Arkadiuszbiernat

Arkadiusz Biernat

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 4860678780248667890966 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza. Nie mogliśmy lepiej trafić ;) Decyzja pozytywna we wszystkich 3 bankach w których ubiegaliśmy się o kredyt.

Paulina Wiśniewska Polecam z całego serca!

Data dodania: 2017-01-15

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, Jeżli chodzi o pomoc Pana Arkadiusza to na prawdę gorąco polecam. Wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie.W międzyczasie nie było mnie w karaju a jak wórciłam to pojechałm tylko podpisać umowę kredytową :)

Anna O Kredyt

Data dodania: 2012-03-16

Przydatność rekomendacji: 72 %
Gorąco polecam Pana Arkadiusza jako doradę ze względu na fachowość, rzetelność oraz skrupulatność załatwianych spraw. Współpraca z nim to sama przyjemność i korzyść dla klienta.

Judyta Jaworska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-03-06

Przydatność rekomendacji: 48 %
Pierwszy kredyt, pierwsza pomoc, skuteczna pomoc. Życzę każdemu żeby w swoich kredytowych krokach trafił na Pana Arka bo jest to człowiek z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Pomoże, załatwi, wytłumaczy. Cierpliwy, dyspozycyjny zawsze w kontakcie. Osoba warta polecenia!

K&M Janeczek kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2012-02-28

Przydatność rekomendacji: 54 %
Arek jest nie tylko profesjonalnym doradcą, ale także sumiennym, otwartym na problemy, zaangazowanym w realizacje celow, skutecznym, pelnym nowych rozwiazan i pozytywnie nastawionym do swiata i ludzi czlowiekiem. nie żałuję, że postawiłam na Niego.

Iwona Biernat bez naciskow

Data dodania: 2011-12-30

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Arek posiada szeroką wiedzę na temat rynku kredytów hipotecznych, a także staje się czasem w posiadaniu informacji szybciej niż inni :). Polecam również jego znajomość wymagań dokumentów kredytowych i elastyczność w kontaktach!

Jakub Wolański kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-11-25

Przydatność rekomendacji: 56 %
Dyspozycyjność, dobry kontakt i pełna pomoc w przygotowaniu dokumentów do banku, obecność przy podpisaniu umowy. Poleciłem p. Arkadiusza znajomemu który miał problem z uzyskaniem kredytu - za tydzień podpisuje umowę. pozdrawiam Michał

Michał Michalczyk kredyt na mieszkanie + fundusz inwestycyjny

Data dodania: 2011-11-23

Przydatność rekomendacji: 57 %
Pan Arek jest wyjątkowym doradcą, ma ogrom wiedzy i tą wiedzą służy klientom. Jest to prawdziwy doradca. Nie żałuje czasu dla klienta. Warto z nim współpracować przy braniu kredytu.

Teresa Kącka hipoteczny

Data dodania: 2011-10-26

Przydatność rekomendacji: 51 %
W naszym przypadku p. Arek miał spore wyzwanie . Poradził sobie bez żadnych problemów , za co jesteśmy mu wdzięczni. Dlatego gorąco polecam p.Arka każdemu, za profesjonalizm, skuteczność i cierpliwość :-) Cieszymy się, że posłuchaliśmy znajomych i to p. A.Biernat zajął się naszą sprawą. dziękuję

Magda Sz. kredyt na budowę domu i konsolidacja

Data dodania: 2011-10-25

Przydatność rekomendacji: 64 %
Jest takie powiedzenie że "rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam trochę więcej czasu". To zdanie mogłoby być mottem p. Arkadiusza. Pełen profesjonalizm. Z pełnym przekonaniem rekomenduję p. Arkadiusza jako sprawdzonego doradcę.

Marcin Wasielewski Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-10-18

Przydatność rekomendacji: 71 %
Profesjonalnie, pewnie, szybko i skutecznie. Najwyższy poziom obsługi, najlepsze oferty, klarowny przekaz. Współpraca z Panem Arkadiuszem to przyjemność. Doceniając ponadprzeciętne zaangażowanie w osiągnięcie celów klienta, z całym przekonaniem rekomenduję Pana Arka jako profesjonalnego i skutecznego doradcę.

Marcin Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-10-17

Przydatność rekomendacji: 60 %
Rekomenduję Pana Arkadiusza Biernata jako profesjonalnego, rzetelnego doradcę, który pomógł mi sprawnie przebrnąć przez wszystkie formalności związane z udzieleniem kredytu. W przyszłości w sprawach finansowych będę korzystał wyłącznie z usług Pana Arkadiusza Biernata.

Marek Królicki konsolidacyjny kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-10-06

Przydatność rekomendacji: 56 %
Doradca bardzo kompetentny, terminowy, z dużą wiedzą, rzetelny... i sprawdzony. Braliśmy kredyt za jego pośrednictwem 2 razy - w obu przypadkach na bardzo korzystnych warunkach.

Agnieszka Zgud Kredyt na kupno domu

Data dodania: 2011-10-05

Przydatność rekomendacji: 51 %
Jesli brać kredyt to tylko z pomocą Pana Arkadiusza.Doswiadczony, solidny, sumienny doradca. Zawsze można na Niego liczyć, jeśli czegos nie wiem, lub mam jakis problem- nigdy nie odmówi pomocy. Jest to moj trzeci kredyt- więc wiem co piszę. Szkoda, że nie znalam Pana Arka wcześniej, przed otrzymaniem poprzednich kredytow. Zachęcam wszystkich do korzystania z Jego usług

bożena Kubicka-Kozik kredyt na dom

Data dodania: 2011-10-04

Przydatność rekomendacji: 45 %
Współpraca z Panem Arkiem to pełen profesjonalizm. Pomógł nam wybrać najlepszą ofertę, skutecznie negocjował w naszym imieniu, a także był z nami przy podpisaniu umowy kredytowej. Sami nie uzyskalibyśmy takich warunków. Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem Biernatem.

Dorota Koścień kredyt hipoteczny na mieszkanie

Data dodania: 2011-10-04

Przydatność rekomendacji: 47 %
Witam Pan Arkadiusz to bardzo kompetentny i godny polecenia doradca. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie na każdym etapie procesu kredytowego, szybkość reakcji i podejmowanych działań jest jego niewątpliwym atutem. Całkowicie indywidualne podejście i poświęcenie cennego czasu dla Klienta. Dziękuję i pozdrawiam Cezary Kulesza

Cezary Kulesza Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-10-03

Przydatność rekomendacji: 63 %
Bardzo gorąco polecam Pana Arka!!! To naprawdę idealny doradca- kompetentny, pracowity, profesjonalny. Wybrał ofertę najlepszą dla mnie. Rzetelny, mocno zaangażowany, z indywidualnym podejściem do klienta Kiedy mi już brakowało cierpliwości, pojawiały się kolejne schody i chciałam " dać sobie spokój" Pan Arek nie zrezygnował...za co mu dziękuję. Polecam każdemu takiego doradcę !!!!

Beata Przybysz Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-06-02

Przydatność rekomendacji: 57 %
Bardzo polecam p. Arkadiusza. Jest bardzo pomocny, potrafi odpowiednio doradzić, dobrać kredyt do indywidualnych potrzeb. Zdecydowanie polecam wszystkim p. Arkadiusza jako doradcę.

Bartosz Robak Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-04-23

Przydatność rekomendacji: 57 %
Serdecznie polecam Pana Arkadiusza jako Doradcę Finansowego. W naszym przypadku wykazał się pełnym profesjonalizmem jak również uporem w działaniu. Choć nasza sprawa z pozoru prosta to w gruncie rzeczy mieliśmy chwile zwątpienia gdy zaczęły się pojawiać schodki.Właśnie wtedy pomoc Pana Arka była nieoceniona. Pozwolił zrozumieć że jest człowiekiem godnym polecenia gdyż na pierwszym miejscu stawia dobro klienta, o którego potrafi zadbać od początku.

Robert i Katarzyna Hejduk Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-03-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradca godny polecenia, posiada dużą wiedzę na temat oferowanych produktów. Indywidualne podejście do klienta, rzetelność, dyspozycyjność, profesjonalizm.... Na Jego fachową pomoc mogliśmy również liczyć podczas podpisywania umowy kredytowej. Zdecydowanie polecam.

Monika Denisiuk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-02-22

Przydatność rekomendacji: 59 %
Kompetentny doradca udzielający rzetelnej informacji na temat ofert poszczególnych banków, nie działający na zasadzie maksymalizacji marży dla banku kosztem wielkości rat Klienta. Serdecznie polecam - solidna firma!

Tomasz Karwat Obsługa kredytu hipotecznego

Data dodania: 2011-02-20

Przydatność rekomendacji: 53 %
Serdecznie polecam Pana Arka:). Profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem, przez co przez proces kredytowy przeszliśmy bez niemiłych przygód. Dobrze dobiera ofertę do klienta, a także mimo specyficznego przypadku wszystko przeszło bez najmniejszych problemów. Miły, przyjazny, profesjonalny. Polecam, JK. Kredyt 2011

Jacek Kaliński kredyt na zakup nieruchomosci

Data dodania: 2011-02-18

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pełen profesjonalizm, upór w działaniu i co najważniejsze ukierunkowanie na potrzeby klienta to chyba największe zalety Pana Arka jako Doradcy Finansowego. Dziękujemy serdeczne nie tylko za pomoc i organizację kredytu mieszkaniowego ale też za wsparcie przy i pomoc w rozmowach z bardzo "ciężkim" sprzedającym. Serdeczne polecam

Marcin Grabowski Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-10-06

Przydatność rekomendacji: 59 %
Ciężko jest mi odnaleźć cechę charakteru którą powinien posiadać idealny doradca finansowy, a której to nie posiada Pan Arkadiusz. Bardzo duża znajomość tematu, pracowitość, upór i co dla mnie najważniejsze, bardzo, bardzo por klienckie nastawienie.

Marcin Rębalski Kredyt mieszkaniowy.

Data dodania: 2010-09-20

Przydatność rekomendacji: 57 %
Witam, Pan Arkadiusz Biernat jest najlepszym pod względem profesjonalizmu, kompetencji, doświadczenia, znajomosci rynky, regulacji ... (długo by tu wymieniać) ... skuteczności, doradcą hipotecznym jakiego w życiu spotkalem. Deklasuje kolegow w każdym calu. Godny polecenia. Regards, Przem Fabisiak

Przem Fabisiak Profesjonalne doradztwo hipoteczne.

Data dodania: 2010-09-07

Przydatność rekomendacji: 58 %
Pan Arkadiusz to profesjonalny i kompetentny doradca, a także człowiek który nie zostawia klientów bez opieki po zawarciu umowy. To ważne. Osobiście mogłem się o tym przekonać. Polecam

Konrad Zakrzewski rekomendacja

Data dodania: 2010-09-07

Przydatność rekomendacji: 54 %
Witam Pana Arkadiusza miałem okazję poznać w dość trudnym dla wszystkich nowych kredytobiorców okresie tj. w pierwszej połowie roku 2009. Pomimo braku zbyt obfitej oferty na rynku, wspólnie z p.Arkadiuszem udało nam się przejść dość bezproblemowo cały proces, którego finałem było udzielenie nam kredytu w Banku DNB Nord. Gorąco polecam usługi naszego doradcy postrzegając go jako rzetelnego i wiarygodnego fachowca, mocno zaangażowanego w wykonywaną przez siebie pracę. Witold Walczak

Witold Walczak Kredyt na zakup domu

Data dodania: 2010-09-07

Przydatność rekomendacji: 44 %
Arek to w mojej ocenie najbardziej profesjonalny doradca finansowy jakiego kiedykolwiek spotkałem z bardzo pro klienckim nastawieniem. Szczerze polecam jako były klient.

Tymoteusz Radlak Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2010-09-07

Przydatność rekomendacji: 56 %