankowe jest trudne do zrozumienia). Polecamy współpracę z tym Panem wszystkim tym , którzy pragną szybko, konkretnie no i bez żadnych problemów uzyskać kredyt mieszkaniowy.

Agnieszka i Grzegorz Kredyt pod hipotekę

O Panu Zbyszku dowiedziałam się od przyjaciółki,poleciła mi Go ponieważ uznała za wiarygodnego i godnego zaufania doradcę finansowego. Nie pomyliła się Zbyszek bardzo sprawnie i szybko zajął się moją sprawą ,w każdej kwestii służył fachową wiedzą. W dzisiejszych czasach biurokracji utonęłabym w papierach i urzędach,biegając od instytucji do instytucji. Uniknęłam tego ,ponieważ wszystkim zajął się Zbyszek,przygotował listę tego co trzeba załatwić i odpisać z danych urzędów,gdzie udać się w pierwszej kolejności a co możne poczekać . Bez Zbyszka i Jego fachowej porady w życiu nie załatwiłabym sama kredytu;-) Myślę i wiem że jest SPRAWDZONYM DORADCĄ , jak najbardziej polecam !

KATARZYNA DĄBKOWSKA kredytów hipoteczny

Dzięki Zbyszkowi dostaliśmy korzystny kredyt i nie musieliśmy martwić się że jakiekolwiek formalności pójdą nie tak jak trzeba. Zbyszek wytłumaczył nam wiele rzeczy związanych z kredytem, co pozwoliło nam w pełni zrozumieć na co w ogóle się decydujemy. Myślę, że osoby nie korzystające z doradcy finansowego wiele tracą i mogą być negatywnie zaskoczone tym na co się zgodziły. My możemy spać spokojnie za co jesteśmy bardzo Zbyszkowi wdzięczni. Ponadto jest osobą niezwykle sympatyczną, kulturalną i profesjonalną. Serdecznie polecamy!

Marta i Artur Weber Hipoteczny