Marcin Klimek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 693740302 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Marcin to bardzo dobra pomoc, świetna współpraca i przeogromna cierpliwość przy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania.. Polecamy:)

Kasia i Mariusz kredyt hipoteczyny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Prowadzimy działalność gospodarczą od 8 lat. Bank z dnia na dzień wypowiedział nam linie kredytową z opcją natychmiastowej spłaty. Pan Marcin Klimek profesjonalnie i rzetelnie pomógł nam ww. sytuacji.

Anna K. Szczerze polecam

Przydatność rekomendacji: 60 %
Kiedy podjęliśmy z mężem decyzję o wzięciu kredytu hipotecznego od początku wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować doradcy. Pana Marcina znalazłam przypadkowo w internecie. Wybrałam go, gdyż zasugerowałam się pochlebnymi opiniami na jego temat - i to była najlepsza decyzja. Dziś to ja chciałabym taka opinię "dorzucić": Pan Marcin jest najwyższej klasy profesjonalistą w swej dziedzinie. Poza ogromną wiedzą cechuje go wysoka kultura osobista i klasa. Spełnił nasze oczekiwania w każdym calu! Dziś podpisaliśmy umowę kredytową, a na zakończenie współpracy przy załatwianiu formalności Pan Marcin bardzo miło nas zaskoczył ;-) Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni, że los postawił nam na drodze Pana Marcina. Gorąco polecam i życzę mu jak najwięcej tak zadowolonych klientów jak my! Pozdrawiam.

Lucyna i Tomasz kredyt

Przydatność rekomendacji: 62 %
Polecam tego doradcę, sympatyczny,słowny i przede wszystkim profesjonalny. Wszystko dokładnie wytłumaczy i przedstawi najlepsze opcje do wyboru.

Kredytobiorca Polecam

Przydatność rekomendacji: 66 %
Witam serdecznie , Mając na uwadze jakość świadczonej usługi doradczej w zakresie pozyskania kredytu na zakup nieruchomości , Pan Marcin Klimek okazał się osobą w pełni profesjonalną , kompetentną i bardzo skuteczną w działaniu podczas trwania całej procedury .Doświadczenie oraz sugestie Pana Marcina umożliwiły mi pozyskanie korzystnych warunków umowy z instytucją bankową na podstawie której otrzymałem swój upragniony kredyt hipoteczny. Osobom zainteresowanym mogę z czystym sumieniem polecić tego doradcę , efekt końcowy gwarantowany sukcesem !!! Pozdrawiam

Piotr M. Kredyt hipoteczny Niedrzwica Duża

Przydatność rekomendacji: 33 %
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo szybko uzyskany kredyt, pomoc w uzupełnianiu dokumentacji kredytowych. Super skuteczny, polecam

Elżbieta Mendak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pana Marcina polecił mi kolega, który korzystał z Jego pomocy przy kredycie hipotecznym. To był już mój drugi kredyt więc miałem porównanie obsługi doradców. Pana Marcina zdecydowanie wyróżnia profesjonalizm, duża wiedza i kultura osobista. Jeżeli mam tylko taką możliwość polecam tego doradcę znajomym. Pozdrawiam.

Marcin Król kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Pana Marcina Klimka. Wszelkie procedury bankowe ma w jednym paluszku i potrafi wszystko wyjaśnić w prostszy sposób niż bankierzy. Dokumenty przygotował bardzo szybko i rzetelnie. Pomógł wybrać najkorzystniejszy kredyt i dodatkowo pomógł w wynegocjowaniu jeszcze korzystniejszych warunków. Poza tym kontakt z tym Panem jest świetny i potrafi dostosować swój czas do potrzeb klienta.

Daniel M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 71 %
Z czystym sumieniem i gorąco pragnę zarekomendować Pana Marcina Klimek jako w pełni profesjonalnego doradcę finansowego. Jest to osoba kulturalna, posiadająca wiedzę fachową i dbająca o klienta. Pana Marcina znalazłem w internecie i nie zawiodłem się. Jeszcze raz polecam.

Jerzy Krawczyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pan Marcin jeszcze raz okazał się kompetentny i pomocny w poszukiwaniu odpowiedniego dla mnie kredytu.

Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 71 %
Pan Marcin ma profesjonalne i rzetelne podejście do klienta,wyjaśnił mi wszelkie niejasności oraz zawiłości związane z kredytem na mieszkanie,zgromadził wszystkie niezbędne dokumenty na co ja osobiście straciłabym na pewno dużo czasu,w ekspresowym tempie uzyskał decyzję kredytową.Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Marcina i jestem pewna, że żaden klient nie będzie żałował wyboru tego a nie innego doradcy.

Edyta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Witam serdecznie. Chciałbym w kilku zdaniach przedstawić wyrazy wdzięczności zarazem polecając wysoki profesjonalizm, skuteczność jak też wysoką kulturę osobista w poszanowaniu klienta, zwłaszcza takiego który z pełnym zaufaniem oddaje się w ręce specjalisty wierząc że otrzyma to na czym mu zależy i o czym marzy. W realizacji mojego marzenia jakim było własne mieszkanie w pełnej klasie profesjonalizmu i skuteczności wykazał się właśnie Pan Marcin Klimek. W sprawnym tempie i dosłownie przy kilku spotkaniach rozpoznał moją sprawę z empatią podchodząc do moich potrzeb jak też oczekiwań i w równie szybkim tempie po zgromadzeniu niezbędnych dokumentów doprowadził sprawę do SZCZĘŚLIWEGO FINAŁU, dzięki temu otrzymałem kredyt. Cieszę się z pięknego własnego M. FACHOWOŚĆ - RZETELNOŚĆ - KULTURA I PROFESJONALIZM to cechy Pana Marcina. POLECAM Z PEŁNYM PRZEKONANIEM. Życzę wszystkim spełniania marzeń bo tu jak widać na moim przykładzie jest to realne. Pozdrawiam. Marcin z Lublina.

Marcin PODZIĘKOWANIE Panu Marcinowi Klimkowi

Przydatność rekomendacji: 55 %
Bardzo polecamy Pana Marcina. Jest to rzetelny i bardzo dokładny doradca. Na bieżąco ze wszystkimi dostępnymi ofertami na rynku. Przedstawiał konkretnie wady i zalety poszczególnych ofert kredytów hipotecznych. Pomógł nam wybrać najkorzystniejszą z nich. Cierpliwie i szczegółowo wyjaśniał nam wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Sz. P. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
szczerze polecam Pana Marcina wszystkim poszukującym dobrego doradcy bankowego. fachowy, konkretny, z dużą wiedzą i zawsze pomocny dla klienta. ze spokojnym sumieniem można mu zostawić prowadzenie wszelkich rozmów z bankiem i mieć pewność, że wszystkie sprawy zostaną dopięte na ostatni guzik. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała takiej pomocy, to na pewno udam się właśnie do Pana Marcina.

Diana Kowalewska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Witam Pan Marcin został mi polecony jako pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego. I krótko mówiąc: nie zawiódł. Wręcz przeciwnie! Moja sytuacja była dość skomplikowana, np.: zabezpieczeniem nieruchomości była zupełnie inna nieruchomość niż zakupowana. Dodatkowo tylko ja uzyskuję dochody a żona nie (dochody nie za duże) oraz mieliśmy jeszcze dodatkowe wymagania. Dodam tylko, że inni konsultanci nawet ze znanych dużych banków nie potrafili w ogóle przedstawić sensownej oferty. Pan Marcin z szeregu ofert na rynku dobrał naprawdę atrakcyjną. Ostateczna wynegocjowana oferta okazała się bardzo dobra z marżą kredytu praktycznie niewystępującą na rynku - z czego jestem bardzo zadowolony;) W każdej mojej wątpliwości od ręki potrafił rzeczowo i jasno udzielić odpowiedzi. Gratuluję Panu Marcinowi również cierpliwości! Jednym słowem: pełen profesjonalizm. Dlatego z dużą satysfakcją piszę niniejszy wpis. Dziękuję.

Andrzej Kłopotowski Polecam tego doradcę do kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 60 %
Od 5 lat jako właścicel agencji nieruchomości współpracuję z Panem Marcinem Klimkiem w zakresie obsługi kredytowej moich Klientów . Z pełnym przekonaniem mogę polecić go jako profesjonalistę i osobę godną zaufania. Najpszym dowodem są opinie Klientów mojej agencji. OMEGA HOUSE NIERUCHOMOŚCI dr PIOTR CHOJNACKI

Piotr Chojnacki polecam tego doradcę finansowego

Przydatność rekomendacji: 70 %
Polecam Pana Marcina Klimka ponieważ jest człowiekiem wysokiej kultury osobistej, w pełni profesjonalny, rzetelny, dokładny i przede wszystkim słowny. Znalazł mi najlepszy kredyt hipoteczny (w Euro) w stosunku do moich możliwości, dbał o mój interes a nie banku. Polecam z czystym sumieniem i Pozdrawiam!

Daniel Stanibuła Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 64 %
Pan Marcin Klimek okazał się kompetentnym doradcą, któremu udało się sprawnie przygotować dla mnie kredyt hipoteczny na zakup siedliska w sytuacji, kiedy nie radzili sobie z tym doradcy Open Finance. Polecam!

Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 63 %
Polecam tego doradcę ponieważ ma dużą wiedzę, jest kulturalny, jest sprytny i biegły z załatwianiu tego typu spraw, cierpliwy, potrafi dotąd szukać dobrego kredytu mieszkaniowego,aż będzie z korzyścią dla klienta. Pomaga klientowi na każdym kroku. Rozmawiałem z kilkoma doradcami przed wzięciem kredytu i dopiero Pan Marcin Klimek mi pomógł. Polecam :)

Daniel Stanibuła Polecam tego doradcę

Przydatność rekomendacji: 61 %
Z pełnym przekonaniem polecam Pana Marcina jako kulturalnego, kreatywnego, dbającego o klienta doradcę. Korzystaliśmy z jego pośrednictwa w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Otrzymaliśmy wykaz ofert bankowych z najbardziej korzystnymi warunkami kredytowymi. Pan Marcin nie tylko przedstawił nam spis niezbędnych do dostarczenia dokumentów ale pomagał w uzyskaniu wielu z nich np. wyceny lokalu, odpisów z ksiąg wieczystych itp. Uzyskaliśmy atrakcyjny kredyt na dobrych warunkach. Dzięki wyborowi tego doradcy oszczędziliśmy mnóstwo czasu i ... pieniędzy. Polecamy jego usługi Ewa i Tomasz

Ewa Smołka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 40 %