2

Kinga Kwaśniak

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 609962373 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Zadowolenie Klienta i pozytywnie sfinalizowane sprawy traktuję jako swój osobisty sukces.

Wysoka jakość mojej pracy i ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów jest wynikiem pracy z pasją.

Warto zaznaczyć, że kredyt hipoteczny najlepszy dla wszystkich nie istnieje. Sztuka polega na tym, żeby wybrać optymalny bank, ale i optymalny produkt hipoteczny dopasowany do konkretnej osoby.

W swojej pracy moim piortytetem jest budowa zaufania z Klientami, stawiam róznież na dobry kontakt z Klientami, jasny przekaz (staram się wyjaśniać kredytowe zwiłości językiem możliwie prostym i zrozumiałym) oraz szybkość działania, a przy tym bardzo wysoka skuteczność.

Doświadczenie

Doświadczenie oraz liczne szkolenia sprawiają, że poziom świadczonych przeze mnie usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

Praca w prestiżonym doradztwie finansowym wymaga podoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w licznych szkoleniach i kursach daje Państwu gwarancję świadczenia na najwyższym poziomie usług doradctwa finansowego.

Praca doradcy finansowego daje mi wiele satysfakcji, a kolejni zadowoleni klienci stanowią motywację do dalszych działań.

Bardzo cenię sobie pracę z Klientami!

Moje usługi są całkowicie bezpłatne na każdym etapie, a ja jestem po to by pomóc i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Oferuję całkowicie bezpłatną pomoc w kompletowaniu dokumentów, złożeniu wniosków, negocjowaniu z bankiem, załatwieniu formalności oraz nadzorowaniu sprawy do momentu jej sfinalizowania.

Pracuję według zasady: obsłuż Klienta tak, jak Sam chciałbyś być obsłużony!

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2009 2011 Uczelnia Humanistyczno - Ekonomiczna
2011 Uczelnia Humanistyczno - Ekonomiczna studia magisterskie

Atuty doradcy

Nie musisz odwiedzać dziesiątek Banków i stać się specjalistą w dziedzinie kredytów - powierz to profesjonaliście.

Mobilność
- w swojej pracy nie stawiam ograniczeń miejsca i czasu.

Zwracam uwagę nie tylko na sytuację obecną, ale i przyszłość klienta. Dbam, aby podjęta przez klienta decyzja o zaciągnięciu kredytu bądź zainwestowaniu środków była w pełni przemyślana i uwzględniała wszystkie wymagania klienta.

Przykłady opisanych spraw

Przykłady prowadzonych spraw:

  • Zakup mieszkania na rynku pierwotnym, wtórnym z jednoczesną możliwością uzyskania środków na wykończenie bądź remont nieruchomości (również w programie Rodzina na Swoim),

 

  • Kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej z jednoczesną możliwością otrzymania środków na budowę domu,

 

  • Kredyt hipoteczny połączony z refinansowaniem poniesionego wkładu własnego bądź z dobraniem środków na wyposażenie, remont nabywanej nieruchomości,

 

  • Kredyt hipoteczny połączony ze spłatą bieżących zobowiązań krótkoterminowych bez konieczności podwyższania marży,

 

  • Kredyt refinansowy,

 

  • Kredyt konsolidacyjny,

 

  • Pożyczka hipoteczna,

 

  • Produkty systematycznego oszczędzania, które pozwalają znaczenie wcześniej spłacić Państwu kredyt hipoteczny.

Wybrane rekomendacje

Poniższy tekst nie nazwałbym rekomendacją lecz moją bardzo krótką opinią o P. Kindze Kwaśniak. Panią Kingę poleciła mi koleżanka mojej żony. Od pierwszego spotkania w sprawie kredytu wywarła na mnie i żonie bardzo pozytywne odczucia. Jest osobą młodą i pełną wiary w ludzi i w to co robi, wydaje się że całe swoje życie poświęca ludziom którzy potrzebują takiej pomocy jak np. my. Swoją miłą i profesjonalną obsługą klienta doprowadziła do bardzo szybkiego załatwienia jakże trudnego dla nas do zdobycia jak do tąd kredytu hipotecznego. Zajęła się również sprawami ogólno-prawnymi już po za znalezieniem kredytu. Nigdy jak dotąd nie myślałem że znajdzie się w tym kraju ktoś taki jak Kinga kto poda pomocną dłoń w trudnej dla nas chwili, jej udział sprawił że zamieszkaliśmy z żoną i dziećmi w naszym wymarzonym mieszkaniu już po około 2-3 tygodniach od pierwszego kontaktu z Kingą. Z całego serca dziękujemy ci Kingo. Z czystym sumieniem mogę polecić P. Kingę

Adam i Anna Piekacz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-06-07

Rzetelna, profesjonalna i mila obsluga dodatkowym atutem terminowosc w realizacji kredytu, znakomicie dogaduje sie z klientem i z deweloperem nie mielismy zadnych problemow, pomocna i fachowa pomoc, dziekujemy Pani Kingo. Pozdrawiamy :)

Anna i Dariusz Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2012-04-10

Dziękujemy bardzo za pomoc w wyborze odpowiedniego kredytu na zakup domu. Kompetencje p. Kingi oraz fachowa wiedza na temat oferowanych kredytów bankowych umożliwiła weryfikację optymalnej oferty dla Nas. Pełny profesjonalizm, mobilność oraz stały kontakt z klientem sprawiło, że formalności kredytowe nie były takie straszne. Polecamy w 100 % Zadzwoń, porozmawiaj i umów się na spotkanie.

Katarzyna i Grzegorz Beling Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-04-02

Pani Kinga w 100% zasługuje na miano sprawdzonego doradcy. Miałam przyjemność korzystać z Pani pomocy podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny i jestem niesamowicie zadowolona i szczęśliwa, że trafiłam właśnie na Panią (też oczywiście z polecenia). Doradca: kompetentny, rzetelny, doświadczony, poświęcający dużo uwagi,zaangażowania i serca w możliwości, chęci, cele i marzenia klienta. Wczuwa się w sytuację klienta - niczego na siłę nie wciska - tylko życzliwie doradza - super...Serdecznie pozdrawiam...

Marta Szewczyk Rekomendacja

Data dodania: 2012-04-02

Pani Kinga Kwaśniak w mojej ocenie jest odpowiednią osobą jeżeli szukają Państwo kredytu hipotecznego. Bardzo pomogła nam w znalezieniu kredytu Rodzina na Swoim, a jak wiadomo obecnie bardzo ciężko jest uzyskać tą dopłatę (dodatkowo na 110% wartości mieszkania). Poza tym zaoszczędziła nam mnóstwo czasu, pomagając w wielu nawet błahych problemach. Nie wiem kiedy Pani Kinga odpoczywa, bo miałem wrażenie, że pracuje od rana do wieczora. Polecam.

Krzysztof Dzięcioł Kredyt hipoteczny RnS

Data dodania: 2012-04-02

Pragnę podziękować Pani Kindze za pomoc w kupnie własnego mieszkania. Myślę, że gruntowna wiedza Pani w tej dziedzinie, jak również predyspozycje personalne takie jak: dobra organizacja pracy, komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność w wykonywaniu swoich obowiązków, świadczą o profesjonalizmie i zadowoleniu klientów. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Kingę Kwaśniak, z pewnością sprosta wielu ambitnym zadaniom!. Monika

Monika i Wojciech Płocharscy Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-03-30

Pani Kinga Kwaśniak - odpowiednia osoba na tym stanowisko, posiada dużą wiedzę wie jak wybrnąc z cięzkich sytuacji. Bardzo zaangażowana w cały proces kredytu.W każdej wolnej chwili słuzyła pomocą. Pomocna również po sfinalizowaniu umowy kredytu. Zdecydowanie polecam!!!

Małgorzata Szczepańska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-12-22

Pani Kinga Kwaśniak-Całkowicie profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie, o wysokich kwalifikacjach. Od samego początku nakreślenia przeze mnie oczekiwań kredytowych Działała pewnie, sprawnie Przedstawiła dostępne oferty dopasowane do moich warunków. Nie byłem pozostawiony sam sobie na żadnym etapie udzielenia kredytu: od wyboru oferty po jej sfinansowanie. Była pomocna przy negocjacjach deweloperskich w zakresie związanym z transzami kredytu. Mobilna, dyspozycyjna, terminowa i bardzo skuteczna, co w porównaniu z innymi doradcami z jakimi miałem okazję konsultować warunki kredytowe szczególnie zasługuje na uznanie. Doradca godny zaufania. POLECAM.

Sławomir Mróz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-12-22